Şimdi Ara

HI-LEVEL HLV-T702 TABLET (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
349
Cevap
9
Favori
109.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • capacative ekran diyorlar fakat resesif ekranla aynı kalite zaten malzeme kalitesi ayrı bir konu ona hiç girmeyelim ha kaliteli yapan firmalar var fakat pişman olmak istemiyorsanız paranızı biriktirin ve adam akıllı bir tablet alın derim neden derseniz ben bu tablete rezalet demiyorum fakat nova gibi oyunlar oynamak yani telefonun sınırlarını zorlamak isteyenler için tamamen pişmanlık olur ama internette sörf yapacağım müzik dinleyeceğim derseniz neden olmasın derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrehan1994

aldım ve gerçekten öneriyorum skype üzerinden görüntülü sohpet mevcut

şuan neredeyse bütün tabletlerde skype mevcut işlemci bakımından büyük boyutlu oyun oynadınız mı nasıl ?
  • HI-LEVEL TB 9.7 T9701
    HI-LEVEL TB 9.7 T9701

İşlemci Rockchip 3066, Cortex A9 Dual Core 1.6GHz GPU 400MHz İşlemci
    Sistem Belleği 1GB DDR3
    Standart 16GB
    Batarya Rechargable Li-Polyer Batarya: 7000mAH
    Ekran 1024*768 Piksel (4:3) Görüntü /9.7" IPS Panel
    İşletim Sistemi ANDROID 4.0.4 İşletim Sistemi
    Kamera Ön Yüz VGA 0.3MP Arka Yüz VGA 2.0MP

Kullanan bilen gören var mı?
  • Cumhur bey ilk izlenimleriniz benimkilerle örtüşüyor. Beklentilerle alakalı sanırım , benim için de yeterli geldi. Henüz aveajet usb modemimi deneme fırsatım olmadı. Birşeyleri denedikçe sıkıntılar yaşadıkça burada paylaşıp çözeriz. Alan arkadaşlara hayırlı olsun. Oğlum için güzel bir makine:) Bende arada oyalanıyorum, en azından android nedir yakından incelemiş olduk:)

Ayrıca RAM 512 MB olarak görünüyor, 1GB diye biliyordum, yanlış bildiğim birşey mi var ?
  • Arkadaşlar Çizgi RMA Teknik Destek sunan servisidir numarası 444-29-44 burada yardım alabilirsiniz.Gerçi daha yeniler ama zamanla Android hakkında daha fazla bilgi sahibi olurlar.Ben aradım APN kaydında APN kayıdı ana sayfamda görünmüyordu.aynı işlemi (forumun 1. sayfasındaki APN kayıtına bakınız)kendi Hi-level T702 tabletlerinde uyguladılar.Sonuç başarılı ama benim sorunumu çözemediler bende şimdi Tableti sıfırladım bakalım olcak mı.
  • Teknik Destek
    Çizgi RMA :444-29-44
    İthalatçı
    Trium elektronik
  • arkadaşlaryardımlarınız için teşekkür ederim nete bağlanabiliyorum artıkmodem üst katta olmasna rağmen heryerden gayet iyi çekiyor. yalnz faceye giremiyorum bunun sebebi nedir. face simgesine tıkladığımda face durduruldu diye bi yazı çıkıyor bnun sebebi nedir? googledangirdiğimde ise değişik bişeler çıkıyor
    anlamadım gitti:S
  • Arkadaşlar bende bu üründen aldim iyi ve kötü yanlarını söyleyeceğim.

evet bütün yorumları okudum bir çok yorum kafadan sıkılmış dikkat ederseniz şöyle yaparsanız olur ama ben denemedim gibi bir ibare kullanılmış.

ben bütün özelliklerini denedim ve malesef umdugum gibi olmadı. su anda ürün burnumun ucunda yarın iade edeceğim.

İyi Tarafı
    evet özellik olarak piyasadaki bir çok yakin fiyatlı üründen iyi hem hızı hem kapasitesi ve özellikleri olarak ancak fiyasko diyecegim nazarımca

Kötü Tarafları
    1- evet 1 gb dd3 ram yaziyor ancak 512 mb.
    2- 16 GB dahili hafıza diyor ve malesef öyle gösteriyor, ancak kullanılan kısım hic bir veri olmamasına ragmen 14 gb dolu gösteriyor (iade etmeyi düşündüğüm için bişe silmedim )
    3- kutusunda 3G desteği olduğu yazıyor, ve bütün ayarları denedim modemi görüyor (türkcell WINN Kullanıyorum) APN ayarlarıda otomatik olarak (varsayılan olarak) geliyor ancak sağ altta çekim gücü full göstersede internete bağlanmıyor. son çare olarak 0212 444 29 44 nolu garanti belgesindeki teknik destek hattini aradim. ve aldigim cevap 3G desteklemiyor. ilk aradigimda bir bayan çıktı uslup olarak pek güvenilir gelmedi 2 saat sonra tekrar aradım hani olurda belki bilen biri çıkar diye evet erkek çıktı ve oda 3G desteklemiyor dedi. Yani 3G ile bağlanmak için daha uğrasmayın desteklemiyormuş.
    4- Reklamlarda 2 USB giriş yazıyor bir mikro usb var yanındada bir dönüştürücü veriyorlar birde mini HDMI girişi mevcut.
    5- Şarja taktığında cihaz ile ilişigin kesiliyor yani kitleniyor donuyor vs.
    6- zaman zaman (ben modem ayarları ile ugraşırken) ben farklı bir yere bastigimda alakasiz bir tuşa dokunduğunu gördüm düzeltmek içinde bir kaç defa reset atmak zorunda kaldım.

Ben köye gittiğimde yanımda laptop taşımayım elimde 3G modemim zaten var işimi görsün dedim ama olmadı işimi görmeyen cihazada para vermeyi düşünmüyorum açıkcası.

Not: 3G ve HDMI girişi olan bir taplet ariyorum hızıda en az 512 olursa sevinirim önerilerinizi bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sonyolcu550 -- 12 Eylül 2012; 17:31:31 >

• Beyler cihazın donanım özellikleri 16GB ROM ve 1GB RAM. Zaten ROM un 10GB kadarı satılmadan önce yüklenilen işletim sistemi, uygulamalar, oyunlar vs ile dolu. Siz de yüklemeler ve güncellemeler yaptıktan sonra 2GB boş yer kalmışsa bile sorun değil, hala yükleyebilirsiniz demektir:) RAM de 1GB , ayarlardan uygulama sildikçe boş alan 500-600 MB lara kadar çıkıyor. Zaten sistem açılana kadar en az 300-400 MB ını kullanıyor.

USB 3G modem kullandım diyen arkadaş var mı? Ayarları adım adım yazabilirse bu başlıkta hepimiz faydalanabiliriz.
  • ya arkadaslar bende bu tabletten aldim ama root edemiyorum recovery acabiliyorum ama root nasil yacam yardim edin lutfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet arkadaşlar, bu tabletin windows için driverini ve nasıl root edileceğini bilen var mı?. Acele cevap lütfen...
  • Hocam Merhaba
    Cihazda Recovery mod a nasıl gecıyorsun tuş kominasyonu nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ttoygar

Beyler cihazın donanım özellikleri 16GB ROM ve 1GB RAM. Zaten ROM un 10GB kadarı satılmadan önce yüklenilen işletim sistemi, uygulamalar, oyunlar vs ile dolu. Siz de yüklemeler ve güncellemeler yaptıktan sonra 2GB boş yer kalmışsa bile sorun değil, hala yükleyebilirsiniz demektir:) RAM de 1GB , ayarlardan uygulama sildikçe boş alan 500-600 MB lara kadar çıkıyor. Zaten sistem açılana kadar en az 300-400 MB ını kullanıyor.

USB 3G modem kullandım diyen arkadaş var mı? Ayarları adım adım yazabilirse bu başlıkta hepimiz faydalanabiliriz.

Ben ram ine baktığımda kullanılan 104 kullanılabilir 300 civarı birşey toplamda 504 mb yazıyodu. Ya ben yanlış yere baktım yada böyle. internette bir sitede arkadaşlar benim 1gb çıktı 512 çıkanlar şansına küssün diye birşey yazıyor. Onuda dikkate alın. Ben iade ettim. 1gb nerde yazıyodu nerde gördün...

• evet bende aldım ve izlenimlerim,

vodafone vınıma kendi türkcell hattımı taktım ve bekledim 20sn sonra açıldı ve 3g hattı gösterdi internete girdim
    wifi çekişi gayet güzel ve sorunsuz bence
    oyunlar uygulamlar konusunda market mevcut tek sıkıntım pokeri yükleyemedim heralde desteklemiyor yüklüyor hata veriyor
    cihaz güzel 750 gb flaş ımı taktım 3d filmleri bile açtı tabi 2 parça ekran gösterdi denemöek için baktım açtı sorunsuz
    kaliteli belgesellerim vardı flaş diskimi taktım aaparatla açtı sorunsuz
    sesi az demişsiniz program var markete VOLIME YAZIN ekolayze şeklindeki programı indirin ve ayraları yukarı çekin ses çok güzel
    BENİM TEK SORUNUM ŞUAN ROOT VE ROM OLAYI VARSA UYAN BİRİ SÖYLESİN ROOT YAPMAK İSTİYORUM CİHAZI MALUM YETMİYOR .

root olayında yardımcı olacak biri varsa lütfen birumut@gmail.com adresine mail atsın geri dönüş yaparım.
    ,
    hayırluı olsun herkese bence bu paraya bu cihaz harika umarumn herkes memnundur sonuçta elektronik cihaz bendede birkaç kere ekranda titreme kapanma oldu aça kapatıp açtım düzeldi sonuçta çan çin çon yani :) ama 2 yıl garanti insanı rahatlatıyor bu konuda

tekrar hayırlı olsun herkkese ROOM ROT OLAYI HAKKINDA BİLGİ SAHIBİ OLANLAR BU KONUDAN VE MAİLİMDEN BANA YAZSIN LÜTFEN.
    UMUT

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• @ozanoz
    Kullanılmış RAM, kullanılabilir RAM gibi değerlerden tahmin ettim,700MB-800MB civarı aktif görünüyor, dolayısıyla 512MB olamaz. Ama net olarak o değerleri (16GB ROM, 1GB RAM) nasıl kullanıyor anlayamadım, google play de memory yönetimi ile ilgili uygulamalar varmış, bulup deneyeceğim.

Her yeni uygulama indirmeye çalıştığımda hafızada az yer kaldı gibi uyarılar çıkıyor, tam çözmek lazım bu memory işini. 14GB büyük alan, öyle 3-5 uygulama ile dolmaması lazım.
  • @ttoygar

sen şanslılardansın yukarda anlattığım gibi bir sitedede yazıyor kimine 512 kimine 1 gb ram. Bundan dolayı iade ettim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: diablo_1907

Hocam Merhaba

Ses açma+kısma+power android işareti gelene kadar bas sonra biraz bekle yazılar gelmesi için gelmesse 3 tuşa bi kez daha bas yani ben de daha tam olarak çözmedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: f.****52

quote:

Hocam Merhaba

Ses açma+kısma+power android işareti gelene kadar bas sonra biraz bekle yazılar gelmesi için gelmesse 3 tuşa bi kez daha bas yani ben de daha tam olarak çözmedim

Merhaba Arkadaşım
    bu şekilde denedim ama herhangi bir yazılar falan cıkmadı sadece ünlem işareti cıkıyor ekrana kilitleniyor reset atman gerekiyor.
  • arkadaşlar şu ram olayına bi çözümleme getirelim kimi diyor 1gb kimi ise 512mb, bana göre bu tabletlerin rami 1gb .şimdi izlenimlerim şöyle: ayarlar>depolama kısmındaki dahili depolama birimi toplam alan olarak 504mb gösteriyor (bazı arkadaşların 512mb ramden kastı bu yolsa doğrudur) fakat ayarlar>uygulamalar kısmında sağ üstte çalışanlar kısmına girince en altta RAM kısmı çıkıyor ve benimkinde şuanda bikaç uygulama+oyunlar yüklenmiş durumda 174mb kull. 538mb boş diye uyarı veriyor toplamda 712 yapıyor yani bu durumda tabletin rami 512 değilancak buna göre 1gb olması için 312mb ram nerede acaba ekran kartımı yiyor işte onu anlamış değilim ..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: f.****52

quote:

Hocam Merhaba

Merhaba Arkadaşım
    bu şekilde denedim ama herhangi bir yazılar falan cıkmadı sadece ünlem işareti cıkıyor ekrana kilitleniyor reset atman gerekiyor.

yatmış içi açılmış android resmi olcak sonra üç tuşa bi kez daha bas ama bıısılı tutma sonra yazılar gwelcek istersen resim atım?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.