Şimdi Ara

Amerikan bayraklı tişört modası !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
4.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bilmiyorum denk geldiniz mi sokakta böyle tiplere acayip sinir oluyorum allahın özenti köpekleri.Çok mu cool gözüküyorlar acaba öyle yapınca.Daha harvard ı sorsan gider haiti der bunlar amerikan bayraklı tişörtlerle dolaşıyo.Apaçiler bitti derken daha betlerleri çıktı.

• o giyer yakışır şu giyer yakışır amma velakin bu böyle değildir
  • quote:

Orijinalden alıntı: PunkCedric

Şeriat tişörtü olsa seve seve giyerdiniz.

Ne alaka ?
  • quote:

Ne alaka la
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tutkaal

quote:

Ne alaka ?

ne yani Cumhuriyet tişörtü olsa giymiyecekmisin?
  • quote:

çok ince
  • Özenti ne alaka senin giydiklerini önceden başkası da giymişse [ayakkabı vs] Sende özentisin ozaman her bayraklı t shirt giyen özenti mi oluyor

Türkiye iyiye gidmiyr
  • Giyenlerin hepsi apaçi günde 3 tane görüyorum en az. Hepsininde ağzına vurasım geliyor. Gerizekalı işte apaçi milleti ne yaparsın.
  • Bence arkadaş şeriat sucuğu olayını şeyetmiş :D
  • Şimdilerde Türkiye sokaklarında birçok insanımız üzerinde Amerikan bayrağı olan giysileri giyiyor... Bu giysiler mağazalarda, yol kenarlarında, hatta köprü altlarında bile satılıyor...

Türk Bayraklı bir giysi giydiğinde "ırkçı" damgası yiyen insanlarımız, Amerikan bayraklı bir giysi giydiğinde "modern" oluveriyor!.. İşte küresel tek tipleştirme ve kültürel soykırım, insanlara bu eziyeti yapıyor. Küresel sırtlanlar, "gönüllü kabulleniş" yöntemi uygulayarak, kendi reklamını yapıyor ve insanlara kendini "gönül rızasıyla" kabul ettiriyor.

Amerikan paçavralarını GİYMEYİN!
    Onların her birinin üzerinde Müslüman kanı var, her birinin üzerinde Süleymaniye'de askerlerimizin başına çuval geçirenlerin hayasızlığı var, her birinin üzerinde nefret var.

Tepki gösterin ve bu giysilerin giyilmesine, satılmasına izin vermeyin!

Unutmamak gerek:

Sömürgeci düzen; bir yandan yerellik, daha fazla özgürlük, çok dillilik, çok dinlilik derken; diğer yandan da kendi dilini ve kültürünü dayatır. Temelde farklı görünen bütünde aynılaşmıştır. İşte asıl tek tipleştirme ve kültürel soykırım faaliyeti budur!

• quote:

Orijinalden alıntı: semblance

quote:

quote:

Ne alaka ?

Ne kadar saçma muhabbetler yapıyorsunuz ya ortam germekten başka hiç bi halta yaramıyorsunuz. Cumhuriyet tshirtü neymiş şeriat tshirtü neymiş Cumhuriyet tshirtünden kastın amerikan bayraklı tshirtü giymekse sizi amerikaya alalım burdaki cumhuriyet size geri kalıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hasan Paşa

quote:

Orijinalden alıntı: semblance

quote:

quote:

Ne alaka ?

Ne kadar saçma muhabbetler yapıyorsunuz ya ortam germekten başka hiç bi halta yaramıyorsunuz. Cumhuriyet tshirtü neymiş şeriat tshirtü neymiş Cumhuriyet tshirtünden kastın amerikan bayraklı tshirtü giymekse sizi amerikaya alalım burdaki cumhuriyet size geri kalıyor.

Bak paşam DH'de bazı şeyleri senin gibiyken ağır karşılar sinir olurdum fakat dh tarihini biraz araştırdığımda olayın çok eskilerden alındığını gerçekten komik olduğunu ve ÇOK CİDDİ Konulara bile dalgavuranlık yapıldığını anladım.

Senden ricam kasma yaşa , kendin ol.
    böyle şeyleride takam kafana..

• quote:

Bır papazın müslüman türkler hakkında konuşması;

Türk cocukları artık bizim çocuklarımız gibi giyiniyor, çocuklarınıza söyleyin boyunlarına haç taksınlar.

ıkı mesajımdada anlayan anlar.

popüler kültürün sonuçları.bu sadece Türkiye'de değil tüm dünyada böyledir.
    bu yalan hikayelerini de git muhafazakar forumlarda yaz,onlar bu tür hikayelere inanmaya meyilliler.
  • Koyun hepsi koyun converse de böyle değilmiydi sanki ?
  • Bu ne lan Şeriat sucuğu bitti şimdi de tişört kavgası çıkmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amedra -- 4 Eylül 2012; 21:16:18 >
  • quote:

Off.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amedra

Bu ne lan Şeriat sucuğu bitti şimdi de tişört kavgası çıkmış

aynen öyle
  • quote:

• Beyler buna benzer bir T-shirtim var.Irkçılıktan falan içeri atmasınlar beni?

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.