Şimdi Ara

Samsung Galaxy Camera inceleme 'Samsung Dijital Fotoğraf Makinasını Yeniden Tanımlıyor!' video

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
6.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Her alanda agresif büyüme ve geliştirme çalışmalarıyla şu sıralar ismini sıkça duyduğumuz Samsung, dijital fotoğraf makinelerinde de Akıllı makine dönemini başlatıyor. Samsung Galaxy Camera'ı bütün detaylarıyla sizler için inceledik.

• Olmamış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mobile Prof. -- 5 Eylül 2012; 13:23:19 >
  • bence bu ürün tutar. (test)

• Garip bir ürüne benziyor ama kalınlığından ve ağırlığından dolayı pek tutmaz gibi duruyor.

• Android iOS'a 2 yıl içinde fark atmazsa beni banlayın adminler... Samsung yine yaptı yapacağını tüm teknolojik liderlere android'in neler yapabileceğini gösterdi. Canon-Nikon-Sony kamera üreticisi... Bunlarda Android'li kamera çıkartacaktır. Canon veya Nikon ikisinden biri yapsa diğeride yapar kesinlikle. Samsung'un bu zekasını tebrik etmek gerekiyor. Yakında bulaşık makinelerimizde bile Android göreceğiz sanırım. Samsung'u tebrik ediyorum ve davaların bu gücü, bu zekayı asla durduramayacağını düşünüyorum.

• Başlangıç olarak diğer üreticilere bir ufuk çizmesi açısından önemli bir cihaz ama ben alıp kullanmam. Bu tarz cihazların, fotoğraf kalitesi, pil süresi, fiyat/performans vs. vs. özelliklerin geliştirilmesi gerekir.

• bu ürünün hem operatör destekli hem de yalın versiyonu satılmalı.Ben sadece fotoğraf çekeceğim diye 3g ye bağlı kalmak zorunda değilim ve sürekli bağlı kalması şarjını max 1 güne uzatır.

• 1650 mah? içine etmişler...

• Mesut / Erdi bey,
    Skype ile sesli ve/veya görüntülü görüşme yapılabiliyor mu acaba denediniz mi?

• Fikir mukemmel. Simdiye kadar hep telefonlara kamera fonksiyonu eklenmisti. Samsung kameraya telefon fonksiyonu eklemis. Esas nikon, canon, leica gibi devler bu gelisme karsisinda nasil bir konum alacak onu merak ediyorum. Android in gelecegi cok acik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne gereksiz bi alettir yav . 2500 lira az parami fotograf cekmek isteyenler buna 2500 lira vermez vermemeli . S3 al aynısı işte kamerası neyine yetmiyor herhangi bi + özelliğide yok 2 güne zaten o kamera arayüzü bütün android telefonlara uyarlanır ...

• Benim asla tercih etmeyeceğim bir model olur.Bir kere herşeyden önce o pille çekilecek fotoğraf sayısı 100 olmaz.Olursa da diğer özellikler kullanılmamıştır ki o zaman neden 2500TL cik verelim.

Diğer yandan da 2500TL ye bazı DSLR ler değil baba bir set bile yapılır

Ayrıca inceleme için eleştirim de sensör boyutundan bahsedilmemiş hiç.Bu kadar fotoğraf özelliği olan makinanın sensörü acaba çok eleştirilen,ama en azından telefon olan nokia nın 1/1.2" den büyük mü ?Eğer değilse fiyasko bence.Çünkü verilecek para 2500TL.bu konuda bilgisi olan varsa bilgilendirsin lütfen
  • arkadaki perdeler güzelmiş...

• nıçk

• fotoğraf makinelerinde dokunmatik pek kullanışlı değil, bunu açıkca söylemeli, hem bütün ekranı kapatıyor hem de o an yapacağınız bütün ayarlar için parmaklarınızın kuru ve havanın da hafif kapalı olması gerekir ki nereye dokunduğunuz görebilesiniz. fiyatı da abartılı. biraz da renkleri ile itici geliyo. Eğer tuşlu yapsalardı gerçekten albenisi olan bir model olurdu kanımca.

• adamlar ileride dokunmatik, android islemcili tost makinasi yaparlarsa sasirmayin.

• When my iphone coanctrt is up in a few months, I'll consider this as my mobile internet device while getting virgin mobile as my phone for about $7/month. I am at home mostly so having expensive data plan on my iPhone really isn't worth it anymore. I don't mind paying $20/month for data plan for Tab vs much more for iphone data plan. This will be big savings!

• Fikir güzel fiyat kötü. Yakında androidli çaydanlık falan da çıkar

• Yani 2500 TL ' ye ne Fotoğraf makineleri olduğunu bilmesek yiyeceğiz
  • bence saçma..fotoğraf makinası neden var amenna anı çekmek için...peki sizin bebeğiniz ayağa kalkıyor 3-5 adım atıyor.. saniyesinde kamerayı elinize alsanız bile o cihaz açılana kadar bebek yere düşecek ve sizde ilk adımları çekemeyeceksiniz..

android işletim sisteminin tam anlamıyla açılması için rahat 10sn ye ihtiyacı var.. şahsen çok gereksiz buluyorum.. hoş telefon gibi sürekli açık kalacak bir cihaz değil ve anı da yakalayacak derecede hızlı değilse bence olmamıştır.

nikonun wi-fi adaptörü bence en ideali.. saniyesinde hazır olan slr nle çekersin ardından android telefonuna atar ister wi-fi ister 3g ile dilediğin gibi paylaşırsın..

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.