Şimdi Ara

Sony'den Dokunmatik Vaio Dizüstü Ailesi inceleme 'Değişime hazır olun!' video

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
6.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • IFA 2012'de belki de en ilgi çekici ürünlerden biri Sony'nin dokunmatik ekrana sahip dizüstü bilgisayarlarıydı. Gelişen teknolojinin alışılmışa nasıl şekil verdiğini net bir şekilde ortaya koyan Vaio dizüstü ailesini sizler için inceledik.

• Vaio da akıyor maaşallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keşke ekran da çıkabilse.Şöyle olabilir ana gövde yaptığınız işlemleri işler ve ekrana kablosuz olarak aktarabilir.

• istiyorum bunu

• Soldaki ince modelin ekrani cok oynak daha sıkı olmaliydi bence.

• Dokunmatiği sanki biraz sıkıntılı gibi geldi. Sayfa geçiş için parmak kaydırdığında direk uygulamayı açıyor ve bunu kaç defa yaptı tesadüf olamaz. Birde win 8 beni biraz korkutuyor , arayüzünün masaüstü bir pc için fazla özgür olmadığını düşünüyorum ama farklı kullanım alanlarına hitab ediyor olabilir.

• Mesut ve Erdi Abi
    Donanımsal Özellikleri İle İlgili bilgi Yok mu bu bilgisayarların samsung ve apple
    Gibi son güler demi anlatacaklar ürünün donanımsal özelliklerini ?

• Dizüstü bilgisayar almak için belkide en iyi sezon bu önümüzdeki sezon olacaktır.Windows'un böyle bir atak yapması piyasayı oldukça hareketlendirecek gibi.Umarım kullanıcı arayüzü kaliteli ve stabil olur da pişman olmayız.

• Ben şunu bekliyordum.
    Ekran aynı şekil dokunmatik olup İnce tasarıma sahip olucak(Ultrabook gibi)Ekran dönücek veya çıkıcak tablet olucak

• sony parçası çoookkk can yakacak :)

• Dokunmatik ekran en gereksiz şey

• Mükemmel bir kombinasyon.

• Bu Windows 8 cidden bizim bildiğimiz bilgisayar algısını değiştiriyor ve şahsen bu durumdan hiç hoşnut değilim.

• windows 8 in metro arayüzüne uyum için tasarlanmış gibi görünüyor. Gayet alınası..

• Masaüstü forever!

• esas soru dokunmatik ekranı kullanırken ekranın sabit olmaması dokundumu sallanıo ekran dokundumu sallanıo o şekilde sabit olmayan bi ekranı nasıl düzgün bir şekilde kullanıcaz sony bi önlem almışmı zamanla ekranın yayları laşkalaşmazmı

• 10 numara fiyatının ulaşılabilir olmasını bekliyecez.

• Ekran hiç olmazsa dönebilseydi keşke tablet mi gibi kullanılabilirdi o zaman.

• dünden beri bu videoyu izlemeye çalışıyorum ama sayfası bile açılmıyor. runtime error veriyor paso. bütün haberler için geçerli, sorun sizde mi biz de mi?

• olmamış kim mousedan kolunu kaldırım uzanıp o ekrana dokunur hamallık resmen o ekran dönüp üstüne kapansaydı bütün olay değişirdi işte tam kullanımlı tablet + laptop olurdu o zaman

gerçi sony bana 1000 liralık indirim yapmadıkça almam aynı bilgisayarları niye 1000 lira farkla satıyor bu sony hala anlamış değilim bunu alana kadar mac alırım

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.