Şimdi Ara

IFA 2012 : Nokia, Purity Pro kulaklık modelini duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • IFA 2012 : Nokia, Purity Pro kulaklık modelini duyurdu

Monster işbirliğiyle ürettiği Purity kulaklık modelleriyle ilgi toplayan Nokia, ürünün devam modelini IFA 2012 fuarında ziyaretçilere sergiledi.

Purity Pro olarak adlandırılan modelde Bluetooth yoluyla mobil cihazlarınızla bağlantı kurarken, yakın alan iletişimi NFC yoluyla eşleşme işlemini yerine getirebiliyorsunuz.

Monster'ın aktif gürültü engelleme teknolojisiyle net bir ses kalitesi sunan Purity Pro, katlanabilir yapıya sahip. Kulaklığı açtığınızda Bluetooth ve gürültü engelleme otomatik olarak devreye girerken, katlayıp kapattığınızda ise kapalı konuma geçiyor.

Kırmızı, sarı, beyaz ve siyah renk seçeneklerine sahip olan Purity Pro kulaklıklar yılın 4. çeyreğinde ve muhtemelen yeni Lumia modellerinin satışa sunulduğu dönemde, 299 Avro fiyat etiketiyle meraklılarını bekliyor olacak.

• İyi bir şeye benziyor
  • tutmaz bu :)

• 300 € çok pahalı be

• Nokia telefon işini bırakıp kulaklık işini girse yeridir teknoloji mağazlarından birinde üst segment bir Nokia kulaklığı deneme fırsatım olmuştu ses kalitesi gerçekten güzel.

• quote:

Orijinalden alıntı: WBJoker

Nokia telefon işini bırakıp kulaklık işini girse yeridir teknoloji mağazlarından birinde üst segment bir Nokia kulaklığı deneme fırsatım olmuştu ses kalitesi gerçekten güzel.

Beats ve Sony'i geçemez

• quote:

Orijinalden alıntı: JohnLord

quote:

Orijinalden alıntı: WBJokerNokia telefon işini bırakıp kulaklık işini girse yeridir teknoloji mağazlarından birinde üst segment bir Nokia kulaklığı deneme fırsatım olmuştu ses kalitesi gerçekten güzel.
    Beats ve Sonyi geçemez

Beats dediğin de kulaklık mı?

150 liraya beatsları geçebilecek kulaklıklar geçti elimden.

• ses uzmanı değilim ama piyasaya baktığınızda zaten kablosuz "dandik" diye nitelendirilebilecek kulaklıklar bile 100-150TL'den başlıyor. onların da kendi ayrı vericisi var. bu kulaklıkta bluetooth ve NFC desteği var. etiketinde de monster logosu var. bunları düşünürsek 300€ normal sayılabilir. ama bana göre çok ihtiyacım yok bu parayı vermem o ayrı..

• Ucuzlarsa alırım :D

• Eğer resimdeki kulaklıklar ise tasarımını sevmedim.

• yuhhhh yani o fiyata araba alırımmmm

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.