Şimdi Ara

[ Nokia Lumia 920 { WP8 - 1.5 GHz DC | 4.5' WXGA PureMotionHD+ | 8.7MP - 1080p ] (1531. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31.373
Cevap
90
Favori
1.143.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15291530153115321533
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kurtar72

Arkadaşlar L920'sini HB'den alıp, sorun yaşayan var mı?

ben varım ya herşeyi sorun sensör çalışmıyor ses karşı tarafa az gidiyor ekran kilidinde kitlenmeler filan bulunduğum ilde servis olmadığından servise göndermeyede üşeniyorum
  • Ekran çatladı.Ne kadar fiyat çekerler tahmini? Dokunmatik sağlam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 aydır çatlak kullanıyorum 440 tl fiyat çektiler yenisini alacam

• yere düşünce mi çatladı? ben bi on onbeş kere düşürdüm bişey olmadı Allahtan. gerçekten acayip sağlam bi cihaz
  • sevgili arkadaşlarım telefonumu garantiye vericem ancak telefonumda 8.1 beta yüklü. bunu resmi sürümüne yada 8.0'a nasıl geri yükleyebilirim.

veyahut 8.1 beta ile garantiye versem sorun çıkarmı?
  • Çok sağlam cihaz elimden hızlıca yukarı doğru fırladı ve sert çakıl taşlarının olduğu betona çarptı öyle ekranı çatladı yoksa hala kullanıyorum astarı yüzünden pahalı 925 alacam sanırım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aristo1530

quote:

ben varım ya herşeyi sorun sensör çalışmıyor ses karşı tarafa az gidiyor ekran kilidinde kitlenmeler filan bulunduğum ilde servis olmadığından servise göndermeyede üşeniyorum

Acaba sorunlu seriden mi denk geldi yoksa, tüm HB'den alanların L920'leri arızalı mı? Yada şöyle sorayım: L920'nin kutusundan hiç açmadan anlayabileceğim arızalı bir seri var mı? İlgimi çeken bir konu oldu, L1020 kullanıcılarından biri tek hoparlöründen çok az ses çıktığını daha önce kullandığı L920'nin sesinin daha iyi olduğunu yazmış. Sizce de, L920'nin sesi gür ve nitelikli mi? Bu arada yutup'da bir video buldum L920 "-70C" derecede bile başarıyla çekim yapabiliyor. İzlemek isteyenler bağlantıya tıklasınlar.
    http://www.youtube.com/watch?v=DPY9wtYKTvQ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurtar72 -- 14 Ekim 2014; 15:28:51 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aristo1530

quote:

Acaba sorunlu seriden mi denk geldi yoksa, tüm HB'den alanların L920'leri arızalı mı? Yada şöyle sorayım: L920'nin kutusundan hiç açmadan anlayabileceğim arızalı bir seri var mı? İlgimi çeken bir konu oldu, L1020 kullanıcılarından biri tek hoparlöründen çok az ses çıktığını daha önce kullandığı L920'nin sesinin daha iyi olduğunu yazmış. Sizce de, L920'nin sesi gür ve nitelikli mi? Bu arada yutup'da bir video buldum L920 "-70C" derecede bile başarıyla çekim yapabiliyor. İzlemek isteyenler bağlantıya tıklasınlar.
    http://www.youtube.com/watch?v=DPY9wtYKTvQ

1 yıldır lumia 920 kullanıyorum , kaçıncı parti mal bilmiyorum ama şunu söyliyeyim en ufak donanımsal bir sorunu yok. Ahize sesi gayet iyi , sesimin karşıyada iyi gittiği söyleniyor. Ön kamerasına toz kaçma problemi hiçbir zaman olmadı. Kasasında herhangi bir falso yok ,sensörler kusursuz çalışıyor , ekranda sorun yok.

Yalniz benim dikkatimi çeken ama pekte sorun olmayan bir prblem var. Ekrana çif tık dokunmayı açık tutarsam , telefonu kullanırken parmağımı ekrana basılı tuttuğumda ekranın hafif titrediğini görüyorum. Yazılarda yada kutularda elimi hiç kaydırmasam bile ufak titreşim oluyor. bunu daha önce birkaç forumda okumuştum sanırım l920 lerin dokunmatiğini çift tık ile ekranı uyandır özelliği açık olurken bu sorun oluyor. Ben zaten şarja etkisi olmasın diye hep o özelliği kapalı tuttuğum için beni etkilemiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nightwalker23 -- 14 Ekim 2014; 15:48:26 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Peki kulaklık ve hoparlör sesinin gürlüğü nasıl güçlü mü, yüksek düzeylerde cızırtı yada boğuntu gibi olumsuzluklarla karşılaştınız mı? Kusura bakmayın soruyorum örneğin LG G2'nin hoparlörü var mı, yok mu o bile belli değil aygıttan resmen ses çıkmıyor o kadar mıymıntı bir hoparlörle daha karşılaşmamıştım. Utanmadan, sıkılmadan bir de, 1300-1400TL. para istiyorlar o telefona L1020 ve L920'yi bilmem ama L920'nin, 808 kadar sesi olsun yeter de, artar bile bakalım Nokia Microsoft'a bulaşınca donanımdan kısmış mı, kısmamış mı anlayacağım 808'in donanımından memnunum umarım aynı memnuniyet L920 ile de, sürer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: T1WCM

quote:

Orijinalden alıntı: hardrockmania

Konum kapalı, parlaklık otomatik, 3g'yi ihtiyaç halinde açıyorum, onun dışında hep 2g' de bu da whatsapp için yeter. Sabah şarjdan çektiğim telefon böylelikle gece yarısına kadar idare ediyor beni.

hocam whatsapp ta dosya gonderme alma wp hala yok mu guncelleme de yapılmıyor dun 2. el lumia 925 aldım sıkıntı oldu skype line goruntulu görüşmede çalısmıyor napacağız

Whatsapp'ta dosya göndermede kastın bu ise fotoğraf, video, word, powerpoint, excel alma verme yaptım; sorun yok. Line'ı bilmiyorum ama görüntülü görüşmede Skype yine sorunsuz çalışıyor.

• quote:

Peki kulaklık ve hoparlör sesinin gürlüğü nasıl güçlü mü, yüksek düzeylerde cızırtı yada boğuntu gibi olumsuzluklarla karşılaştınız mı? Kusura bakmayın soruyorum örneğin LG G2'nin hoparlörü var mı, yok mu o bile belli değil aygıttan resmen ses çıkmıyor o kadar mıymıntı bir hoparlörle daha karşılaşmamıştım. Utanmadan, sıkılmadan bir de, 1300-1400TL. para istiyorlar o telefona L1020 ve L920'yi bilmem ama L920'nin, 808 kadar sesi olsun yeter de, artar bile bakalım Nokia Microsoft'a bulaşınca donanımdan kısmış mı, kısmamış mı anlayacağım 808'in donanımından memnunum umarım aynı memnuniyet L920 ile de, sürer.

kulaklık sesi iyi , höparlörü ortalama sayılır. Kısaca tatmin eder.Ben ahize sesini beğeniyorum tok ve yüksek geliyor.s3 mini fiyatına l920 bedava sayılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nightwalker23 -- 14 Ekim 2014; 17:04:05 >

• Arkadaşlar son bir kaç gündür telefonum sim hatası veriyor. Kapatıp açınca düzeliyor. Fakat açtığımda Benim sürekli 2G de kullandığım veri ayarı 3G ye geçmiş oluyor.
    Acaba bu sorun neden kaynaklanıyordur. Yaklaşık 1,5 senedir kullanıyorum. Ön kamerada toz var ama önemsemedim. Bu zamana kadar hiç hard reset atmadım. Ve sadece
    otomatik gelen güncellemeleri yükledim. Yani bilgisayar üzerinden falan bir güncelleme yapmadım. Bilginiz var mı ? Servise yollamalı mıyım ?
  • arkadaşlar bugün bişey dikkatimi çekti. telefonun ekranında bi takılma var nasıl diyeyim böyle çizgi gibi video çekerken falan belli oluyor kırılma gibi bişey. sorun 8,1 e gelen 2 güncellemeden sonra oldu önceden böyle bir sıkıntı yoktu bu sorun sadece bende mi yoksa yaşayan var mı :S

Edit hata videoda arkadaşlar http://kly.li/v6

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dogu-E -- 14 Ekim 2014; 19:48:14 >
  • Arkadaşlar yorumlarda L720 ve L920 kullanıcıları WP8,0'ın pil tüketimi açısından daha uygun sürüm olduğunu belirtmişler. WP8,1'e geçince 2 gün dayanan pil 1 gün bile dayanmamaya başlamış. Eğer WP8,0 kullanıyorsanız sakın 8,1'e geçmeyin demişler. Gerçekten bu kadar kötü mü oluyor pil 8,1'de?
  • kurtar72 kullanıcısına yanıt
    Taş çatlasa wp8.1 ile %10 daha fazla tüketim artıyordur. 2 kat diyenler sallamış veya bataryaları bayatlamıştır zaman içinde...,
    Zaten wp8 ile batarya isterse 10 gün gitsin yinede yüklemem Wp8 çağın gerisinde kalmış bir sistemdir , microsoftun kullanıcılara attığı bir kazıktır. Neyseki wp8.1 ile durumu biraz toparladı ama hala tam anlamıyla eksiksiz değil.. Bizde wp10 u bekliyoruz.

• 1320 aldım arkadaşlar 920 yerine yarın geliyor fiyat olarak 550 tl verdim ful kutulu garantili 2 aylık nasıl sizce
  • quote:

Orijinalden alıntı: 16asd208

1320 aldım arkadaşlar 920 yerine yarın geliyor fiyat olarak 550 tl verdim ful kutulu garantili 2 aylık nasıl sizce

Garantisini kontrol ettirin hemen elinize ulaşınca, ayrıca faturasını da işteyin

• Arkadaşlar L920'nin kutu açılışına baktım 808'in kulaklığı ile aynıydı. 808 kendi kulaklığından başka kulaklıkla çalışmıyor aynı sorun L920'de de, var mı acaba? Bu arada L830 tanıtımına baktım 16+128GB kart belleği ile toplamda 144GB'lik bellek alanı sunuyor müzik ve video dosyası çok olanların dikkatini çeker gibi geldi. TR'de 1.200TL. ile çıkacakmış 1.000TL. ile çıksa baya iyi bir satış sağlarlardı bence 10MP'lik kamera IPS ekran 150gr ağırlık 1,2Ghz dört çekirdekli işlemcisi ile orta sınıfın önderliğine oynar bence.
  • kurtar72 kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir kulaklık kullanabilirsiniz.

• quote:

Arkadaşlar L920'nin kutu açılışına baktım 808'in kulaklığı ile aynıydı. 808 kendi kulaklığından başka kulaklıkla çalışmıyor aynı sorun L920'de de, var mı acaba? Bu arada L830 tanıtımına baktım 16+128GB kart belleği ile toplamda 144GB'lik bellek alanı sunuyor müzik ve video dosyası çok olanların dikkatini çeker gibi geldi. TR'de 1.200TL. ile çıkacakmış 1.000TL. ile çıksa baya iyi bir satış sağlarlardı bence 10MP'lik kamera IPS ekran 150gr ağırlık 1,2Ghz dört çekirdekli işlemcisi ile orta sınıfın önderliğine oynar bence.

Bende her turlu 3.5mm jak çalışıyor
  • 
Sayfa: önceki 15291530153115321533
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.