Şimdi Ara

>>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<< (184. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.324
Cevap
50
Favori
921.939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vay maşallah savaş oyunu oynanmaz bununla
  • Sony 2005 lerden sonra ses sistemlerinde işi batırdı. 1990 ve 2005 arasındaki sistemler çok kaliteliydi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeVeR LooK BacK

Tüm Sony Müzik Seti Severlere Selamlar Olsun ..

Bir resim benden .. Devamı gelir umarım :)

hocam bu setin modeli nedir acaba ?

ben de arayış içerisindeyim sağlam bir sony set almak istiyorum ama doğru düzgün bulamıyorum hiçbir yerde nereden alınabiliyor bu aletler yardımcı olur musunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Creav -- 3 Ekim 2015; 13:49:11 >
  • Sahibinden de arayacaksınız. 2. el ilan verilen başka sitelerde de olur ama genelde bu dediğim yerde bulabilirsiniz.
  • Creav kullanıcısına yanıt
    LBT-XGV8

Eğer düşerse ancak Sahibinden.com'dan 2.el olarak bulabilirsiniz .

Bu modeller artık üretilmiyor .
  • Arkadaş'lar bu set nasıl, alınır mı?Sony Ex600 almayı düşünüyorum ama hiç bir yerde bulamadım.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-ses-sistemleri-cok-az-kullanilmis-sony-muzik-seti-232344280/detay
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Faustus

Arkadaş'lar bu set nasıl, alınır mı?Sony Ex600 almayı düşünüyorum ama hiç bir yerde bulamadım.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-ses-sistemleri-cok-az-kullanilmis-sony-muzik-seti-232344280/detay

Aman uzak dur bundan.
  • JakX kullanıcısına yanıt
    Neden hocam?Kronik bir sorunu mu var?
  • Yeni makinelerden bu herseyin dandiklestigi zamanlara ait.. O gordugun koca surucude pasif radyator, gercek surucu altinda 15 cm lik ufak bir surucu, ondeki 25 lik sadece pasif radyator.

Alacaksan eski setleren al..
  • JakX kullanıcısına yanıt
    Peki senin önerebileceğin bir set var mı?Yada aşağıdaki set eski ama sıfır gibi ve sorun olmadığını da belirtmiş satan arkaadaş.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-ses-sistemleri-sifir-gibi-sony-fh-muzik-seti-tam-takim-237044361/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.Faustus -- 16 Ekim 2015; 10:48:05 >
  • İstediği fiyat o set için fazla en fazla 100-150 TL eder. Önce siz almak istediğiniz sistemin tipine karar verin. Örneğin deck sistem mi yani ayrık katlar, component sistem mi ayrık ama birlikte çalışan yani enerjisini ana sistemden alan yada tek parça halinde birleşik olanlar. Bir de kabin boyutu ses gücü için önemli. basları tok olsun derseniz daha büyük boyutlu tercihen plastik kasalı değil ahşap kasalı belki ön kısmı plastik olan kabinli sistemler olabilir. İlle de Sony derdiniz yoksa piyasası düşük olduğundan ucuza Pioneer set bulma imkanınız var. Örneğin verdiğinizi model yerine 100 TL ye 237216643 bunu alır 100TL civarına da düzgün bir çift kabinle devam ederdim. Kargo sorun derseniz PTT kargo 20-25 TL ye şube teslim getirir. Bazen geç kalıyorlar ama ben kutu sağlamsa hasar sorunu yaşamadım PTT ile.
  • Sozuak S kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam cevap verdiğin için.Stereo sistem'ler hakkın da bilgiye sahip değilim.Şu "Component" sistemleri bir araştırayım bakalım nasıl.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeVeR LooK BacK

LBT-XGV8

Eğer düşerse ancak Sahibinden.com'dan 2.el olarak bulabilirsiniz .

Bu modeller artık üretilmiyor .

topiğe girmeyeli baya bi uzun zaman olmuş ve yeni arkadaşlar gelmiş ne güzel. never lock back tamam güzek havanı atmışın ama daha kullandığın cihazı bilmiyosun be kardeşim. elindeki cihaz LBT XGV 10AV modeli. yani 2x200+3x50 yani bendeki lbt lv 100AV ile aynı güçte toplamda 550 watt RMS güce sahip.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aterikasedi

Arkadaşlar ne yaptıysam müzik setinden Dts ses alamadım.Dolby Pro Logic alıyorum setin özelliği sayesinde ama o da bir işe yaramıyor.20 gblık dts destekli Interstaller filmi var , onun yanında dts kaydedilmiş Eagles'ın life in the fast lane albumu var.Klite codec pack'in ayarlarını yaptım.Dts albüm için vlc playerın ayarlarını yaptım ama olmadı .Nerede yanlış yapıyorum acaba ?

elindeki sistem dts ses codec'li olmadığı için DTS ses alamaman çok normal. bence sistemi değiştirip daha önce benimde kullandığım mhc gn88d araştır. yanlız bu modelde şöyle bir sorun var. setin kendi okuyacağı cd ler takman lazım yani dışarıdan haricen bağlantı yaptığında bu sistemdende DTS ses alamazsın. o yüzden sony diyor ki seve seve benim ürettiğim ürünle dinleyeceksiniz. haricen bişey bağlamayın demek istiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baba Naber

Merhaba.

Rx99 - rx100av hangi modeli önerirsiniz acaba ?

stereo kullanacam diyorsan kesinlikle Rx99 diyorum. quick edge woofer özelliği sayesinde güçlü bass alırsın. ama filmde izlerim dersen rx100av pişman etmeyecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: batu25

Sony fh606 nın üç yollu hoparlörlerini sony mhc rxd8 in surround çıkışlarına bağlasam bir sorun olur mu ?

hiç bir sorun olmaz surround efeklerinde (m.setleri için söylüyorum) hoparlörleri yıpratacak bir ses almadığın için sıkıntı olmaz. fakat şöyle bir durum var hf606 nın rms değeri ile rxd8 rms değerleri aynı değil. ohm değerleri aynı değil. sonuç olarak bir ses alırsın ama seni tatmin eder mi denemen lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Groove Sync

quote:

Orijinalden alıntı: aterikasedi

Arkadaşlar ne yaptıysam müzik setinden Dts ses alamadım.Dolby Pro Logic alıyorum setin özelliği sayesinde ama o da bir işe yaramıyor.20 gblık dts destekli Interstaller filmi var , onun yanında dts kaydedilmiş Eagles'ın life in the fast lane albumu var.Klite codec pack'in ayarlarını yaptım.Dts albüm için vlc playerın ayarlarını yaptım ama olmadı .Nerede yanlış yapıyorum acaba ?

elindeki sistem dts ses codec'li olmadığı için DTS ses alamaman çok normal. bence sistemi değiştirip daha önce benimde kullandığım mhc gn88d araştır. yanlız bu modelde şöyle bir sorun var. setin kendi okuyacağı cd ler takman lazım yani dışarıdan haricen bağlantı yaptığında bu sistemdende DTS ses alamazsın. o yüzden sony diyor ki seve seve benim ürettiğim ürünle dinleyeceksiniz. haricen bişey bağlamayın demek istiyor.

Salla o zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: Groove Sync

quote:

Orijinalden alıntı: batu25

Sony fh606 nın üç yollu hoparlörlerini sony mhc rxd8 in surround çıkışlarına bağlasam bir sorun olur mu ?

hiç bir sorun olmaz surround efeklerinde (m.setleri için söylüyorum) hoparlörleri yıpratacak bir ses almadığın için sıkıntı olmaz. fakat şöyle bir durum var hf606 nın rms değeri ile rxd8 rms değerleri aynı değil. ohm değerleri aynı değil. sonuç olarak bir ses alırsın ama seni tatmin eder mi denemen lazım.

Ses tatmin edici olmazsa ayrı ayrı kullanmak daha mantıklı o zaman setleri. Zaten biri tvye bağlı biri bilgisayara. Cevap için teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese Merhabalar , Ankara içi Sony Müzik seti tamiri ile uğraşan usta var mı ? Ben aradım bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.
  • Groove Sync kullanıcısına yanıt
    Merhaba ,

Ben o yazı da Setimin modelini yazmadım ki :) Bende biliyorum Amfinin üstünde kocaman XGV10AV yazdığını :)

Arkadaş bu tarz sağlam bir set almak istiyorum diyince öneri manasında XGV8 yazıp altına da bulabilirseniz sahibinden.com üzerinden 2.el olarak alabilirsiniz dedim

Yani bulabilirsen kesinlikle kaçırma dedim üstü kapalı şekilde

Yine de bilgilendirme için teşekkür ederiz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IUnlimitedPowerI -- 31 Ekim 2015; 15:11:52 >
  • 
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.