Şimdi Ara

Motorola'dan ya güncelleme ya da 100$ hediye çeki

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
2.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Motorola'dan ya güncelleme ya da 100$ hediye çeki

Android üreticisi firmaların güncelleme politikaları bir kısım kullanıcıları memnun etse de, mutlaka eleştirildiği noktalar oluyor. Motorola dünkü etkinlikte, yeni bir dönemi başlatacak bir güncelleme politikası duyurdu.

Motorola, mümkün olan tüm cihazlara Jelly Bean güncellemesi göndereceğini açıkladı. Ancak 2011 yılına ait modellerden güncelleme alamayacak olanlar ise 100 dolarlık bir çek kampanyasına dahil olacak.

Kampanyaya göre Motorola Droid Razr HD, Motorola Droid Razr Maxx HD ve Motorola Droid Razr M modellerinden birini satın alırken, eski cep telefonunu takasa sokanlar 100$'lık hediye çekinin veya operatör kredisinin sahibi olacaklar.

Güncelleme alamayacak olan müşterilerin gönlünü almak için önemli bir adım olarak nitelenen program, şimdilik sadece ABD'de başlayacak ve detaylar ilerleyen haftalarda belli olacak.

• normalde tüm cihazlarda sürüm yükseltme seçeneğinin olması gerek. firmalar bunu çıkarmayınca millet diğer yöntemlerle uğraşmak zorunda kalıyor.

• iyi birşeyler yapmışlarrr

• Samsung duyuyorsun değil mi?

• Süper bi gelişme inşallah diğer firmalarda örnek alır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu kampanyadan motorola atrix kullanıcılarına ekmek çıkar mı aa dostlar?

• İnşallah türkiyeye gelir inşallah yoksa telefona güncellmee gelmiyecek bari paramızı alalım

Not: Motorola Atrix

• Niye Appleda böyle sorunlar yok acaba!!! Böyle dandik plastik telefonalra binlerce lira verirlirse sonlar böyle olur!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: Citizem

İnşallah türkiyeye gelir inşallah yoksa telefona güncellmee gelmiyecek bari paramızı alalım Not: Motorola Atrix

Motorola Türkiye'den çekiliyor.

• Motorola zaten senin hastandım gittim gözümü bile kırpmadan xoom 2 aldım ve gördümki küçüklüğümden beri hayranı olduğum marka cidden sevilecek bir markaymış.

• Sunu anlamadi firmalar: Guncelleme secenek degil, zorunluluk.

• quote:

Orijinalden alıntı: Citizem

İnşallah türkiyeye gelir inşallah yoksa telefona güncellmee gelmiyecek bari paramızı alalım

Not: Motorola Atrix

O parayı alman için Atrix'ini 100 dolara verip,yeni bir Motorola cihaz alman gerekiyor.Yeni Motorola almanı geçtim,sen Atrix'ini 100 dolara bırakabilecek misin?180 liraya.

• quote:

Orijinalden alıntı: hooper

Samsung duyuyorsun değil mi?

Dostum eski telefonunu 100 dolara sayıp yeni Motorola alman lazım.Misal aynı uygulamayı Samsung yapsa ve seninde elinde Galaxy S olsa.Galaxy S'ini 100 dolar(180TL) saydırıp,üstüne bilmem kaç bin TL koyup S3 alabilir miydin?Dışarıda satmaya kalksan Galaxy S'i en az 500'den gideri var.Aynı durum Atrix kullanıcıları içinde geçerli.

• telefon bende kalsın(atrix) 100 dolarımı verin
    sony kadar olamadılar maden söz veriyosun sözünü tuttacaksın yada hiç söz vermeyeceksin
    ben telefonu yeni aldım alırken ics beklentim yoktu.
    sonuçta şunu öğrenmiş oldum motorola ve yeni patronu google güven olmaz
  • Sus payı.
  • Motorola bu kadar mı battı ya? Bunu düşünemeyen adam hiç üretime geçmesin daha iyi yoksa her sene 100, 100 dağıtarak susun diye milleti güdecek..
  • 100 kurtarmaz 20 olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurboS

100 kurtarmaz 20 olsun

olsun olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Holy Templar

quote:

Orijinalden alıntı: TurboS

100 kurtarmaz 20 olsun

olsun olsun

motorola ola motor olmuş zaten asfasgfzv

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BEYAZ PASSATLI PRENS -- 13 Ekim 2012; 2:01:31 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.