Şimdi Ara

Lumia 920 ve 820 modellerine ait yeni görseller ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
3
Favori
8.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lumia 920 ve 820 modellerine ait yeni görseller ortaya çıktı

Kısa süre önce Nokia'nın 5 Eylül'de tanıtması beklenen yeni iki Lumia cihazına ait görselleri yayınladığını iddia eden Evleaks sitesi bu kez modellere ait yeni bazı görseller daha yayınladı.

The Verge sitesinin kaynaklara doğrulattığı bilgilere göre Lumia 920 modelinde 4.5 inçlik HD ekran, 1.5GHz hızında çalışan çift çekirdekli işlemci, 1GB RAM ve 32GB depolama kapasitesi bulunuyor. Windows Phone 8 dalgasında sık sık rastlayacağımız bu konfigürasyon yanında Lumia 920 önemli bir aksesuar daha sunuyor. O da kablosuz şarj pad'i.

Evleaks tarafından yeni sızdırılan görsellerde göze çarpan ve Qi kablosuz güç standardına uyumlu bu pad, Lumia 920 dışında uyumlu diğer modelleri de şarj edebiliyor. Cihazı pad'in üzerine bırakmak yeterli.

Lumia 920'de yer alacağı ifade edilen PureView teknolojisinin cihazdaki 8 megapiksellik kameraya uyarlandığı belirtiliyor. Lumia 920, PureView teknolojisi ile pazarlanacak. Ön kısımda da 1.3MP çözünürlükte görüntülü görüşme kamerası bulunuyor. Görsellerde ayrıca Lumia 920 için kablosuz bir kulaklık da göze çarpıyor.

4.3 inçlik ekrana sahip olacağı belirtilen Lumia 820 modelinde 8GB depolama kapasitesi, microSD yuvası, 1.5GHz hızında çalışan çift çekirdekli işlemci, 1GB RAM, kablosuz şarj uyumu olacağı iddia ediliyor. Lumia 920 modelindekine benzer bir kamera özelliğine sahip olacak Lumia 820 için PureView teknolojisinin olup olmayacağı ise belirsiz.

Lumia 920 ve 820 modellerine ait yeni görseller ortaya çıktı

• Renkler ve tasarımlar mükemmel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eP_362 -- 4 Eylül 2012; 4:02:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nokia, bu sefer olmuş kardeş.S2 den sonraki cihazım pureviewli Lumia 920.Tam beklediğim cihaz.Hem hızlı hem güçlü hem de kamera performansı müthiş bir telefon.Androidde bulamadık umarım w8 de pişman olmayız.
  • telefonda wireless şarj özelliği olduğu söyleniyor ,doğruysa bu telefon çığır açar..
  • şu güzelliğe şu endama bak

• Dediklerimize 8 ay önce eksi veriyorlardı :)) Nokia bu arkadas Apple kadar samsung kadar kafası yok mu ;) düzgün reklam yaparlarsa ticari anlamda dağıtımda ve satışta sorunu olmayacaktır halihazirda binlerce Nokia Shop var ;))

Bu arada tasarımın bu olacağına inanmaya başladım... Bugün tanıtılan monster ile ürettiği kulaklıkla da uyuyor tasarımı... Aksesuar ile de cihazı tamamlarsa zaten Windows Phone 8 alır götürür Nokiayi ;)

Kablosuz şarj olayının kullanışlı olacağını düşünmüyorum, sarjdayken mesaj gelince masanın üzerinde mı cevap yazacağız :s

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzele benziyor. Windows phone tutulursa yorumlara göre alınabilir.

• muhteşem olmuş kırmızı renk bir telefona nasıl bu kadar yakışır?

• Fiyatı Görelim

• Ahah Nokia Lumia serisinden para kazanamamış olacakki Galaxy S 3 için kablosuz pad yapmış. Telefondan daha fazla satar o aksesuar :)

• Ahah Nokia Lumia serisinden para kazanamamış olacakki Galaxy S 3 için kablosuz pad yapmış. Telefondan daha fazla satar o aksesuar :)

• kırmızı telefon alırmısınız die sorsalar bu telefonu görmeden önce kesinlikle hayır derdim ama kırmızı lumia 920 istiyorum !

• 820 nin tasarımı daha güzel,en üst model o olsaydı keşke

• Tasarım olarak mükemmel ama donanım olarak müdaillerine oranla aynı şeyi diyemeyeceğim.

• Şu işletim sistemini sevmiyorum ama tasarımlar uçmuş be abi karizma fışkırıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lumia 920 çok donuyo keşke 4.1 jelly bean ile gelseydi !!!

• Nokia hakikaten bu sefer adam gibi bir şey yapıcak gibi...

• Lumia tasarımında , S3 donanımında JellyBeanli bir telefon olsa ....

• lumia 920 tasarımı çok iyi ya

• Tasarımları hoşuma gitti.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.