- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Mide için hangisi? (Rennie-Talcid-Gaviscon)
15 Cevap3996 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

87 Mesaj
3 Eylül 2012; 1:56:23 

Bende reflü ve gastrit var. Talcid'i sevmiyorum, Rennie kullanıyorum. Gaviscon daha önce hiç kullanmadım. Rennie'den daha mı iyi Gaviscon ?

Methylamine is the organic compound with a formula of CH3NH2. This colourless gas is a derivative of ammonia, but with one H atom replaced by a methyl group. It is the simplest primary amine. It is sold as a solution in methanol, ethanol, THF, and water, or as the anhydrous gas in pressurized metal containers. Industrially methylamine is sold in its anhydrous form in pressurized railcars and tank trailers. It has a strong odor similar to fish. Methylamine is used as a building block for the synthesis of many other commercially available compounds. Over 1 million tonnes are produced annually. Methylamine is also controlled as a List 1 precursor chemical by the United States Drug Enforcement Administration (DEA); the DEA has listed methylamine as a precursor ingredient to methamphetamine.

109 Mesaj
3 Eylül 2012; 1:57:36 

quote:

Orijinalden alıntı: Methylamine

Bende reflü ve gastrit var. Talcid'i sevmiyorum, Rennie kullanıyorum. Gaviscon daha önce hiç kullanmadım. Rennie'den daha mı iyi Gaviscon ?

Dayım Gaviscon kullanıyor, iyi oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Fans of heavy metal music have created their own subculture which encompasses more than just appreciation of the style of music. Fans affirm their membership in the subculture or scene by attending metal concerts, buying albums, in some cases growing their hair, and most recently, by contributing to metal websites

419 Mesaj
3 Eylül 2012; 2:00:19 

quote:

Orijinalden alıntı: Methylamine

Gaviscon çok iyidir,tavsiye ederim

87 Mesaj
3 Eylül 2012; 2:03:37 

Reçetesiz satılıyor mu Gaviscon?

Methylamine is the organic compound with a formula of CH3NH2. This colourless gas is a derivative of ammonia, but with one H atom replaced by a methyl group. It is the simplest primary amine. It is sold as a solution in methanol, ethanol, THF, and water, or as the anhydrous gas in pressurized metal containers. Industrially methylamine is sold in its anhydrous form in pressurized railcars and tank trailers. It has a strong odor similar to fish. Methylamine is used as a building block for the synthesis of many other commercially available compounds. Over 1 million tonnes are produced annually. Methylamine is also controlled as a List 1 precursor chemical by the United States Drug Enforcement Administration (DEA); the DEA has listed methylamine as a precursor ingredient to methamphetamine.

494 Mesaj
3 Eylül 2012; 2:29:18 

Gaviscon reflüye falan iyi baya.

4807 Mesaj
3 Eylül 2012; 2:54:25 

gaviscon advance şurup olanı en iyisidir

Katılım tarihi: 8 ocak 2005

"357.Dönem (Kasım 2014) Kısa Dönem - Yedek Subay Adayları"
357. Dönem Liste Kayıt - 357. Dönem Liste Görüntüle
_

108 Mesaj
3 Eylül 2012; 3:11:10 

ilaçların yanında ılık süt dene faydasını görürsün

190 Mesaj
3 Eylül 2012; 3:15:26 

Gaviscon kullanırım ben yıllardır. Reçetesizde satılıyo ayrıca. İlaç kullanmak istemiyosan eğer karbonatlı su iç.

714 Mesaj
3 Eylül 2012; 3:34:57 

quote:

Orijinalden alıntı: Tyler Durden

gaviscon advance şurup olanı en iyisidir

En net cevap. Mide ağrılarından hastahanelere kaldırılmış bir insan olarak ben de gaviscon derim

256 Mesaj
3 Eylül 2012; 4:43:04 

Gaviscon en iyisi hocam bendede bu reflü - gastrit var. Tedavi içinse Gaviscon
Ama aniden bulanırsa gerçekten kusacak , başın dönecek noktaya gelirsen Rennie derim. Ben her çıktıgımda cebime koyardım anında geçiriyordu al dilinin altına koy tamamdır

1857 Mesaj
3 Eylül 2012; 5:08:48 

Gavisconsuz yasayamam,aksamlari midem cok eksir hatta az once felekatti bir yemek kasigi ictip rahatladim.

Not:Gavisconla beraber su icmeyin,etkisi cok azaliyor.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
3 Eylül 2012; 5:16:41 

Doktorun hangisini önerdiyse onu kullan

33280 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
bjk__murat
3 Eylül 2012; 5:25:05 

quote:

Orijinalden alıntı: Doruk.

Gaviscon kullanırım ben yıllardır. Reçetesizde satılıyo ayrıca. İlaç kullanmak istemiyosan eğer karbonatlı su iç.

kaç para gaviscon ?

bu arada abim doktor oldu bu sene o da mideye tek ilaç direk gaviscon diyordu soranlara haberiniz olsun. rennie daha basit midede gaz sıkışması hafif bulantıda iyi gidiyor. ama benim midede ekşiyor ve yanıyor arada çok hassas bir midem var biraz yabancı dışardan birşey yesem midem bulanır bazen kusarım..bende başlayacağım galiba gaviscona.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjk__murat -- 3 Eylül 2012; 5:26:13 >

190 Mesaj
3 Eylül 2012; 13:15:14 

quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

kaç para gaviscon ?

bu arada abim doktor oldu bu sene o da mideye tek ilaç direk gaviscon diyordu soranlara haberiniz olsun. rennie daha basit midede gaz sıkışması hafif bulantıda iyi gidiyor. ama benim midede ekşiyor ve yanıyor arada çok hassas bir midem var biraz yabancı dışardan birşey yesem midem bulanır bazen kusarım..bende başlayacağım galiba gaviscona.

Ben alkol almadan önce içerim 1 kaşık sonra devam

87 Mesaj
3 Eylül 2012; 15:55:19 

Birazdan eczane'den Gaviscon Advance olan şurubu(galiba resimdeki) alacağım. Galiba yemeklerden sonra ve yatmadan içiliyormuş. Umarım yardımcı olur. Teşekkürler..

0

51 Mesaj
3 Eylül 2012; 20:54:37 

Antebsin

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Mide için hangisi? (Rennie-Talcid-Gaviscon)
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.188