- x
Futbol maçı bileti nasıl alınır?
9 Cevap9359 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1257 Mesaj
5 Eylül 2012; 13:14:01 

Hayatımda hiç saraçoğlunda ki yada başka bir stadda ki Fenerbahçe'nin maçına gitmedim ama 20 eylül'deki Fenerbahçe- Borussia Mönchengladbach maçına gitmek istiyorum. Sorularım şunlar;

1-Bilet nasıl alınır? Stat kenarından mı biletix den mi?

2-Koltuğuna nasıl ulaşırsın? O kadar insan varken?

3-En iyi tribün hangisi? Bütçem 100-175 tl arası

1223 Mesaj
5 Eylül 2012; 13:15:46 

Fenerbahçenin maçına gidip ne yapacaksın ya arenaya gel biletin benden. istersen PM beklerim

TRAVEGO 17 SHD OM 457 LA, TURBO-İNTERCOOLER, EURO 5 428 PS - SETRA 431 DT MB OM 471, EURO VI BLUETEC ®
GİDİŞ İSTANBUL - İZMİT - BOLU - ANKARA - ÇORUM - AMASYA - SULUOVA - REFAHİYE - ERZİNCAN - TERCAN - ERZURUM - ARDAHAN
GELİŞ ARDAHAN - ERZURUM - TERCAN - ERZİNCAN - REFAHİYE - SULUOVA - AMASYA - ÇORUM - ANKARA - BOLU - İZMİT - İSTANBUL
YER YÜZÜNDE KAVUŞMAKTAN BAŞKA BİR DUYGU OLDUĞUNU DÜŞÜNSEYDİK BAŞKA BİR İŞ YAPIYOR OLURDUK

448 Mesaj
5 Eylül 2012; 13:15:48 

Biletix'ten alacaksın. Fenerium, Maraton Üst ya da fiyat uygunsa Alt alabilirsin. Koltuk işi sıkıntı olmaz genelde boş bulunan yere oturulur.

The Philosopher! You know so much about nothing at all.

6033 Mesaj
5 Eylül 2012; 13:16:15 

Biletixden kredi karti ile alıp biletix gişesinden biletini alırsın Telekom ve Migros fiyatı 44 tl hiç bir zaman biletimin yazdığı koltuk numarasına oturmadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

İPHONE 5 16 GB BLACK 7.0.4
SONY PLAYSTATİON 4 500GB
PSN:Omers25

1257 Mesaj
5 Eylül 2012; 13:32:36 

quote:

Orijinalden alıntı: Vedder Man

Biletix'ten alacaksın. Fenerium, Maraton Üst ya da fiyat uygunsa Alt alabilirsin. Koltuk işi sıkıntı olmaz genelde boş bulunan yere oturulur.

Sonra adam gelmesin yerime ne oturdun la zırto diye

448 Mesaj
5 Eylül 2012; 13:40:09 

quote:

Orijinalden alıntı: DonanimKurdu

Sonra adam gelmesin yerime ne oturdun la zırto diye

Eğer yerini bulduysan direk oraya otur ama bulamadıysan boş yere otur yapacak bir şey yok hocam. Bileti önce Biletix'in internet sitesinden satın alıp sonra bir Biletix bayiisinde bastıracaksın.

The Philosopher! You know so much about nothing at all.

106 Mesaj
5 Eylül 2012; 13:40:47 

maça gidiyosanız izlemeye değil tezahurat yapmaya gidin arkadaş ya, bıktım sizden

707 Mesaj
5 Eylül 2012; 13:43:32 

quote:

Orijinalden alıntı: NeverTrust

maça gidiyosanız izlemeye değil tezahurat yapmaya gidin arkadaş ya, bıktım sizden

tamam.

cesareti olmayanın hep bir bahanesi vardır

1257 Mesaj
5 Eylül 2012; 13:52:40 

quote:

Orijinalden alıntı: NeverTrust

Hocam zaten tezahürat yapmaya gideceğim.Ama hangi tribünde tezaürat daha ateşli böyle çekirdek çıtlayanların yanına gitmeyelim.

106 Mesaj
5 Eylül 2012; 13:59:13 

quote:

Orijinalden alıntı: DonanimKurdu

Hocam zaten tezahürat yapmaya gideceğim.Ama hangi tribünde tezaürat daha ateşli böyle çekirdek çıtlayanların yanına gitmeyelim.

o zaman türk telekom üst'e git hocam

edit : birazda bilgi vereyim hocam ilk defa maça gidiyormuşsun, türk telekom biletinin olması yeterli, blok, koltuk numarası bunlar fark etmez, sen türk telekom üstte c bloğa gir, sesin kısılana kadar bağır, Fenerbahçeli olmanın ne demek olduğunu daha iyi anlayacaksın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NeverTrust -- 5 Eylül 2012; 14:01:00 >

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Futbol maçı bileti nasıl alınır?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.408