Şimdi Ara

İpad to VGA Adaptör

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Ayarlarda çıktığını bilmiyordum.
    Fotoğraflarına bakınca taklit derim ama, gerçekten orijinal adaptör mü?
  • Ürünü bende ithal eden bir arkadaştan alıyorum..Orjinal mi bilemeyeceğim üzerinde Designed by apple in California A1368 Yazıyor. Değilse de çinliler JB istemeden aktarma olayını çözmüşler sanırım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ipadtamiri -- 5 Eylül 2012; 8:36:18 >
  • http://store.apple.com/us/product/MC552ZM/B/apple-vga-adapter

apple in kendi sitesinde de var ama ayarlar kısmındada görüntü geliyormu emin değilim.foto video vs geliyor sanrım
  • o zaman ipadi bununla projeksiyona bağlayıp filim izleyebilir miyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: smbdy

o zaman ipadi bununla projeksiyona bağlayıp filim izleyebilir miyiz?
    Sadece film değil, iPad ekranındaki oyun dahil her şeyi bire bir vga girişli aletinize aktarırsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turuncum

Sadece film değil, iPad ekranındaki oyun dahil her şeyi bire bir vga girişli aletinize aktarırsınız.

O zaman sadece menu gecislerinde ekrana yansitmiyor? Ben bu connectoru almayi dusunuyorum da.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: | OMG! |

quote:

O zaman sadece menu gecislerinde ekrana yansitmiyor? Ben bu connectoru almayi dusunuyorum da.

Alıntıları Göster
    iPad ekranında o an ne görüyorsanız onu aynen yansıtır. Yalnız dikkat edin, bu sadece vga girişli aletler için.
  • quote:

iPad ekranında o an ne görüyorsanız onu aynen yansıtır. Yalnız dikkat edin, bu sadece vga girişli aletler için.

Projeksiyon ile sunum yapmak amacim.
    Youtube da bi video izlemistim orada sadece keynote ve youtube uygulamasini acmisti,menu gecislerinde ekran siyah oluyordu,o nedenle sordum,merak ettigim acaba splashtop ya da cloudon gibi uygulamalarda da aciliyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Projeksiyon ile sunum yapmak amacim.
    Youtube da bi video izlemistim orada sadece keynote ve youtube uygulamasini acmisti,menu gecislerinde ekran siyah oluyordu,o nedenle sordum,merak ettigim acaba splashtop ya da cloudon gibi uygulamalarda da aciliyor mu?

Alıntıları Göster
    Az daha sizi yanlış yönlendiriyordum. Bende hdmi adaptör var, sorunsuz kullanıyorum.

Apple sitesinde okuduğum kadarıyla (ek: vga adaptör) iPad 2 ve 3, iP4S ile mirroring yapıyor. (hatta bir arkadaşımda var, o da sorunsuz kullanıyor, iPad2 ile)

Ama buradaki yorumlara bakınca Apple'ın dediği gibi çalışmıyor gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turuncum -- 12 Eylül 2012; 15:16:21 >

• quote:

Az daha sizi yanlış yönlendiriyordum. Bende hdmi adaptör var, sorunsuz kullanıyorum.

Apple sitesinde okuduğum kadarıyla (ek: vga adaptör) iPad 2 ve 3, iP4S ile mirroring yapıyor. (hatta bir arkadaşımda var, o da sorunsuz kullanıyor, iPad2 ile)

Hdmi olsaydi projeksiyonlarda daha iyi olurdu ama yok malesef. Neyse vga ile ses aktarimi yapilamiyor sadece goruntu ama anlasilan apple onu bile tam anlamiyla yapmasina izin vermiyor. Herneyse alinca gorecez bakalim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• aşırı derecede pahalıya sattığınızı söyleyebilirim. bilkom storeda bile 90 lira ki yurt dışından free shippingle 30lira civarına bile getirilebiliyor.

http://store.bilkom.com.tr/Apple-iPad-Dock-Girisi--VGA-Donusturucu-Adaptoru_2895.html#0

free-shippingli link gelecek...
  • quote:

quote:

Hdmi olsaydi projeksiyonlarda daha iyi olurdu ama yok malesef. Neyse vga ile ses aktarimi yapilamiyor sadece goruntu ama anlasilan apple onu bile tam anlamiyla yapmasina izin vermiyor. Herneyse alinca gorecez bakalim.

Alıntıları Göster
    Umarım o olumsuz yorumları yapanlar iPad1 sahipleridir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.