Şimdi Ara

Sabit: Bisiklet Modifiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
1.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu konuda bisikletlerimize ne gibi hoş görüntülü eklemeler-modifiyeler yapabiliriz maaliyeti ve nereden bulabileceğimizi yazalım.

Ben başlıyorum.
    Hız ölçer.
    Fiyat 15 TL
    Nereden Buluruz Bisikletçilerde var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 15 liraya hız ölçer almam ben kalitesiz.

• 15 liraya düzgün hız ölçer vardı da biz mi almadık? Ayrıca bu modifiyeye girmiyor diye düşünüyorum.

Şöyle bir şeye modifiye diyebiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Einstein

15 liraya düzgün hız ölçer vardı da biz mi almadık? Ayrıca bu modifiyeye girmiyor diye düşünüyorum.

+101

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihto -- 21 Aralık 2020; 19:25:50 >
  • Ya abartınca amele işi oluyor,sahilde görüyorum ışıklar boynuzlar boylar bişeyler

Normal bir kullanıcı için KM saatine 30 tl ayırırsanız daha iyi olur.Onun dışında 1.000 tl ye kadar km saati var
  • quote:

15 liraya düzgün hız ölçer vardı da biz mi almadık? Ayrıca bu modifiyeye girmiyor diye düşünüyorum.

o bisikletlikten motora girmiş bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lada/Wega

quote:

Chopper 2 tekerlekli tarzıdır. Motor değil.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Lada/Wega

quote:

Chopper 2 tekerlekli tarzıdır. Motor değil.

bana göre

• Bakıyorum da hepiniz cebinde km saatine ayıracak 50-100tl ile geziyorsunuz. Assize marka km saatleri 15-35tl arasında ki 15TL olan as-520 modelini 2 yıl sürekli kullandım, 50tl vererek aldığınız o saatlerden çok daha fazla özelliği olduğunuda belirtmek isterim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XErTuX

Bakıyorum da hepiniz cebinde km saatine ayıracak 50-100tl ile geziyorsunuz. Assize marka km saatleri 15-35tl arasında ki 15TL olan as-520 modelini 2 yıl sürekli kullandım, 50tl vererek aldığınız o saatlerden çok daha fazla özelliği olduğunuda belirtmek isterim.

Katılıyorum, o 40 lira olan Sigma BC 509 de çok az özellik var fiyatı hiç hak etmeyen bir ürün.Ben o fiyata kadans ve sıcaklık dışında her şeyi gösteren Echowell Bri 3 aldım.
  • Blackburn 5.0 almayi planliyorum ben, yukseklik ile ilgili fonksiyonlar cok iyi, sicaklik gostermesi ve estetigi cabasi :) Fiyat/Performans olarak iyi bir urun. Yol bisikletcisi olmadigim icin kadans ile isim olmuyor ama 6.0'da kadans ozelligi var..

• benim bisikletim kırmızı siyah bianchi amam boynuzlar ve ortasına sarı sıyah bant çektim lastik beyaz yanaklı sizce jantını hangi renge boyayım teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.