Şimdi Ara

Manchester United - Galatasaray Biletleri Satışta..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
2.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şampiyonlar Ligi 2012-2013 sezonunun 1.hafta karşılaşmasında ,19 Eylül Çarşamba, 2012 Saat: 21:45 Manchester United ve Galatasaray karşı karşıya gelecek.Old Trafford Stadyumunda oynanacak maçın biletleri ise bugün satışa çıktı.

Galatasaray'a ayrılan biletlerin hepsi aynı kategoride olup 1biletin fiyatı 343 tl olarak belirlendi.

Manchester United - Galatasaray Biletleri Satışta..

http://www.mybilet.com/stage/?placeid=1016&date=19.09.2012&eventid=12284&showtimeid=35194&serverid=629&sectionid=3068

nolamazı konuya bekliyorum

• Bende bir delilik yapıp gitmek istiyordum da, bunlar nasıl fiyatlar lan!
  • Yalniz biletler Manchester tribununden. Ayni bilet, her ne kadar su anda sadece ManU uyelerine satilsa da, 46£. Maci Galatasaray tribununden izlemek isyitorsaniz bir kontrol ettirin tribunu.
  • Oha fiyatlara bak resmen 1 akşam yemeğim
  • Mybilet'in sitesinden:

Satışa sunulan biletler ve/veya hizmetlerin Galatasaray Spor Kulübü ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır. Bu biletler/hizmetler MyBilet garantisiyle satışa sunulmaktadır. Satın alacağınız biletler, Galatasaray Spor Kulübü ne ayrılan resmi misafir takım kale arkası bölümünde değil, stadyumun genele ayrılmış olan ve rakip takım taraftarlarının da bulunabileceği en iyi bölümünde yer almaktadır. Bu yüzden, bu bölümde genel sportmenlik kurallarına uygun davranılması ve taraftar kimliği dışında hareket edilmesi gerekmektedir.
  • Aşağıdaki yazıdan anladığım bu biletleri alsakta eğer Galatasaray taraftarı olduğumuz anlaşılırsa stada alınmayacağız ve bilet paramız geri ödenmeyecek. Ozaman bu siteden bilet almak ne kadar doğru ?

Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'ndeki rakibi Manchester United, resmi internet sitesinden Türk taraftarları uyaran bir mesaj yayınladı.
    Kulübün Şampiyonlar Ligi'nde oynayacağı iç saha karşılaşmalarının biletlerine ilişkin bilgilerin yer aldığı bölüme konulan uyarıda; "Bu siteden satılan biletlerin tamamı Man. Utd. taraftarları içindir. Buradan bilet satın alan Galatasaray taraftarlarının stada girişi engellenecek ve kendilerine ücret iadesi yapılmayacaktır." ifadeleri kullanıldı.

http://www.manutd.com/en/Tickets-And-Hospitality/Tickets-And-Hospitality-News/2012/Aug/Galatasaray-Braga-Cluj-Home.aspx?pageNo=2

• Geldim mühendiz geldim evet buydun :P
  • 2 oldu heralde önüne geçtiğim

bu yıl kariyer rekorumu egale etmek istiyorum
  • Zengin olsam bile gitmem bu fiyata zengin etmem ingilizleri. Ayrıca konaklama maç transferi turlar falan çok gereksiz şeyler var. 343 tl bilet olurmu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SS10

Oha fiyatlara bak resmen 1 akşam yemeğim

selçuk inan sen misin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bonafide

quote:

Orijinalden alıntı: SS10

Oha fiyatlara bak resmen 1 akşam yemeğim

selçuk inan sen misin

Burda Müslüm denen bi hıyar varmış
  • Su anda 18-20 yas aralığındaki Manuel'i taraftarlara 26,5£, yetişkinlere ise 36 £'ay bilet alınabiliyor. Tabi ki Manu tribünlerinden.

Galatasaray'a ayrılan biletler ise önümüzdeki hafta satışa çıkacakmış. Bakalım onların fiyatı ne olacak? Ama 300-350 tl olmayacağı aşikar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son dakika bilgisi: Galatasaray'a ayrılan biletlerin fiyatı 54 £.

• quote:

Orijinalden alıntı: bluerdem

Son dakika bilgisi: Galatasaray'a ayrılan biletlerin fiyatı 54 £.

Yukardaki biletlerin satışı zaten alengirli ama anlayamadım. Galatasaray taraftarı için ayrılan deplasman tribünü değil ordaki biletler. ManU'da Galatasaray taraftarlarına resmi siteden uyarı yaptı ve uyarıda Manchester taraftarlarına ayrılan biletlerden alırsanız stada sokmayız para iadeside yapmayız demişler kibarca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JessieJ

quote:

Yukardaki biletlerin satışı zaten alengirli ama anlayamadım. Galatasaray taraftarı için ayrılan deplasman tribünü değil ordaki biletler. ManU'da Galatasaray taraftarlarına resmi siteden uyarı yaptı ve uyarıda Manchester taraftarlarına ayrılan biletlerden alırsanız stada sokmayız para iadeside yapmayız demişler kibarca.

Cok acik aslında. Mybilet su anda Manchester taraftarına satışa sunulan biletlerden alıp buradaki taraftarlara satmaya çalışıyor. 100 tl'lik bileti 350'ye filan satıp kazanç sağlamaya çalışıyorlar. Onu herkes yapabilir. Bı sıkıntı yok almakta. Sorun orada gs gol atınca sakin kalabilecek mı bileti alan kisi? :)

• mybiletin yaptığı şeyi bende yeni farkettim.stadın en iyi yeri için 343 tl ise çok değil bence.geçen sene bizdeki fener maçlarında aynı yer 600tl oldu biliyorsunuz.sterlin değerine göre değerlendirince fiyatlar çok uygun aslında.hem bu mybiletin kar eklemiş hali.tahminim stadın en iyi yeri 100£ civarında

quote:

Su anda 18-20 yas aralığındaki Manuel'i taraftarlara 26,5£, yetişkinlere ise 36 £'ay bilet alınabiliyor.

bu dediğin fiyatlar hangi tribünün fiyatı oluyor.pegasus3.katmı batı2.kat mı

• quote:

quote:

quote:

Cok acik aslında. Mybilet su anda Manchester taraftarına satışa sunulan biletlerden alıp buradaki taraftarlara satmaya çalışıyor. 100 tl'lik bileti 350'ye filan satıp kazanç sağlamaya çalışıyorlar. Onu herkes yapabilir. Bı sıkıntı yok almakta. Sorun orada gs gol atınca sakin kalabilecek mı bileti alan kisi? :)

Olayı bende anladımda yapılmak istenen şey bence sahtekarlıktan (sahtekarlık çok ağır bir itham olduda şark kurnazlığı diyelim) başka birşey değil. ManU açık açık uyarmış "Truva" yapmayın diye İçeri girmeden daha kapıda ayıklayacaklarmış gibi bir hava seziyorum ben.

• Bence cok olayli gececek adam diyocek ben bi ton para verdim nasil almazsin iceri falan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Olayı bende anladımda yapılmak istenen şey bence sahtekarlıktan (sahtekarlık çok ağır bir itham olduda şark kurnazlığı diyelim) başka birşey değil. ManU açık açık uyarmış "Truva" yapmayın diye İçeri girmeden daha kapıda ayıklayacaklarmış gibi bir hava seziyorum ben.

ben o kadar sorun olacağını sanmıyorum. sonuçta londrada ya da liverpool'da hatta manchester'da yaşayıp da bu maçı izlemek isteyen birçok Türk olacaktır.

ManchesterUnited tarafından bilet alıp sessiz sakin maçını seyreden adama bişey demezler. ama gidip de Galatasaray formasıyla ben burada maç izliycem diyenin hem biletini alırlar elinden hem de ilk trene bindirip şehir merkezine geri gönderirler :))

• quote:

Orijinalden alıntı: muhendizG7

2 oldu heralde önüne geçtiğim

bu yıl kariyer rekorumu egale etmek istiyorum

Ayağını denk kal bilader

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.