Şimdi Ara

>>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<< (187. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.325
Cevap
50
Favori
922.468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İki model arasında seçim yapmam gerekirse hangisini tercih etmeliyim. Fiyatları aynı sayılır.

1. LBT XB 60 Stereo
    >>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<<

2. XB8AV 5 Hoparlörlü

Bir sorum daha var. XB8AV HCD serisi mi LBT serisi mi? İnternette ikisine de denk geldim. Hangisi doğru bilemedim.
    Bu mesaja eklenen görseller:

>>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<<>>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<<

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugur00013 -- 19 Şubat 2016; 17:25:34 >

• Lbt serisi kardeşim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: edel___23

Lbt serisi kardeşim

Peki iki model arasında seçim yapmam gerekirse hangisini önerirsiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugur00013 -- 19 Şubat 2016; 17:28:50 >
  • Xb60 yerine xb80av veya xb8av yi alabilirsin xgv serisi ni bulman zor bulursan o seriden alabilirsin lv100 av de olabilir

• quote:

Xb60 yerine xb80av veya xb8av yi alabilirsin xgv serisi ni bulman zor bulursan o seriden alabilirsin lv100 av de olabilir

Evet XGV serisini bulmak imkansız. Aylardır takip ediyorum XGV veya LV serilerine hiç denk gelmedim. XB serilerine yöneldim. Siz XB8AV yi önermişsiniz. Karşılaştırma kriteriniz nedir acaba?
  • Güç olarak Xb60 modeli xb8av ve xb80av den düşük boyut olarak ta küçük alt model sahibinden de lv100 av var ama absürt bir fiyat yazmış 2000 tl 700 tl olsaydı almanızı önerirdim Xb60 yerine temiz xb80av alabilirsiniz

• quote:

Güç olarak Xb60 modeli xb8av ve xb80av den düşük boyut olarak ta küçük alt model sahibinden de lv100 av var ama absürt bir fiyat yazmış 2000 tl 700 tl olsaydı almanızı önerirdim Xb60 yerine temiz xb80av alabilirsiniz

Cevabımı aldım çok teşekkür ederim. XB8AV de karar kıldım.
  • Temiz olması na dikkat edersin xb80av al istersen xb8av nin bir üstü ama temiz olması şartı ile

• Selamlar ,

xb80av daha iyidir . Burda da uzun zamandır resim paylaşılmıyor , bari bende yıllardır beni yarı yolda bırakmayan eski dostumu paylaşayım azıcık :)
    Bu mesaja eklenen görseller:

• Kıymetini bilin benim set bozuldu hala arıyorum ev sinema sistemleri bunların yerini tutmuyor.
  • mhc w55 flex data kabloları aranmaktadır satan olursa ilgilenirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur00013

quote:

Güç olarak Xb60 modeli xb8av ve xb80av den düşük boyut olarak ta küçük alt model sahibinden de lv100 av var ama absürt bir fiyat yazmış 2000 tl 700 tl olsaydı almanızı önerirdim Xb60 yerine temiz xb80av alabilirsiniz

Cevabımı aldım çok teşekkür ederim. XB8AV de karar kıldım.

97 yada 98 yılı arkadaş doğan slx i ile değiştirmişti bu seti unutmam,sesi çok iyidi iyi bir seçim,kaça aldınız üstad?
  • Arake kullanıcısına yanıt
    500 tl + kargo parasına mal oldu hocam.
  • Cihazı kurdum. Fotoğrafını aşağıda görebilirsiniz. Set fotoğraflarda göründüğü gibi değil. Aşırı büyük ve çok ağır. Sanırım 50 kg vardır. Ses kalitesi inanılmaz. Basslar tüm binayı sarsıyor :) LBT serileri için yukarıdaki yazılanlar kadar var gerçekten.

Arkadaşlar bir sorum olacak. Seti (XB8AV) bilgisayara, televizyona ya da cep telefonuna bağlarken hangi çıkışları kullanmamız lazım. Ekte çıkışları görebilirsiniz. İlk denememde PHONO girişine bağladım. Bu girişte aşırı cızırtılı ses aldım. VIDEO(AUDIO) yazan çıkışta herşey normal. PHONO girişi tam olarak ne işe yarar? Bu cızırtılı ses normal midir? Cihazın kullanım kılavuzunda PHONO girişi ile ilgili şöyle bir ibareye rastladım:

Note
    Using the turntable at high volume may cause distortion or howling. This is often caused by the bass sound from the speakers. The bass sound may be picked up by the needle of the turntable, and produce the distortion or howling. To avoid this, do the following:
    1 Keep some distance between the speakers and the turntable.
    2 Stop using the surround effect.
    3 Install the speakers or the turntable on a firm and stable surface.
    4 Press SUPER WOOFER repeatedly until the indicator on this button goes off.

>>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<<>>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<<

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugur00013 -- 28 Şubat 2016; 20:18:16 >

• Bu setlerde en sağlıklı sesi Video kısmından alırsın . Diğer girişler cızırtılı ya da az ses verir genel olarak .

Benim ses girişim GAME üzerinden . Bir kaç mesaj yukarda sistemimin resmini paylaşmıştım, resmi yakınlaştırırsanız önden GAME kısmından bağlantı sağladığımı görebilirsiniz .

Eğer tek giriş sizde Video ise ordan bağlayın en sağlıklı sesi ordan alırsınız .
  • ugur00013 U kullanıcısına yanıt
    Phono girisi sadece plak icin kulanabilirsin diger turlu cizirti yapar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeVeR LooK BacK

Bu setlerde en sağlıklı sesi Video kısmından alırsın . Diğer girişler cızırtılı ya da az ses verir genel olarak .

Benim ses girişim GAME üzerinden . Bir kaç mesaj yukarda sistemimin resmini paylaşmıştım, resmi yakınlaştırırsanız önden GAME kısmından bağlantı sağladığımı görebilirsiniz .

Eğer tek giriş sizde Video ise ordan bağlayın en sağlıklı sesi ordan alırsınız .

quote:

Orijinalden alıntı: JakX

Phono girisi sadece plak icin kulanabilirsin diger turlu cizirti yapar.

Cevabınız için teşekkür ederim.

• Merhabalar,Sony LBT-D veya LBT-A serisi 4 veya 5 katlı tüm fonksiyonları çalışır müzik seti arıyorum.Whatsapp veya telefondan ulaşabilirseniz sevinirim.Suat 05337245288
  • 
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.