Şimdi Ara

>>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<< (148. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
5.328
Cevap
50
Favori
922.724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende de MHC-RG 440 var toplamda 300WATT RMS ses çıkış gücü var ama ne hikmetse maximum power consumption 180WATT

Mübarek aletin içinde kripton gezegeninden getirtme elementler kullanmışlar kanımca... Girdiden fazla çıktı var verim birin üstünde olucak iş diil :D:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: robotech3

quote:

Orijinalden alıntı: icarus06

SONY FH-E9X -MHC 6800 japonya için üretilen modeli ise mhc j900ex. pro pixy model yarın sahibinden comda yeni sahibini aramaya başlıyacak inşaAllah ,100 tl edermi beyler
    >>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<<

1. sinif sony
    bu arada giris seviyesi yorumu yapilmis bu set icin. olmadi simdi......
    bu set burada yayinlanan en iyisi. bu tarz setler mini konseptlerdir ve tasarimlari cok basarilidir. pixy zaten sonynin komponent icin urettigi en zirve niteleme kod adidir. 100 tl degil minimum 1000 tl den satisa sunman gerek. bir kere woofer suruculeri cok yumusak ve sert frekans tepkimelerine tam zamanli destek verir. klasikten heavy metal'e kadar kusursuz cevap verir. tweeterlari zaten ipek (baska soze gerek yok)
    ne varsa eski sonylerde var

teşekkür ederim robotech sony nin kaliteli cihazlarından anlayan biri çıktı sonunda forumda, giriş seviyesi yazan arkadaş bu setin aynısından birtane daha Türkiye de bulsun bu seti ona bedava verecem sony PRO PIXY ' yi RX , MHC 881 Gibi setlerle karıştırdı arkadaş galiba :)

• hiçbirşeyle karıştırmadık. karıştırılacak birşey de yok ortada zaten. o mhc 881 lerle ancak kıyaslanır. verdiğiniz örnekte, cihazınızda giriş seviyesi bir cihaz değildir...

giriş seviyesi RX 99 'dan yad a VX7 'den başlar midi müzik seti olarak... sonrasında hifi olarak da örnek pioneer SX 535 gibileri ile devam eder.
  • Merhaba forum sakinleri, geçenlerde bir arkadaşımın evine gittim sony'nin hi-fi sistemlerinden birisi vardı. çok yüksek ses ve çok temiz bir ses veriyordu. hatta o kadar yüksek seste en ufaz ses kiri yoktu baslar da mükemmeldi.

bende sony hi-fi almak istiyorum yüksek ses ve kaliteyi bir arada arıyorum.

hangi modeli tercih etmeliyim bir çok model var forumu epeyce okudum fakat bi sonuca ulaşamadım. yardımlarınızı bekliyorum.
  • bende sony mhc-rv50 var arkadaşlar satılık ilgilenenler varsa iletişime geçelim gayet memnunum seste ve başka bir yerinde sorun yoktur

• İyi forumlar arkadaslar ufak bı sorunun var sony muzık setı almak ıstıyorum bende ıns kısmetse alıcam ama ıkı model arasında baya aklım takıldı bırı rxd 9 dıgerı vx 8 bu setlerı kullananlardan yardım ıstıyorum artilari ve eksileri rxd 9 8 0hm vx8 6 ohm yanılmıyorsam ama bırı twınwoofer dıgerı sub baglantısı ımkanı tanıyor ve bırı 150X2 dıgerı 200X2 rms ama aklım karısık bu setlerı kulanan arkadaslar yardımcı olursa sevınırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: advolorem

İyi forumlar arkadaslar ufak bı sorunun var sony muzık setı almak ıstıyorum bende ıns kısmetse alıcam ama ıkı model arasında baya aklım takıldı bırı rxd 9 dıgerı vx 8 bu setlerı kullananlardan yardım ıstıyorum artilari ve eksileri rxd 9 8 0hm vx8 6 ohm yanılmıyorsam ama bırı twınwoofer dıgerı sub baglantısı ımkanı tanıyor ve bırı 150X2 dıgerı 200X2 rms ama aklım karısık bu setlerı kulanan arkadaslar yardımcı olursa sevınırım

2 ürünüde kullandım ama rxd9 u şiddetle tavsiye ederim vx8 de iyidir ama almışken rxd9 al sesi seni yeterince tatmin eder lbt lv 60 kullandım onunla hemen hemen aynı bassa sahip ayrıca sub rxd9 un md çıkışınada bağlanıyor ve zaten sub aktif olması gerekiyor sonuçta orada sadece sinyal var
    misal şu videolar şahsıma aittir :D bassı anlatamam
    http://www.youtube.com/user/arifmakbule
    bu videoyu kaliteli vir kulaklık veya ses siseminde dinleyin sese bayılırsınız
    http://www.youtube.com/watch?v=17e85Ko_s4k&feature=plcp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caniturk -- 18 Haziran 2012; 12:33:01 >

• Caiturk arkadasima cok tsk ediyorum dedigini yapicam rxd 9 baya yardımci oldu sorularima sabir ile dinledi ve cidden cok iyi cevaplar verdi onun için kendisine tekrardan tsk ediyorum ve rxd 9 onun sayesinde almaya karara verdim tskler
  • quote:

Orijinalden alıntı: icarus06

SONY FH-E9X -MHC 6800 japonya için üretilen modeli ise mhc j900ex. pro pixy model yarın sahibinden comda yeni sahibini aramaya başlıyacak inşaAllah ,100 tl edermi beyler

buradaki hiç bir set ne de eski pioneerlar, kenwoodlar bununla kıyaslanamaz.

aletin trafosu 500watt çekiyor rms yazmıyor üstünde kalite olarak 10 numara ve gerçek japon. bu sadece japonya için üretildi.

• bende bugün ereyondan aşağıdaki seti alarak aranıza katılıyorum. hem eski (kaset) , hemde yeni (usb) özelliklerde... eski kasetlerimi artık sorunsuz dinlerim umarım.
    Sony CMT-EH26 Mikro Müzik Seti
  • Arkadaşlar satılık RX-99 arıyorum, ilgilenen olursa PM göndersin. Tuşları çalışmayan vs. bir ürün istemiyorum yalnız. AUX ile çalıştıracağım için CD-Kaset performansı o kadar önemli değil. Güncel modelleri yakalayamadım, RX-99 gibi performans veren bir ürün varsa şayet, onun da bilgisini paylaşırsanız sevinirim. RX-88 kullanıyorum 10 yıldır, mükemmel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vetivet

bende bugün ereyondan aşağıdaki seti alarak aranıza katılıyorum. hem eski (kaset) , hemde yeni (usb) özelliklerde... eski kasetlerimi artık sorunsuz dinlerim umarım.
    Sony CMT-EH26 Mikro Müzik Seti

ürün temin edilemedi. aranıza katılamadım

• Boşverin bunu. Sesi güzel olsa da tatmin etmez. Sahibinden.com üzerinden ikinci el bir rx veya vx serisi set almakla başlayın. Sonra büyütürsünüz yavaş yavaş :)
  • Bende lbt xb8av modeli var sorunsuz isteyen olursa satabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende MHC-EX600 almıştım kısa süre önce arızalanan LBT-D505 in yerine idare eder en azından sony olması yeterli bence.

• arkadaşlar bende de sony vx5500 var, bu müzik setimin arkasında digital aut diye bir giriş var bu girişle bilgisayara bağlayabilirmiyim. ön tarafta bulunan jak girişleri ile bağladım ancak digital aut girişiyle daha iyi ses alırım diye düşünüyorum yardımcı olursanız çok memnun olurum.
  • Dijital out. Yani cikis ona giris yapamazsiniz. In olmasi lazim. In giris. Out cikis.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • verdiğiniz bilgi için çok teşekkür ederim, bende gidip bir optik kablo almıştım, iade ettim.
  • Adam akıllı bir tane RX99 bulamadım yahu. Ses konusunda uzman arkadaşlar, bu modelin yerini dolduracak güncel bir model önerirse sevinirim. Z5500 gibi bir cihaz önermeyin yalnız. Kaliteli müzik dinleyebileceğim bir sistem arıyorum, amaçsız bangırdayan ürünleri istemiyorum.
  • eğer sizi yormazsam bir sorum daha olacak, yaklaşık 10 yıl önce aldığım SONY MHC-V5550 müzik setimin radyosu hiçbir kanalı çekmiyor, arkasında sanki metal anten girişi var gibi ama anten yok yeri boş, radyo dinleyemiyorum, sizin bir fikriniz var mı? ne yapmam gerekir?
  • 
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.