Şimdi Ara

Sony Xperia tipo, Akıllı Telefon Hareketi kapsamında Turkcell tarafından satışa sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
14.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony Xperia tipo, Akıllı Telefon Hareketi kapsamında Turkcell tarafından satışa sunuldu

Bahar dönemi sonunda Sony Mobile tarafından resmi olarak duyurulan Xperia serisinin giriş seviyesi modeli Xperia tipo, Turkcell tarafından satışa sunuldu.

3.2 inçlik 320 x 480 piksel çözünürlükte ekran, 800MHz hızında çalışan Cortex-A5 tabanlı Qualcomm MSM7225AA işlemci, Adreno 200 grafik birimi, 512MB RAM, 2.9GB depolama kapasitesi, microSD desteği, Android 4.0.3 işletim sistemi, 3.15MP çözünürlükte arka kamera, VGA ön kamera, WiFi, Bluetooth 2.1, 1500mAh batarya şeklinde modelin özelliklerini saymak mümkün.

Turkcell'in belirli modellerde indirim sunduğu Akıllı Telefon Hareketi kapsamında Xperia tipo'nun peşin fiyatı 499TL olarak belirlenmiş. Tarifeye ek paketlere baktığımızda Gold Plus paket için ücretsiz, Gold paket için 9TL, Full paket 12TL, Hepsi paketi 14TL şeklinde 23TL'ye kadar 24 aylık taahhütlerle ödeme imkanları bulunuyor.

İnterneti içinde paketlerde ise 24 aylık taahhütlerde 26TL, 12 aylık taahhütlerde 46TL'den başlayan fiyatlar bulmak mümkün.

Faturasız hatlar için 24 ay taksitle 23 TL, 12 taksitle 47 TL şeklinde fiyatlandırma yapılmış. 12 ay sınırsız Facebook erişimi ve 250 MB internet de hediye ediliyor.

Akıllı Telefon Hareketi kapsamında ise MaxiPlus5 modeli 499TL, Samsung Galaxy Mini 2 499TL, Huawei Ascend Y100 339TL şeklinde belirli modellerde yüzde 30'a varan indirimler yapılıyor.

• giriş seviyesi için albenisi var telefonun
  • bugün itibariyle almış bulunuyorum telefonu. genel kullanımım facebook, google maps,müzik ve normal telefon özellikleri olan sms ve konuşma olacak. şu an güzel gözüküyor baya hoşuma gitti. sony, w910i dönemlerinden sabıkalı gözümde ama yine de şansımı deniyorum. güzel ses veriyor. gelişmeleri yazarım buraya
  • Xperia P nin bile 1300 mah bataryası var. Batmaya mahkumsun sony
  • halen 3.2 " + 3.2 mp kamera + düşük çözünürlük ANCAK yüksek fiyat. HUWAEİ daha iyi.
  • alt sınıf için ideal.diğer markalardan ucuz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: huneps

Xperia P nin bile 1300 mah bataryası var. Batmaya mahkumsun sony

Apple'ı batırdınız, Nokia'yı batırdınız, Sony'i de batırdınız.

Yavaş batırın, kağıttan gemi batırmıyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xpeeria u xperia p 1310 Mah bu meret 1500 Mah sony mühendisleri bu aralar sake nin içine ne katıyorlar acaba merak ettim bizde denesek

• bu telefona 4.0.3 oluyorda bizim xperia neo v nasıl adam gibi 4.0 desteği verilmiyor anlamıyorum.

• Arkadaslar kafalarina gore sirket batirmis yine

• Arkadaşlar bataryası nasıl sizce? 2 gün falan dayanır mı? Isınma ve ısınınca ekranda hassasiyet kaybı falan olur mu? Bu aralar 500 lira civarı bi android telefon düşünüyorum, marka olarak sony ya da htc istiyorum, özellikle araştırmamı önerebileceğimiz modelleri belirtirseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kril -- 5 Eylül 2012; 12:56:03 >
  • Hacı sony sen nesşn ya. Tasarımcıların kimle bu adamları arada bir samsung a gönder. Adamlar bu telefonu bile böyle tasarlamışlarken samsung s3 ortada ayıptır ya insan biraz kullanıcıya saygı duyar samsung denilen tez zamanda ezeli rakibiyle batmasını dilediğim pazar malı markası samsung.

• arkadaşlar bunun bir alt modeli de xperia UNO :D

• telefonu tim'de inceledim, 2 ayrı telefonda malesef ana ekranda telefon tuşu(ekranda sağ altta) çalışmadı.. ancak menüye girdiğimde sağ altta bulunan tuş gayet sağlıklı çalışıyodu.. bende almadım...
  • Gold plus paketi 119 tl. Eğer 12 ay taahhüt verirseniz fiyatı 95 TL ye iniyor. Ama bu cihazı almak isterseniz indirimden yararlanamiyorsunuz. Yani, yanildigim bir nokta yoksa cihaz size 24*24= 576 TL ye geliyor..

• benim gibi çok özellik istemeyenler için güzel telefon , sony ürünlerini ,kalitesiz ürünleriyle sony'i taklit ederek bu günlere gelen samsungla karşılaştırıyorlar. samsung ilk crt monitörleri sony e yaptırıyordu şimdi başımıza adam oldular

• 500 liralık telefon isteyen arkiye sölüorum ben yeni blackberry curve 9380 blackberry nin en yeni telefonu türkcellde 549 tl hacı gayet güzel bi telefon os 7.1 blackberrynin en son sürümü
    iyi bir telefon tavsiye ederim

• F/p ürünü .
  • 1500 mah ve o kadar kalınlıkta.. Eski güzel ama biraz daha üzerine koyulup daha iyileri alınır gibi.
  • o fiyata en iyisi

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.