Şimdi Ara

[ Nokia Lumia 920 { WP8 - 1.5 GHz DC | 4.5' WXGA PureMotionHD+ | 8.7MP - 1080p ] (139. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
31.373
Cevap
90
Favori
1.143.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mecnunadam

sorumu tekrarlıyayım kimse cevap yazmıyor.symbianda ve androidde hafıza kartına attığımız uygulamalrı yükleme yapabiliyoruz.peki wp8 de uygulamalar market harici indirilebilecek mi ve sonrasında yükleme yapabilme şansı olacak mı

Onu ancak kırılmış telefon ile yaparsınız. Kırık telefonlarda Xap İnstaller ile yapıyoruz biz şu anda ama WP8 için custom rom çıktımı emin değilim
  • @thunderbolt Bing lock screen nasıl çalışıyor? günlük olarak mı güncelliyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: thunderbolt

quote:

Orijinalden alıntı: WindowsTelefon

quote:

Orijinalden alıntı: thunderbolt

quote:

Orijinalden alıntı: cank1981

@thunderbolt Hotmail ülke ayarlarından değiştirmeniz lazım benimki ABD olarak görünüyor orada MS in dediği gibi 125000 uygulama vardır.Afallamanız normal ben yaklaşık 6-7 aydır WP7,5 kullanıyorum.İLk başladığımda anlamam 3-4 günümü aldı.Şu anda diğer OS ları kullanamıyorum Bide muhakak Shortcut uygulamaları var Wi-Fi , 3G , Pil için bunları masaüstüne title olarak atmanızı sağlayan baya kullanışlıdır tavsiye ederim.Böyle 3G yi açıp kapamak için settingse gitmezsiniz.

Dostum ben ülke ayarını hotmail den değiştirdim ama sanıyorum beklemek gerekecek.Çünki markette herhangi bir değişik uygulama gözüme çarpmadı Allahtan ki abd seçili ikinci bir hotmailim vardı sabah telefona tekrardan onu tanımladım,yalnız şöyle bir zorluk var telefona ilk tanımladığınız microsoft hesabınız olarak kullanabileceğiniz hotmail adresinizi hiçbir şekilde ne silebilldim nede değiştirebildim mecburiyetten ayarları sıfırladım abd olan hotmailimi tanımladım,denildiği gibi market şuanda baya iyi oldu..Bahsettiğiniz kısa yolları marketten indirdim çok kullanışlı..

Size bir kaç uygulama önereyim;

9Gag
    Cool Tools - Gerekli araçlar var, Kronometre sayaç vs.
    Gmaps Pro - Google maps
    Vevo - Müzik videoları için bire bir
    Weather - Sanırım Microsoft un olandı, live tile ile süper ;)
    Wikipedia - Sarı bir ikonu var, kaliteli bir wiki uygulaması

Bir de defence game severseniz GeoDefense

Biraz az oldu ama diğerleri hep Nokia uygulaması :)

Teşekkürederim marketi kurcalıyorum bayadır.. ayrıca şunu farkettim telefonda bulunduğunuz bölgeyi Abd seçersek markette uygulamalar baya bir bollaşıyor.ama Bulunduğunuz bölgeyi Türkiye seçince bazı çoğu uygulamayı göremiyorum üstelik hotmailim abd olmasına rağmen..Yani ille telefonda bulunduğumuz bölgeyi Abd seçmemiz gerekiyor,masaüstündeki Windows 8 gibi...

peki telefonun dili ingilizce mi yoksa türkçe yapılabiliyor mu...

• quote:

quote:

sorumu tekrarlıyayım kimse cevap yazmıyor.symbianda ve androidde hafıza kartına attığımız uygulamalrı yükleme yapabiliyoruz.peki wp8 de uygulamalar market harici indirilebilecek mi ve sonrasında yükleme yapabilme şansı olacak mı

Onu ancak kırılmış telefon ile yaparsınız. Kırık telefonlarda Xap İnstaller ile yapıyoruz biz şu anda ama WP8 için custom rom çıktımı emin değilim

Telefon kırılırsa yapabilirsiniz. Onun haricinde yapısı IOS a daha çok benziyor. Android gibi .apk yı bul kur diye bir şey yok.
  • peki markette ücretsiz kullanışlı uygulama bulabilecek miyiz.yoksa ios gibi en küçük şeylere de para mı istenecek
  • Wp market öyle pek para kaygısı olan bir market değil ücretsiz işinize yarıycak güzel programlar mevcut
  • quote:

peki markette ücretsiz kullanışlı uygulama bulabilecek miyiz.yoksa ios gibi en küçük şeylere de para mı istenecek

Bazı ücretsiz oyunlar-uygulamalar var.Ama genel olarak ios'a benziyor.

Mesela gunbros-shuffle party gibi oyunlar bedava.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oberyn -- 8 Kasım 2012; 10:52:33 >
  • quote:

peki markette ücretsiz kullanışlı uygulama bulabilecek miyiz.yoksa ios gibi en küçük şeylere de para mı istenecek

Ücretsiz uygulamalar tabi ki var ;) Bir IOS Store veya Android Markette ücretsiz ne var ise Windows Phone Store'da da var. Birebir aynı uygulamalar yoktur ama, ücretsiz ve ücretli mantığı aynen var. Örneğin, facebook, twitter, tunein radio, skype, skydrive, pdf reader db ücretsiz olarak var.
  • ben kredi kartı kullanmıyorum nasıl olacak satın alma işim.android telefon faturası üzerinden almaya müsaade etmiyor microsft eder mi
  • Türkçe marketi merak edenler http://www.windowsphone.com/tr-tr adresininden uygulamalara bakabilirler. Çoğu uygulama eksik ama zamanla geliyor, iki hafta önce hiçbir şey yoktu

Ayrıca haberdeki link ile cep telefonunuzdan windows phone kullanımını deneyemleyebilirsiniz ;) Çok güzel bir demodur. Unutmadan demo Windows Phone 7 için

http://windowstelefon.com/archives/145/windows-telefon-arayuzunu-iphone-veya-android-telefonunuzda-test-etmek-ister-misiniz

• quote:

ben kredi kartı kullanmıyorum nasıl olacak satın alma işim.android telefon faturası üzerinden almaya müsaade etmiyor microsft eder mi

Fatura ile ödemek özelliği var diye biliyorum. Türkiye'de uygulanır mı derseniz, şu an için böyle bir açıklama gelmedi.
  • quote:

ben kredi kartı kullanmıyorum nasıl olacak satın alma işim.android telefon faturası üzerinden almaya müsaade etmiyor microsft eder mi

Hayır hocam kesinlikle Kredi kartına sahip olmalısın .
  • sadece market için de kart çıkartacak değilim
  • quote:

sadece market için de kart çıkartacak değilim

bankamtik kartı kullanabilirsiniz
  • Turkcell 920 kampanyası yapacak mı? yakın zamanda mı birde. bilen duyan var mı?

valla bu 8x kampanyasından bende bulursam alabilirim. 920 için aynı kampanyadan yaparlarsa pişman olmayalım sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemen_e

Turkcell 920 kampanyası yapacak mı? yakın zamanda mı birde. bilen duyan var mı?

valla bu 8x kampanyasından bende bulursam alabilirim. 920 için aynı kampanyadan yaparlarsa pişman olmayalım sonra

Şuan Turkcell kampanyası falan yok sadece şu var tarifeye ek 24ay x59 tl yani turkcell'den alınmaz.
  • Kasım ayı Turkcell dergisinde 19 aralıkta Lumia 920 satıcak deniyor. Gold Plus için ek 59 TL denmiş.HTC 8X tarifesi 55 TL olduğuna göre 8X in kampanya bedellerine 4 TL ekleyin gitsin
  • quote:

quote:

eğer öyle bir imkan varsa maaş kartını da kullanabilirim
  • quote:

quote:

quote:

eğer öyle bir imkan varsa maaş kartını da kullanabilirim

Hocam kredi kartı derken genel ifade olarak kullanıyoruz yoksa maaş kartının internet alışveriş yapma özelliği varsa(yoksa açtırabilirsin) olur.

• abd fiyatı çok iyi. iphone 5, 650, s3 550, lumia 920 ise 450 dolardan satılacakmış.
  • 
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.