HI-LEVEL HLV-T702 TABLET
344 Cevap96974 Görüntüleme11 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1] 3 4 5 6      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1035 Mesaj
5 Eylül 2012; 11:14:35 

HI-LEVEL HLV-T702

7" multitouch kapasitif ekran, 1gb ram, 16 gb hafıza, Rockchip 2918 1.2 Ghz işlemci, android 4.0.2, 800x480 çözünürlük, wifi ve 2 yıl garanti

Ben gittiğimde ürün bitmişti alamadım ancak alan arkadaşlar olmuş o yüzden konu kalsın buradan fikir paylaşımı devam etsin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tayfun73 -- 7 Eylül 2012; 9:33:26 >

1010 Mesaj
5 Eylül 2012; 11:31:45 

Sinirlerinizi test etmek istiyorsanız alın derim

1035 Mesaj
5 Eylül 2012; 11:42:57 

Biraz açar mısınız?

176 Mesaj
5 Eylül 2012; 13:50:06 

bende alsam mı diye düşünüyorum, tayfun beyin dediği gbi bnde internet ve arada film izlemek için düşünüyorum oyunla işim olmaz zaten başında en fazla 1-2 saat geçirirm. düşünceleriniz nedir?

Armanın Peşine Adanmış Hayatlar..

27 Mesaj
5 Eylül 2012; 14:15:17 

quote:

Orijinalden alıntı: ihsahin01

bende alsam mı diye düşünüyorum, tayfun beyin dediği gbi bnde internet ve arada film izlemek için düşünüyorum oyunla işim olmaz zaten başında en fazla 1-2 saat geçirirm. düşünceleriniz nedir?

Arkadaşlar o tablet isteklerinizi karsilamaz aurora 2 veya aurora elf 2 alabilirsiniz çok daha iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1035 Mesaj
5 Eylül 2012; 16:16:33 

maillerime bakıp gazete okuyabileceğim, müzik dinleyip film izleyebileğim arada bir de feyse girecek her tablet işimi görür.. tek endişem kutudan arızalı ürün çıkması.. o yüzden garanti şart.. çinden gelecek bir tablet siparişi için 10 gün 15 gün beklemek istemiyorum.. genelde bu tarz alışverişlerimde mağazadan ürünü görerek test ederek alma taraftarıyım.. yaşadığım şehirde sadece teknosa var. onun dışında böyle a101 tarzı yerler.. zaten a101 de muhtemelen açıp inceletmiyorlardır o yüzden burada fikir sordum.. ordan almazsam büyük ihtimal teknosada satılan ürünlerden birini tercih edicem.. saygılar..

216 Mesaj
5 Eylül 2012; 20:24:22 

quote:

Orijinalden alıntı: Tayfun73

maillerime bakıp gazete okuyabileceğim, müzik dinleyip film izleyebileğim arada bir de feyse girecek her tablet işimi görür.. tek endişem kutudan arızalı ürün çıkması.. o yüzden garanti şart.. çinden gelecek bir tablet siparişi için 10 gün 15 gün beklemek istemiyorum.. genelde bu tarz alışverişlerimde mağazadan ürünü görerek test ederek alma taraftarıyım.. yaşadığım şehirde sadece teknosa var. onun dışında böyle a101 tarzı yerler.. zaten a101 de muhtemelen açıp inceletmiyorlardır o yüzden burada fikir sordum.. ordan almazsam büyük ihtimal teknosada satılan ürünlerden birini tercih edicem.. saygılar..

Hocam sadece bu özellikler için arıyorsanız Kindle fire 3g falan sizin daha çok işinizi görür ve daha ucuz

Bir millet kendi kuvvetine dayanarak varlığını ve bağımsızlığını sağlamazsa şunun bunun oyuncağı olmaktan kurtulamaz.

Mustafa Kemal Atatürk

383 Mesaj
5 Eylül 2012; 22:03:48 

Herkes tableti gömmüş ama hi-level ram konusunda çok ciddi payı olan bir firma bu kadar dandik tablet üreteceğini sanmıyorum en azından bir polypad'den daha üstün olduğu kesin alanlar yorum yaparsa o zaman anlaşılır.

27 Mesaj
5 Eylül 2012; 22:39:10 

ne diyorsunuz alınır mı bende almak istiyorum. angry bird vs tarzı oyunlar oynamak için. Arada film internete girerim

67 Mesaj
6 Eylül 2012; 9:49:10 

fiyat özellik olarak iyi alınabilir.

71 Mesaj
6 Eylül 2012; 9:58:53 

Ben USB Bellek aldım ama tablette dikkatimi çekti. Bence 199 TL'lik tablet alınmaz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wakepeople16 -- 6 Eylül 2012; 10:00:23 >

21 Mesaj
6 Eylül 2012; 11:32:17 

Zaten diğer markaların aletten çok MARKA sıyla fiyat yaptığını göz önüne alırsak fiyatı normaldir. Ki a101 de bugün gördüyseniz 16gb bellek 16 tl. Yani tabletin fiyatı normalde daha fazla olabilir. Ama bu benim sadece düşüncem . Almış biri buraya tablet hakkındaki yorumunu yazarsa iyi olur.

Nexus 7 32 GB

178 Mesaj
6 Eylül 2012; 11:35:50 

3g yerçekim sensörü vardır herhalde, ilk-orta okul çocuklarının işini görür, fakat büyüklere biraz yetersiz kalır herhalde...

PANORAMİO FOTOĞRAFLARIM

178 Mesaj
6 Eylül 2012; 11:41:53 

quote:

a-101 de açıp inceleyebilirsiniz büyük ihtimalle bir, ikincisi bir hafta içinde herhangi bir arızada sorunsuz değişim/geri alma yaptıklarına şahidim.....satın alırkende bunları söylerler sanırım...

PANORAMİO FOTOĞRAFLARIM

3 Mesaj
6 Eylül 2012; 11:54:00 

aldım ve gerçekten öneriyorum skype üzerinden görüntülü sohpet mevcut

453 Mesaj
6 Eylül 2012; 11:57:21 

quote:

Orijinalden alıntı: emrehan1994

aldım ve gerçekten öneriyorum skype üzerinden görüntülü sohpet mevcut

Biraz bilgi verebilir misin performansı hakkında

...ʞoʎ ʞılsɹǝʇ ɐpunloʎ ʎǝsɹǝɥ

1582 Mesaj
6 Eylül 2012; 12:09:47 

quote:

Merhaba arkadaşlar, elektronik alet meraklısı 16 aylık oğlum için ucuz yollu bir tablet arayışındayım.. Ne gerek var hesap makinesini ver oyalanır demeyin arada bize de düşer elbet :) maillere bakıyım, youtuba gireyim gazetelere göz atıyım yeter.. Oyun ben pek oynamam oğlan da basit oyunlara bakıyor işte... O yüzden 200-250 lirayı aşmayacak bir tablet arayışındayım..

Aşağıdaki tablet için fikriniz nedir? Bilen gören kullanan var mı?

HI-LEVEL HLV-T702

7" multitouch kapasitif ekran, 1gb ram, 16 gb hafıza, Rockchip 2918 1.2 Ghz işlemci, android 4.0.2, 800x480 çözünürlük, wifi ve 2 yıl garanti

Ayrıca almayı düşünen varsa 6 eylül perşembe A101 markette 199 tl den satılacakmış...

http://www.kampanyaburd...anyaGoster.asp?id=18243

Kulaklarima inanamiyorum.
16 aylik cocuk tableti ellerinde tutabilir mi?
İlk firsatta yere atar ve parcalar..

Kendine almak istiyorsan o baska, onerilere kulak ver...

Hur dusuncelerinizi ve bildiklerinizi paylasmaktan asla cekinmeyin, ama bunu yaparken tarafiniz da acikca bilinmeli ki guvenilirlik konusunda soru isaretlerine maruz kalmayiniz.

21 Mesaj
6 Eylül 2012; 12:23:45 

mesela real racing 2 yi kasıyor mu? birazdaha bilgi verebilir misiniz?

Nexus 7 32 GB

3 Mesaj
6 Eylül 2012; 12:43:40 

denediğim programlarda ve oyunlarda herhangi bir takılma yaşamadım buda 1 gb ramin etkisinin ne derece rol oynadığını gösteriyor

1035 Mesaj
6 Eylül 2012; 12:54:19 

Sabah işe gelirken market henüz açılmamıştı o yüzden girip bakamadım.. Gün içinde fırsatım olursa gidip inceleyeceğim.. Onun dışında alan arkadaşlardan biraz daha detaylı bilgi bekliyoruz..

Dediğim gibi oyun çok önemli değil internette gezinmek ve oğlanı eğlendirmek için alıcam.. Müzik ve çizgi film yüklerim yemek falan yedirirken ve özellikle şehirler arası yolculuklarda çok ihtiyaç oluyor..

@sas_sas

Çok şaşıracak bir durum yok iphonu hem tutuyor hem dans ediyor arada şarkı da değiştiriyor, ayrıca elindeki şeyin kıymetini biliyor sanki, yani plastik bir arabayı rahatlıkla yere atıyor ama telefonu atmadı hiç.. Ama dediğin gibi atmasa da düşürme kırma riski var tabi ki o yüzden en ucuz tabletlere bakıyorum zaten.. Bir de slikon kılıf gibi bişeyi olursa şahane olur..

7 Mesaj
6 Eylül 2012; 13:10:29 

Hi level Hlv t702 tabletin detaylı incelemesine buradan ulaşabilirsiniz. Hi LEVEL HLV-T702 İnceleme

Endüstri Mühendisiyim Her İşte İyiyim : D
FACEBOOK da takip edin !

64 Mesaj
6 Eylül 2012; 13:49:53 

Herkese merhaba,
Bu sabah ürünü bende aldım ve herkese tavsiye ediyorum. Detaylı bir sorunuz var ise ben cevaplayabilirim. Şu ana kadar iki sorun yaşadım birincisi USB debug modunu aktif ettiğimde ve pc'ye bağladığımda root için, driver hatası veriyor. Bunun dışında ise google play market'te sadece ücretsiz olanları görebiliyorsunuz. Bunlara çözüm önerebilecek arkadaşlar var ise yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

1035 Mesaj
6 Eylül 2012; 14:39:48 

Alan arkadaşlara hayırlı olsun güle güle kullanın.. Açıp inceleme imkanı oldu mu markette? Bir de garanti konusu nasıl?

126 Mesaj
6 Eylül 2012; 14:52:49 

Autocad ve filim performansi nasil. Bide nette video izlemede dorun varmi. Oyunlerda nasil

14 Mesaj
6 Eylül 2012; 15:16:20 

Merhaba arkadaşlar, bu ürünü bugün alanlardan biride benim sanırım, alan arkadaşlar varsa veya almayı tercih etmeyenler, piyasayı pek takip etmiyorum ama fiyatına göre ideal birşey olmuş diyebilirim. Standartları çok zorlamayanlardansanız güzel yanlız ilk günden şöyle bir problem yaşadım :))))

Uygulama yüklediğimde ki biri "Medya Codec" diğeri "Chrome" (İlk gün 2 kere fabrika ayarlarına döndüm) Ekran ters dönüyor. Rastgele bir kere düzeltebildim. Şuanda tekrar döndü nasıl düzelttiğimi bulmaya çalışıyorum başına gelen varmı yada çözümünü bulabilen?

DijitalRealizm!

1 Mesaj
6 Eylül 2012; 15:57:00 

Merhaba benim babamda bugun aldı gayet kullanıslıydı fakat birden dondu tusları islemiyor kapatmaya çalıştıgımızdada kapanmıyor bı yardımcı olurmusunuz acaba ? Şarj cihazına taktıgımızda kırmızı ısık yanıyor.

3 Mesaj
6 Eylül 2012; 16:36:48 

biraz inceledim de ram 512 mb yazıyor özelliklerde alan kişilerdede 512 mi acaba

2183 Mesaj
6 Eylül 2012; 18:05:10 

quote:

Orijinalden alıntı: endulusi

Autocad ve filim performansi nasil. Bide nette video izlemede dorun varmi. Oyunlerda nasil

bugün oğluma aldık cihaz fena değil işlemcisi iyi remi. 1 gb remi var donma kasma yapmıyor remin 1 gb olmasından

ddr3 dolayı rahat çalışıyor.

wifi sınıfı b/g olmasına ragmen tarayıcı performansı ıyi 3 oda ilerden 3 diş çekiyor.

özelliklerinde yazmasada tarayıcıda flaş destehi var tarayıcıdan video açılıp izleniyor dizi sitelerinden dizi izledik

flaş destegi olması süper youtub dan hd video izleniyor..

hdmı kablosu yok- kılıf yok.

genel olarak memnun kaldık kameradan resim ve video çekimi ıyı

yalnız önemli bir uyarı........... cihazı ilk 3-4 kullanım için full sarz ve desarz ediniz yarım sarz yapmayın

cep tel gibi ilk 3-4 dolum çok önemli pilin tam performanslı çalışması için

LG LW 55.570S.LEDPLUS-SMART TV-/LG. 47LH4000.LCD TV/SAMSUNG 46 ES 6140 SMART.TV./LGHB906SB.BLURAY-5+1/EGREAT.R6B.MP/WD.3.5. 2TB.HDD///NEXT MACHİNE.3 D.HD/NEXT.18500HD/NEXT MINIKS BLACK HD////./SAMSUNG.GALAXY.NOTE.3/SAMSUNG.8530WAVE2.ANDROİD/SAMSUNG GALAXY TAB.3/ASUS MEMOPAD HD.7/DARK.809.2 ANDROID STICK.DONGLE/PRITECH.W.1 MIRACAST DONGLE/TÜRKCEL.SOL.25.MBTS-FİBER/KİA-CERATO.2006.1.6.HB.COMFORT/İSTANBUL.

2183 Mesaj
6 Eylül 2012; 18:09:20 

quote:

Orijinalden alıntı: emrehan1994

biraz inceledim de ram 512 mb yazıyor özelliklerde alan kişilerdede 512 mi acaba

remi 1 gb jı-level zaten ram üreticisi ben ramı 1 gb olmasından ve hdd 16 gb olmasından dolayı bu cihazı tercih ettim

LG LW 55.570S.LEDPLUS-SMART TV-/LG. 47LH4000.LCD TV/SAMSUNG 46 ES 6140 SMART.TV./LGHB906SB.BLURAY-5+1/EGREAT.R6B.MP/WD.3.5. 2TB.HDD///NEXT MACHİNE.3 D.HD/NEXT.18500HD/NEXT MINIKS BLACK HD////./SAMSUNG.GALAXY.NOTE.3/SAMSUNG.8530WAVE2.ANDROİD/SAMSUNG GALAXY TAB.3/ASUS MEMOPAD HD.7/DARK.809.2 ANDROID STICK.DONGLE/PRITECH.W.1 MIRACAST DONGLE/TÜRKCEL.SOL.25.MBTS-FİBER/KİA-CERATO.2006.1.6.HB.COMFORT/İSTANBUL.

126 Mesaj
6 Eylül 2012; 18:10:18 

@parlementer cevabiniz icin tesekkurler

2183 Mesaj
6 Eylül 2012; 18:10:50 

quote:

Alan arkadaşlara hayırlı olsun güle güle kullanın.. Açıp inceleme imkanı oldu mu markette? Bir de garanti konusu nasıl?

2 yıl garantili garanti belgesi çıkıyor

1035 Mesaj
6 Eylül 2012; 18:14:28 

@parlamenter arkadaşım detaylı cvp için teşekkürler anlatımıza göre benim beklentilerimi karşılayacak düzeyde.. Tabi ben işlerden gidip bakamadım birazdan çıkıp bakıcam kaldıysa değerlendiricem artık..

64 Mesaj
6 Eylül 2012; 18:59:40 

quote:

Orijinalden alıntı: hasancan

Herkese merhaba,
Bu sabah ürünü bende aldım ve herkese tavsiye ediyorum. Detaylı bir sorunuz var ise ben cevaplayabilirim. Şu ana kadar iki sorun yaşadım birincisi USB debug modunu aktif ettiğimde ve pc'ye bağladığımda root için, driver hatası veriyor. Bunun dışında ise google play market'te sadece ücretsiz olanları görebiliyorsunuz. Bunlara çözüm önerebilecek arkadaşlar var ise yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

Arkadaşlar root yapmayı deneyen oldu mu acaba?

3 Mesaj
6 Eylül 2012; 19:03:16 

Merhabalar,

Hi-Level tablet yerine size aşağıdaki tableti öneririm,

http://www.sanalpazar.com/Polypad-300-7-1.2ghz-Islemcili-512-Ram-Android-Tablet__isp4414923#imgd

2183 Mesaj
6 Eylül 2012; 19:54:41 

quote:

Orijinalden alıntı: elektromarket2

Merhabalar,

Hi-Level tablet yerine size aşağıdaki tableti öneririm,

http://www.sanalpazar.com/Polypad-300-7-1.2ghz-Islemcili-512-Ram-Android-Tablet__isp4414923#imgd

İnceledim ama rami 512 mb ve hdd 4gb. Hi levelde. 1gb ram ve dahili 16 gb hdd var flas 10.1 destek var android 4 surum var
Bana gore hi level aha iyi hi level in teknik donanimindaki cihazlar piyasada 300 tlen cihazdan memnunum hic kasma yok 1gb remin rahatligi

294 Mesaj
7 Eylül 2012; 0:23:24 

Merhaba,arkadaşlar bugün bende bu cihazdan aldım.Biraz önce flash bellek taktım ve cihaz dondu.Ne kapanıyor nede çalışıyor, ne yapabilirim ?

Php Developer,C# Developer,ASP.NET Developer,Windows Phone Application Developer,Android Application Developer,Open Source Application Developer

4584 Mesaj
7 Eylül 2012; 0:44:12 

İşlerim yüzünden şu cihazı alamadım, kaç gündür gözüme kestiriyordum bulabilirmiyim acaba başka yerde :(

15 Mesaj
7 Eylül 2012; 2:51:59 

Ben a101 den aldim suanda hi-level tabletimden yaziyorum hizi guzel 1gb ddr3 ram var zten sonra oyunlari rahatlikla oynayabiliyorum wifi si iyi benm tek korkum bu ucuz fihazlarda dokunmatik cakma olabiliyor ve tablet ne kadar iyi olursa olsun dokunmatik kotu olinca bi ise yaramiyor ama aldiktan sonra bu korkularimin yersiz oldugunu anladim ben dokunmatik klabyede hic bisey yazamam fakat bunda cok rahat yazabiliyorum dokummatigo son derece rahat ve hassas yani eger bugun gidip alabilirseniz alin bi dakka durmayin derim

PSN: acar_51
PC
Klasman:D3
Rakıp Tanımıyorum Ona gore ;)

5 Mesaj
7 Eylül 2012; 8:31:18 

merhaba
cihazı dün aldım yaklasık 2 saat kullandım o fiyata iyi bir ürün fakat
cihazı saja taktım ve birdaha acamıyorum..
batarya cıkarmada mumkun deiğil..
ne yapabilirim ?

1035 Mesaj
7 Eylül 2012; 9:34:32 

Dün markete uğradım ancak ürün bitmişti sabah erkenden tükenmiş. Konu başlığını güncelledim alan ve almayı düşünen arkadaşlar isterlerse paylaşıma burdan devam edebilir.

3 Mesaj
7 Eylül 2012; 10:34:11 

merhaba bende dün 101den aldım aslında aliexpress ten daha uyguna daha özelliklisini almak istedim fakat hem garanti olayı hemde hiç tablet deneyimim olmadığı için böyle bi tercih yaptım. ilk defa tablet kullanan biri olarak beklentilerimi tamamen karşıladı bu cihaz, üzerindeki fabrika çıkışı jelatinini sökmememe rağmen dokunmatik hassasiyetinden son derece memnunum içerisinde gelen oyunlarda takılma yapmadı hepsinin 1.bölümlerini oynadım sadece asphalt oyununun başlangıcında hata verdi ancak geri gelme tuşuna bastım oyun yüklendi ve açıldı bence 1gb ddr3 ram bu cihazın en büyük artısı;) şarjıda tatmin edici sabahtan akşama kadar müzik,word dosyası,film,resim ve oyunlarla kurcalayıp durmama rağmen akşam şarjı %14 kaldı gibi bi uyarı aldım sabaha kadar kapalı olarak şarj ettim bakalım;)ancak wi-fi çekim kalitesi çok düşük geldi asha303 telefonum daha kuvvetli menzili var ;)birde ses çıkışı düşük geldi normal bi telefondan daha az gibi sanki,ayrıca kutu içeriğinde çıkan usb aparatıyla flash disk taktım sd kart yanlış biçimde çıkarılmış diye hata verdi kapatıp açmak zorunda kaldım sanırım yazılımsal bi sorun çünkü başka bi flash disk taktım direk okudu ancak pc ile bağlanılan data kablosunda hiç sorunsuz direk bağlantı kurdu ve xp sistemim tanıdı cihazı altyazılı film izlemek istedim ancak altyazıyı görmedi cihaz sanırım bu da programla halledebilecek bi sorun android 4.0.4 sürümü yüklü androidle ilgili şu rom ve root olaylarını bilmiyorum daha acemiyim ancak araştırıp deneyimlerimi paylaşacağım artı olarak pc lerle aram iyidir ancak android ve tablet için bu ilk tecrübem olduğu için diğer cihazlarla kıyaslama yapamıyorum sanırım başlangıç için fena cihaz değil zamanla öğreneceğim bakalım;)alan arkadaşlara hayırlı olsun dileklerimle..

96 Mesaj
7 Eylül 2012; 14:09:00 

Bende aldım dün a101 den. İlk izlenim iyi. Bozulmaz yanmazsa dün kullandığım kadarıyla hem android 4 hem de cihaz donanımı khoşuma gitti, en azından benim işimi görür. Bir de usb ye aveajet modem taktığımda nete bağlanırsa çok güzel olur ama sanmıyorum gerçi program filan kurmak gerekiyordu ama ilerde bakacam artık.

Constant dripping wears away a stone.

163 Mesaj
7 Eylül 2012; 15:14:03 

Bende 2 adet arkadaşlarıma aldım.İkisini de biraz kurcaladım.200 tl'ye değecek cihazlara benziyor.Yalnız çoklu dokunmatik yok ve bu nasıl kapasitif ekran anlamadım.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

736 Mesaj
7 Eylül 2012; 16:16:44 

ya arkadaşlar sadece özeliklerine bakarak konuşacağım ama alamayanlar üzülmesin bence.çünkü ainol tornodos Türkiye garantili olarak 250 tl civarı satılıyor.hem forumda kullananı çok bir sorun çıktığında forumda danışabilirsiniz hem de rom ve root bulmakta sıkıntı çekmezsiniz.ben bu ürüne hi-levelin sitesinden baktım ama bulamadım.o yüzden ainolde olduğu gibi yazılım desteğinin olacağını pek zannetmiyorum.özeliklerine gelince bütün hepsi neredeyse aynı bir farkı tornados 8 gb hafızaya sahip.

163 Mesaj
7 Eylül 2012; 18:32:16 

Aradaki 50tl'lik farkı kim verecek? %25'lik bir farktan bahsediyorsunuz.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

736 Mesaj
7 Eylül 2012; 23:40:43 

quote:

Orijinalden alıntı: heroesx

Aradaki 50tl'lik farkı kim verecek? %25'lik bir farktan bahsediyorsunuz.

aradaki 50 tl lik fark da şu zaten.bu tableti aldın mı rom ve root bulmakta zorlanacaksın,bir şey danışabileceğin kişi sayısı parmakla sayılacak kadar az olacak.tornados da böyle bir sıkıntı yaşamazsın.ama sen o aradaki 50 tl lik farkı dert edecek biriysen zaten tutup Türkiye den almazsın.gider çin den 220 ye çift çekirdekli bir tablet alırsın.aradaki 20 tl yi yine dert edeceksen tornados u çinden 150 tl ye mal eder 50 tl kar edersin.ha çinle uğraşamam diyorsan da aracı sitelerden 175 e tornados alıp yine kara geçersin.

55 Mesaj
8 Eylül 2012; 1:36:31 

yeni aldım kurcalıyorum ama çözemedim...

Avejet bağladığımda sim kilitli pin soruyor... pin giriyorum ama kabul etmiyor...3G usb modem bağlayabilen var mı?

Canon 7D | Canon EF-S 18-55 f/3.5-5.6 IS | Canon EF 24-105mm f4 IS USM | Tokina SD 11-16 f2.8 (IF) DX | Tamron AF70-300mm Di f.1:4-5.6 Tele-Macro (1:2) | Weifeng Gadget Bag | Ramos W30

7 Mesaj
8 Eylül 2012; 12:24:28 

Bende avea jet (zte 627) denedim sim kilidi soruyor girince olmuyor ama hatti telefoma takip kilidi kapadiktan sonra denedim baglndi. Isiklari yandi ama bu safer tablet dondu 5-6 kere denedim ve hepsinde dondu restart atmak zorunda kaldim sorun yazilimsal mi yoksa modemden mi kaynaklaniyor bilmiyorum obil modem baglayabilen varsa bize de soylesin. Bu arada arkadaslar farketmemis olabilirsiniz en az 400-500 tl lik tabletlerde olan GPS var tablette ve oldukca basarili.

Endüstri Mühendisiyim Her İşte İyiyim : D
FACEBOOK da takip edin !

4 Mesaj
8 Eylül 2012; 12:41:16 

HI-LEVEL HLV-T702 ürün incelemesi;

06.09.2012 günü 199 TL ye Maltepe A101 den aldığım tablet Pc hakkında sizlere bildiklerimi sunacağım.

Tamda 10 gün önce tablet pc almaya karar vermiş ve araştırmaya koyulmuştum.Bu araştırma neticesinde 250 TL den aşağıya Tablet pc olmadığını gördüm.Mağazadan da değil 10 günlük bir bekleme sonrası gelecek ve garantisi muamma olacak artı kargo bedeli ile tabletin fiyatı 260-265 e takamül edecekti.Bu süreçte Eşimle A101 e girdik ve şans eseri yarın bu tabletlerin geleceğini öğrendik.5 adet gelecek dedi görevli arkadaş.
-Sabah kaçta açıyorsunuz?
-8:30 gibi
saat 7:30 da kapıya dikildim,en önde :)gerçi benden başka kimsede olmadı ben vardım.

Tablet Pc yi aldım markette açtık kablolarına v.s baktım tam gıbı görünüyordu.Kulaklık,usb,uzun usb,şarj cihazı,HDMI çıkmadı:(Kullanma kulavuzu çok amatör ve yetersiz olduğunu ilk bakışta anlamıştım. eve gittim.Aklım Tablette ama önce şarj etmek gerekli diye dusundum şar cihazını taktım.dayanamadım bir süre sonra açtım baktım ki pil durumu %100 gözüküyordu.hımm demekki fabrikada full doldurup yolluyor olabileceklerini dusundum neticede bu Tablet Pc nın bir bataryası var ama sökülebilir değildi ozaman kullanmaya başlıyayım dedim.

Görünüşü çok iyi.Kozmetik olarak bir kusuru yok.Çağdaş bir tasarım ve her tuş olması gereken yerde.girişler 4 adet kulaklık ,usb,hdmı ve şarj girişi
Uste ses açma ve kapama tuşları gayet ergonomik ve kaliteli malzemeler kapama ve açma tuşu da ses tuşunun yanında ve önde 3g görüntülü konuşma destekli camerası mevcut görüntü kalitesi taktir edersiniz ki 3 mp.ehhh hoparlörü arkasında bu biraz olmamış çünkü müzik dinlerken bir yere bıraktıgınızda haporlör kapanıyor ve ses haliyle boğuluyor.Genelde Tatmin edici bir ses çıkışı var.ters taraf aşğıda ise TF card girişi8micro SD card girişi var henüz kullanmadım.
genel olarak görüntü 10 üzerinden 8

HI-LEVEL HLV-T702 Tablet Pc mizi Açıyoruz;

Açma tuşuna 3 saniye basılı tutuyoruz.bizi güzel bir ekrankarşılıyor imleci kilit üzerine sürükleyerek ana menüye giriyoruz.Ana menü boş gibi çünkü yeni Tagg lerimizi yerleştirmemiz gerekiyor ekranın sağ üsteki menü imlecine dokunuyoruz ve birçok proğram yüklü uygulamaların bulunduğu alana ulaşıyoruz.Burada e-book,face,google,takvim,ses kaydedici,ayarlar,galeri,oyunlar,skpe,twitter messenger,kamera,rehber,hesap makinesi ve benzeri uygulama ,proramlar yer alıyor.
Oyunları deniyoruz.Sorunsuz açıyor,ilerliyor,grafiği gayet iyi,
internete giriyoruz,bunun için ayarlardan kablosuz ayarları aç demeniz ve algılayan ağlardan şifresini bildiğiniz ağı seçerek onaylamanız yeterli.internet kullanımı gayet hızlı,klavye akıcı,sayfaları hızlı bir şekilde ekrana getiriyor.
Kamera ana menü üzerindeki simge ile açılıyor görüntüsü yeterli ama alan algılaması kısıtlı görüntülü konuşma v.b işler için ideal.
Kulaklık biraz vasat kalmış ama o da işimizi görmekte.usb girişine kablosunu takarak elimizdeki bilimum usb girişli cihazları tanıtıyoruz ama bir tek 3G destekli Avea vınn tanıtamıyoruz gerçi bunun için;''1-önce modemi, laptop veya pc ye bağlı iken arayüz programından pin doğrulamasını kapatın(bunu yapmazsanız bağlanmaz)
2-gsm internet ayarlarını yapın ben turkcell wınn ayarlarını veriyorum apn:internet tel no:*99# kullanıcı adı:gprs name:gprs''(alıntı)

işlemini yaparsak bağlanabilir.Ben daha denemedim.
Birçok ücretsiz uygulamalarda Android marketinde olması güzel.Bence bu tablet Pc Kullanıcılarının yüzünü güldürecek ve zaman la Hi-lavel bu Tabletin devamını gönderecek ve gerekli yazılımsal sitesini forumlardan aldığı olumlu sebeplerden inşa etmeye başlayacaktır.

^Herşey herkesi aynı şekilde tatmin etmez.

1 Mesaj
8 Eylül 2012; 13:43:43 

Arkadaşlar bende Hi Level T702 model tablet kullanıyorum YouTube'da ilk inceleme videosu yayınlanmış. Gayet detaylı bir şekilde açıklama yapılmış. İzlemenizi şiddetle tavsiye ederim. Buda link

http://www.youtube.com/...wqcWPs&feature=youtu.be

24 Mesaj
8 Eylül 2012; 15:08:25 

arkadaşlar konuda açtım amaburayada sorucam

google aps e giremiyorum bağlantı sorunu diyor bunu nasıl çözebilirim

tablet hakkında ise
kullanılabilir toplam ram 512 yazıyor 1 gb ı göremedim
oyun oynarken çok ısınıyor ve harici diskleri enerji kablosuz çalıştırmıyor. Benim ilk izlenimlerim bunlar.

10 Mesaj
10 Eylül 2012; 0:01:23 

arkadşlar tablet pcmden wifi ile nete bağlanmka için neler yapmam lazm tane tane anlatır mısınz?

10 Mesaj
10 Eylül 2012; 0:14:16 

kablosuz ayarlara girdiğimde kendi modemim gözüküyor. onun altında kimlik doğrulama sorunu yazıyor. bunun için ben ne yapabilirim lütfen yardımcı olun. nete giremiyrm:S

1010 Mesaj
10 Eylül 2012; 0:23:13 

quote:

Orijinalden alıntı: texass16

kablosuz ayarlara girdiğimde kendi modemim gözüküyor. onun altında kimlik doğrulama sorunu yazıyor. bunun için ben ne yapabilirim lütfen yardımcı olun. nete giremiyrm:S

Kendi modeminizin wriless şifresini yazın

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
10 Eylül 2012; 0:23:22 

quote:

modemin yanına yaklaş internete bağlanmada zorluk çekebilir

1117 Mesaj
10 Eylül 2012; 1:17:10 

quote:

Orijinalden alıntı: parlamenter

2 yıl garantili garanti belgesi çıkıyor

garantisi penta bilgisayardan mı acaba

el-adlü esasül-mülk <HZ.ÖMER> adalet mülkün temelidir

1035 Mesaj
10 Eylül 2012; 10:49:04 

quote:

Arkadaşım çok iyi bildiğim bir konu değil ancak başka bir konuda görmüştüm modemdeki şifreleme wpa ise sorun çıkabiliyormuş..

4 Mesaj
10 Eylül 2012; 10:49:25