Şimdi Ara

Yeni iPhone modeline ait kutu baskısı görseli internete sızdırıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
237
Cevap
4
Favori
43.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni iPhone modeline ait kutu baskısı görseli internete sızdırıldı

Apple'ın 12 Eylül tarihindeki etkinlik için davetiyeleri göndermeye başlamasıyla, teknoloji dünyası yeni modelin iPhone 5 olarak adlandırılacağını tahmin etmeye başlamıştı. Ancak modelin kutu baskısına ait olduğu iddia edilen bir görsel kafaları biraz karıştırdı.

iPhonenieuwsblog adlı bir Hollanda'lı blog tarafından yayınlanan görselde baskı makinasından kesime hazır olarak çıkarılmış yeni iPhone kutu tasarımı görülüyor. Tasarımda Yeni iPhone şeklinde bir isimlendirme yapıldığı ve illüstrasyonda da 5 sıralı ikon dizilimine yer verildiği göze çarpıyor. Son iPad modelinde olduğu gibi yeni nesil iPhone modelinde de numaralandırma kaldırılmış görünüyor.

Bu durumda davetiyedeki 5 rakamının ne ifade ettiği sorusu akıllara geliyor. 

Farklı kaynakların öngörüleri ise 5. ikon sırasına işaret etmesi, lansmanda 5 farklı ürünün tanıtılacak olması veya iPhone'un 5. yılı şeklinde. 

Görselin fake olması ihtimali ise düşük bulunuyor. Çünkü bu şekilde bir kutu baskısı yapmanın zor olacağına dikkat çekiliyor. Görünen o ki 12 Eylül tarihine kadar 5 rakamı üzerinde pek çok spekülasyon yapılacak.

• çinliler için ne zor olabilir ki kutu basımı zor olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • o değilde kadını işten atmasınlar...
    zaten 200-300 dolara çalışıyor.
  • İmkansiz boyle olmasi.

• resimdeki bağyan güzel poz vermiş

• Bildiğin iphone 4 :S

• Windows ile Nokia'nın tanıtımı var,sizlerin uğraştığı habere bakın birde.

• evet uzamış iPhone 4 olmuş, the new iPhone olmuş...

alınmalı mı acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ciddi ciddi telefon bu olacak gibi.

• Gerçektende bu kasa çıkarsa çok gülerim:)

• Bu kasa çıkarsa 4S fiyatları artar

• quote:

Orijinalden alıntı: StereoLove

Bu kasa çıkarsa 4S fiyatları artar

Dogru tespit :D

• bence olmamış

• herkes tasarım bu diyorda böyle olmayacak bence. bu tasarımdan herkes sıkıldı apple sadece ekranı uzatarak ince uzun bir telefonu piyasaya sürmez tahminime göre. 4-4.5" bir telefon bekliyorum ben . bu tasarım saçma ve yenilikçi hiçbirşey yok.

• tasarimi degisirler yahu. bu bence fake ya da eski

• quote:

Orijinalden alıntı: cagataykoroglu

Bildiğin iphone 4 :S

Tasarım olarak iphone 4 tasarımı gayet güzel android kullansamda iphone 5'in apple severler için büyük bir heyecana sebep olacağı kesin.

• İphone benı eskısı kadar meraklandırmıyor acıkcası cunku kendıne has kapalı bır sıstem olması ve son 2 senedır yenı cıkıcak serısıde dahıl olucak buna aynı tasarım ıle karsımıza cıkıyor bir iki ufak degisiklik yapılmıs tarasımda bu sefer ben 4 ün de tasarımını cok beyenmemıstım 5 ıde beyenmedım dıye bılırım..pıyasada gercekten artık iphone geride bırakıcak kalıteli ve sık cıhazlar var ama ılla apple/iphone olsun ne olursa olsun da dıyenler ıcın bırsey dıyemem

• ooo tasarım harikası tamda iphone dan beklediğim gibi. yine berbat bir tasarım olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: StereoLove

Bu kasa çıkarsa 4S fiyatları artar

Aynen kardeşim :D

• bayılıorum bu iphone haberlerine yaa :D

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.