Amerikan bayraklı tişört modası !!!
57 Cevap3421 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

374 Mesaj
4 Eylül 2012; 20:09:20 

Bilmiyorum denk geldiniz mi sokakta böyle tiplere acayip sinir oluyorum allahın özenti köpekleri.Çok mu cool gözüküyorlar acaba öyle yapınca.Daha harvard ı sorsan gider haiti der bunlar amerikan bayraklı tişörtlerle dolaşıyo.Apaçiler bitti derken daha betlerleri çıktı.

Her sabah nereye gittiğini bilmeden bir işe giden, Her akşam nereden çıktığını bilmeden bir işten çıkan,sevmediği hayatı yaşayan,sevmediği işi yapan,sevmediği kişilerle yaşayan,kalabalıklar yüzünden yaşamaya karşı ne bir sevgi,nede bir sevgisizlik işareti olmadan gelip geçen,her akşam evinin dört duvarı arasına sanki bir mezara girermiş gibi giren,gecelerini bir sıkıntı yorganın altında yalnız ya da yanındaki yabancı gövdeyle geçiren bütün ölü kentlerin,ölü doğmuş çocukları!
Size bu ölü yaşamı hazırlayan sermaye sahibi egemen sınıftır.Bu acımasız oyunun varlığı siz izin verdiğiniz sürece sürecektir.

/// Maksim Gorki ///

1796 Mesaj
4 Eylül 2012; 20:12:09 

o giyer yakışır şu giyer yakışır amma velakin bu böyle değildir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Yanlış bir argûmanın ilacı, daha iyi bir argûmandır. Fikirlerin bastırılması değil.
Carl Sagan

34 Mesaj
4 Eylül 2012; 20:17:31 

quote:

Orijinalden alıntı: PunkCedric

Şeriat tişörtü olsa seve seve giyerdiniz.

Ne alaka ?

259 Mesaj
4 Eylül 2012; 20:18:17 

quote:

Ne alaka la

skate! skate! skate!

1972 Mesaj
4 Eylül 2012; 20:18:24 

quote:

Orijinalden alıntı: Tutkaal

Ne alaka ?

ne yani Cumhuriyet tişörtü olsa giymiyecekmisin?

258 Mesaj
4 Eylül 2012; 20:19:56 

quote:

çok ince

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
4 Eylül 2012; 20:20:23 

Özenti ne alaka senin giydiklerini önceden başkası da giymişse [ayakkabı vs] Sende özentisin ozaman her bayraklı t shirt giyen özenti mi oluyor

Türkiye iyiye gidmiyr

10253 Mesaj
4 Eylül 2012; 20:22:04 

Giyenlerin hepsi apaçi günde 3 tane görüyorum en az. Hepsininde ağzına vurasım geliyor. Gerizekalı işte apaçi milleti ne yaparsın.

222 Mesaj
4 Eylül 2012; 20:22:53 

Bence arkadaş şeriat sucuğu olayını şeyetmiş :D

141 Mesaj
4 Eylül 2012; 20:24:17 

[font="Arial"]Şimdilerde Türkiye sokaklarında birçok insanımız üzerinde Amerikan bayrağı olan giysileri giyiyor... Bu giysiler mağazalarda, yol kenarlarında, hatta köprü altlarında bile satılıyor...

Türk Bayraklı bir giysi giydiğinde "ırkçı" damgası yiyen insanlarımız, Amerikan bayraklı bir giysi giydiğinde "modern" oluveriyor!.. İşte küresel tek tipleştirme ve kültürel soykırım, insanlara bu eziyeti yapıyor. Küresel sırtlanlar, "gönüllü kabulleniş" yöntemi uygulayarak, kendi reklamını yapıyor ve insanlara kendini "gönül rızasıyla" kabul ettiriyor.

Amerikan paçavralarını GİYMEYİN!
Onların her birinin üzerinde Müslüman kanı var, her birinin üzerinde Süleymaniye'de askerlerimizin başına çuval geçirenlerin hayasızlığı var, her birinin üzerinde nefret var.

Tepki gösterin ve bu giysilerin giyilmesine, satılmasına izin vermeyin!

Unutmamak gerek:

Sömürgeci düzen; bir yandan yerellik, daha fazla özgürlük, çok dillilik, çok dinlilik derken; diğer yandan da kendi dilini ve kültürünü dayatır. Temelde farklı görünen bütünde aynılaşmıştır. İşte asıl tek tipleştirme ve kültürel soykırım faaliyeti budur!

2017 Mesaj
4 Eylül 2012; 20:25:17 

quote:

Orijinalden alıntı: semblance

Ne kadar saçma muhabbetler yapıyorsunuz ya ortam germekten başka hiç bi halta yaramıyorsunuz. Cumhuriyet tshirtü neymiş şeriat tshirtü neymiş Cumhuriyet tshirtünden kastın amerikan bayraklı tshirtü giymekse sizi amerikaya alalım burdaki cumhuriyet size geri kalıyor.

1972 Mesaj
4 Eylül 2012; 20:34:56 

quote:

Orijinalden alıntı: Hasan Paşa

Ne kadar saçma muhabbetler yapıyorsunuz ya ortam germekten başka hiç bi halta yaramıyorsunuz. Cumhuriyet tshirtü neymiş şeriat tshirtü neymiş Cumhuriyet tshirtünden kastın amerikan bayraklı tshirtü giymekse sizi amerikaya alalım burdaki cumhuriyet size geri kalıyor.

Bak paşam DH'de bazı şeyleri senin gibiyken ağır karşılar sinir olurdum fakat dh tarihini biraz araştırdığımda olayın çok eskilerden alındığını gerçekten komik olduğunu ve ÇOK CİDDİ Konulara bile dalgavuranlık yapıldığını anladım.

Senden ricam kasma yaşa , kendin ol.
böyle şeyleride takam kafana..

1554 Mesaj
4 Eylül 2012; 21:09:24 

Yıllar öncesinin modasına bizim apaçiler ancak uyum sağlıyor.

433 Mesaj
4 Eylül 2012; 21:10:26 

Nothing is true,everything is permitted.

Ezio Auditore Da Firenze

1243 Mesaj
4 Eylül 2012; 21:10:27 

quote:

Bır papazın müslüman türkler hakkında konuşması;

Türk cocukları artık bizim çocuklarımız gibi giyiniyor, çocuklarınıza söyleyin boyunlarına haç taksınlar.

ıkı mesajımdada anlayan anlar.

popüler kültürün sonuçları.bu sadece Türkiye'de değil tüm dünyada böyledir.
bu yalan hikayelerini de git muhafazakar forumlarda yaz,onlar bu tür hikayelere inanmaya meyilliler.

Dünyaca bilinmektedir ki, bizim devlet yönetimimizdeki ana programımız, Cumhuriyet Halk Partisi programıdır. Bunun kapsadığı prensipler, yönetimde ve politikada bizi aydınlatıcı ana çizgilerdir. Fakat bu prensipleri, gökten indiği sanılan kitapların doğmalarıyla asla bir tutmamalıdır. Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil, doğrudan doğruya yaşamdan almış bulunuyoruz.
Bizim yolumuzu çizen, içinde yaşadığımız yurt; bağrından çıktığımız Türk ulusu ve bir de, uluslar tarihinin bin bir acıklı olay ve sıkıntı ile dolu yapraklarından çıkardığımız sonuçlardır.
Elimizdeki programın ruhu, bizi sadece bir kısım vatandaşlarla ilgilenmekten engeller, biz bütün Türk ulusuna hizmet ederiz. Geçen yıl içinde, parti ile hükümet kuruluşunu birleştirmekle vatandaşlar arasında ayrılık tanımadığımızı fiilen göstermiş olduk. Bu olayın bizim, devlet yönetiminde kabul ettiğimiz, «Kuvvet birdir ve o ulusundur» gerçeğine uygun olduğu ortadadır.
Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK

587 Mesaj
4 Eylül 2012; 21:14:07 

Koyun hepsi koyun converse de böyle değilmiydi sanki ?

14 yaşındayım her şeyin farkındayım

3820 Mesaj
4 Eylül 2012; 21:15:58 

Bu ne lan Şeriat sucuğu bitti şimdi de tişört kavgası çıkmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amedra -- 4 Eylül 2012; 21:16:18 >

162 Mesaj
4 Eylül 2012; 21:29:16 

quote:

Off.

DH Simyacılar Kulübü

If God had wanted you to live, he would not have created me!
http://forum.donanimhaber.com/m_65519047/tm.htm

123 Mesaj
4 Eylül 2012; 21:32:17 

quote:

Orijinalden alıntı: Amedra

Bu ne lan Şeriat sucuğu bitti şimdi de tişört kavgası çıkmış

aynen öyle

7607 Mesaj
4 Eylül 2012; 21:34:09 

quote:

• American Horror Story • Bates Motel • Black Sails • Breaking Bad • Da Vinci's Demons • Fargo • Game of Thrones •
• Hannibal • Lost • Spartacus • The Killing • The Lost Room • The Walking Dead • True Detective • Under the Dome • Vikings •

428 Mesaj
4 Eylül 2012; 21:36:03 

Beyler buna benzer bir T-shirtim var.Irkçılıktan falan içeri atmasınlar beni?

0

DONANIMHABER
AZERBAYCAN
BÜYÜKELÇİSİ

9431 Mesaj
4 Eylül 2012; 21:39:36 

quote:

Orijinalden alıntı: heytaxi

[font="Arial"]Şimdilerde Türkiye sokaklarında birçok insanımız üzerinde Amerikan bayrağı olan giysileri giyiyor... Bu giysiler mağazalarda, yol kenarlarında, hatta köprü altlarında bile satılıyor...

Türk Bayraklı bir giysi giydiğinde "ırkçı" damgası yiyen insanlarımız, Amerikan bayraklı bir giysi giydiğinde "modern" oluveriyor!.. İşte küresel tek tipleştirme ve kültürel soykırım, insanlara bu eziyeti yapıyor. Küresel sırtlanlar, "gönüllü kabulleniş" yöntemi uygulayarak, kendi reklamını yapıyor ve insanlara kendini "gönül rızasıyla" kabul ettiriyor.

Amerikan paçavralarını GİYMEYİN!
Onların her birinin üzerinde Müslüman kanı var, her birinin üzerinde Süleymaniye'de askerlerimizin başına çuval geçirenlerin hayasızlığı var, her birinin üzerinde nefret var.

Tepki gösterin ve bu giysilerin giyilmesine, satılmasına izin vermeyin!

Unutmamak gerek:

Sömürgeci düzen; bir yandan yerellik, daha fazla özgürlük, çok dillilik, çok dinlilik derken; diğer yandan da kendi dilini ve kültürünü dayatır. Temelde farklı görünen bütünde aynılaşmıştır. İşte asıl tek tipleştirme ve kültürel soykırım faaliyeti budur!

Bir Türk'ün, bir Müslüman'ın vicdanı nasıl sızlamaz o katil bayrağını giyerken.

Shadow of the Colossus
"Onu herşeyden çok seviyorum, kendi hayatımı feda edecek kadar. Gerekirse bütün gezegeni dolaşırım, muhakkak herhangi bir yerde onu yeniden canlandıracak güç bulacağım. Buna inanıyorum, onu yeniden hayata döndüreceğim. Hadi Agro yola çıkıyoruz.’’
Sevdiğin hatunun cansız bedeni, Göğe uzanan dağlar, duvarların üstüne üstüne geldiği o huzursuz "tapınak" ve o umutsuzluğun köprüsü.
ICO
Karanlığa ve yalnızlığa terk edilmiş bir çocuk, onunla benzer kaderi paylaşan bir kız ve umutla mutlu geleceğe yürüyüşün destansı bir hikâyesi.

178 Mesaj
4 Eylül 2012; 21:43:32 

benimde amerikan bayrağı desenli pijamam var çok mutluyum

0

Bayanlara ayrı bi güzel yakışıyor hani

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sensiz96 -- 4 Eylül 2012; 21:47:23 >

921 Mesaj
4 Eylül 2012; 21:44:36 

polo da var böyle t-shortler fakat bakıyorumda onlardan çok bayaraksızlar satılıyor bence genellemezin yanış

16 Mesaj
4 Eylül 2012; 21:46:19 

Sanki giydiğin herşey türk malıda ona taktın. ABD taytı giyen kızlar çok sexi bence

47 Mesaj
4 Eylül 2012; 21:47:48 

quote:

Orijinalden alıntı: I-C-O

Bir Türk'ün, bir Müslüman'ın vicdanı nasıl sızlamaz o katil bayrağını giyerken.

uuuu beybi.Bu arada böyle konular açmaya devam edelim beyler konu başı 10 kişiyi bloklamak çok da iyi oluyor çok da güzel oluyor.

9431 Mesaj
4 Eylül 2012; 21:50:32 

Apaçiler ya da sonradan görmeler blocklasa kaç yazar?

Shadow of the Colossus
"Onu herşeyden çok seviyorum, kendi hayatımı feda edecek kadar. Gerekirse bütün gezegeni dolaşırım, muhakkak herhangi bir yerde onu yeniden canlandıracak güç bulacağım. Buna inanıyorum, onu yeniden hayata döndüreceğim. Hadi Agro yola çıkıyoruz.’’
Sevdiğin hatunun cansız bedeni, Göğe uzanan dağlar, duvarların üstüne üstüne geldiği o huzursuz "tapınak" ve o umutsuzluğun köprüsü.
ICO
Karanlığa ve yalnızlığa terk edilmiş bir çocuk, onunla benzer kaderi paylaşan bir kız ve umutla mutlu geleceğe yürüyüşün destansı bir hikâyesi.

813 Mesaj
4 Eylül 2012; 21:53:45 

böyle konu açmakda moda oldu

Atom karınca geliyoooor!

Uzaklaştırılmış
4 Eylül 2012; 21:53:50 

apacıler gıyıyo la o tshırt leri

2618 Mesaj
4 Eylül 2012; 21:55:36 

quote:

Orijinalden alıntı: N.M.Türk05

Beyler buna benzer bir T-shirtim var.Irkçılıktan falan içeri atmasınlar beni?

0

suç olduğunu biliyormusun

1452

122 Mesaj
4 Eylül 2012; 21:55:50 

quote:

@HasanPaşa

Ray Allen #20

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
3 gün 20 sa. 50 dk. kadarı kaldı.
4 Eylül 2012; 21:57:18 

of kıskanç ergenler toplaşmış yine

336 Mesaj
4 Eylül 2012; 21:57:32 

birleşik krallık bayrağı giyiyorum sorun yok.

428 Mesaj
4 Eylül 2012; 21:58:24 

quote:

Orijinalden alıntı: Avesome

suç olduğunu biliyormusun

Biliyorum.Polis bi görse mühebbeti yiycez

DONANIMHABER
AZERBAYCAN
BÜYÜKELÇİSİ

950 Mesaj
4 Eylül 2012; 21:58:37 

quote:

birisi şeriat sucukları kavgasını koysunda espriyi anlamayanlar anlasın

DH 13 Eylül Gazileri

215 Mesaj
4 Eylül 2012; 22:00:51 

Yazan oldu mu bilmiyorum ama o amerikan değil ingiliz bayrağı

Uzaklaştırılmış
5 gün cezanın,
14 sa. 54 dk. kadarı kaldı.
4 Eylül 2012; 22:00:53 

quote:

2618 Mesaj
4 Eylül 2012; 22:01:12 

quote:

Orijinalden alıntı: N.M.Türk05

Biliyorum.Polis bi görse mühebbeti yiycez

resmi hemen kaldır başımıza bela açma

1452

1288 Mesaj
4 Eylül 2012; 22:03:58 

Hülya Avşar: Haç İşareti Hoşuma Gidiyor
Hülya Avşar, aşk uğruna din değiştirebileceğini söyledi: "Önyargılıları hiç anlamıyorum. Sonuçta herkes tek Tanrı'ya inanıyor. O kadar abartılacak bir durum değil"
Haç sembolü hoş

Önyargılıları anlamadığını söyleyen Avşar, "Benim her dine saygım sonsuz. Sonuçta herkes bir tek Tanrı'ya inanıyor. Ben kilisiye gidip dua da ediyorum. Bir kere haç işaretli kolye taktım, olay oldu. Sembol olarak hoşuma gidiyor ama artık yanlış anlaşılmasın diye takamıyorum" dedi.

bu kafayla bu gençlerle biz daha çok yol alırız

4486 Mesaj
4 Eylül 2012; 22:04:39 

quote:

3794 Mesaj
4 Eylül 2012; 22:04:50 

quote:

Orijinalden alıntı: Sensiz96

benimde amerikan bayrağı desenli pijamam var çok mutluyum

0

Bayanlara ayrı bi güzel yakışıyor hani

0

Bayanlara giydikleri değil de giymedikleri yakışmış daha çok

Macbook Air 13.3 Mid 2012
HTC One & KitKat
Specialized Tarmac - Ultegra 6800 - Dura-Ace 9000 - Token C28A

Uzaklaştırılmış
4 Eylül 2012; 22:05:46 

quote:

Orijinalden alıntı: ksk_kaan

Şeriat ne demek olduğunu bilmeden yorum yapanlar

2606 Mesaj
4 Eylül 2012; 22:13:51 

İsteyen istediğini giyer kardeşim size ne. İstersem gider Trinidad Tobago tişörtü giyerim. Türk bayraklı giyene ırkçı deniliyormuşta bilmem ne. Sizin kuruntunuz o. Bi kere bile böyle birşeyle karşılaşmadım.

I was not born in Roma. But, I'M A ROMANO!
UNICO GRANDE AMORE!
FORZA ROMA! ROMA CAMPIONE! FORZA ROMA LA ROMA ALE!
SI VIS PACES PARE BELLUM -GAIUS JULIUS CAESAR-

5764 Mesaj
4 Eylül 2012; 22:24:40 

Biri bi bitmediniz swf'sini koysun...

867 Mesaj
4 Eylül 2012; 22:29:02 

Büyük ihtimalle ne bayrağı olduğunu bilmeden giyiyorlardır.

İnsan kahkahalarla güldüğü zaman, kabalığı ile tüm hayvanları geride bırakır.
Köleler, gerçek yaşamdaki güçsüzlüklerini unutmak için, bir ideale veya bir kurmaca tanrıya gerek duyarlar.
Gür ırmaklar kendileriyle birlikte bir çok çakıl ve çalı çırpıyı da sürükler; güçlü ruhlar da bir çok aptal ve mankafayı.

291 Mesaj
4 Eylül 2012; 22:30:34 

quote:

88 yıldır hala devletin din ile yönetilemeyeceğinden anlamayanlar var

Ver ayarı, ver küsküyü...

İnsanın elde ettiği kadını asla düşünmemesi komiktir aslında. Unutamadığın kişi daima senden uzakta olandır.

4609 Mesaj
4 Eylül 2012; 22:35:54 

ABD siyasi politakası ortadoğuda kendi çıkarları ve geleceği doğrusunda kullanabilir.Sizin ahmaklığınız Amerikan halkını aynı kefeye koymak.Onlar sabah kalkınca acaba Türkiyeyi nasıl kullanırız ateşe nasıl sürekleriz mi diyorlar?Iraktaki işgali çok mu seviyorlar?New Yorkta siyahi adam İstiklal Marşını söyleyince kimse ona karşı çıkıyor mu?Türk bayrağı giyince birşey diyorlar mı?

0

0

877 Mesaj
4 Eylül 2012; 22:37:42 

kadıköyde oturuyorum da hiç görmedim ya la öyle ingiliz bayrağı olan t-shirt giyen kız adam fln :)

- 22 Eylül 2009;DH Bir DH'Lİ OLDUM

877 Mesaj
4 Eylül 2012; 22:39:53 

kadıköyde oturuyorum da hiç görmedim ya la öyle ingiliz bayrağı olan t-shirt giyen kız adam fln :)

- 22 Eylül 2009;DH Bir DH'Lİ OLDUM

1501 Mesaj
4 Eylül 2012; 22:44:22 

Amerikan bayrağıyla gezen apaçiler görüyorum.

Sanırım düzen bozuldu. Kro Amerikan karısımı bişey oldular konakta bir yarım saat turlamam yetti.. Kim getirdi bu modayı bu ülkeye? Yine bunları apaçileri kötüleyen gençlik. Başka bir ülkenin bayrağını üzerinize tasıyan gençler. Ve aynı gençlik Lisede İstiklal Marşına bile saygısı olmayan grup. Gençliğe Hitabeyi kaçı okudu? Atatürk başka ülkenin bayrağını bedenlerinde taşınması içinmi bu ülkeyi emanet etti. Ama lafa gelince atatürkcüdür hepsi. Farkında mısınız 30 ağustos gibi milli değeri taşıyan günlerde Atamızın heykeline çelenk bırakamıyoruz Saygı duruşunda bulunamıyoruz. Doğuda Türk Bayrakları yakılıyor Atatürk büstleri tahrip ediliyor. Ama kimin umrunda. Amerikanlaşmış Sultan Vahdettinin torunları giyer anca bunları

853 Mesaj
4 Eylül 2012; 22:48:16 

Birde o t shirtleri giyenlerin terör olaylarından sonra her tarafta nutuk atmaları en sevdiğim yanı.

Bizimkisi Bir Aşk Hikayesi Değildi
Aşktı Bizimkisi, Gerisi Hikayeydi..!
# İzmirliyizGöztepeliyiz!
PSN US=smyrna-US PSN TR= Tam35-TR
HIRSIZ VAAAAAAR !

195 Mesaj
4 Eylül 2012; 22:50:28 

quote:

amerikada cumhuriyet yok mu

http://www.speedtest.net/result/2695822955.png

195 Mesaj
4 Eylül 2012; 22:52:28 

quote:

amerikada cumhuriyet yok mu

http://www.speedtest.net/result/2695822955.png

4609 Mesaj
4 Eylül 2012; 23:33:41 

quote:

Orijinalden alıntı: TheVeteran®

ABD siyasi politakası ortadoğuda kendi çıkarları ve geleceği doğrusunda kullanabilir.Sizin ahmaklığınız Amerikan halkını aynı kefeye koymak.Onlar sabah kalkınca acaba Türkiyeyi nasıl kullanırız ateşe nasıl sürekleriz mi diyorlar?Iraktaki işgali çok mu seviyorlar?New Yorkta siyahi adam İstiklal Marşını söyleyince kimse ona karşı çıkıyor mu?Türk bayrağı giyince birşey diyorlar mı?

0

0

.

Uzaklaştırılmış
5 Eylül 2012; 19:36:21 

quote:

88 yıldır hala devletin din ile yönetilemeyeceğinden anlamayanlar var

600 yıl din ile yönetilen devleti de biliyoruz laik devleti de biliyoruz arada dağlar kadar fark var

Uzaklaştırılmış
5 Eylül 2012; 20:08:35 

quote:

Suan laik devletleride goruyoruz seriat devletlerinide

Yakında sokakta vuruşcaksınız