Şimdi Ara

Mide için hangisi? (Rennie-Talcid-Gaviscon)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
20
Cevap
0
Favori
105.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bende reflü ve gastrit var. Talcid'i sevmiyorum, Rennie kullanıyorum. Gaviscon daha önce hiç kullanmadım. Rennie'den daha mı iyi Gaviscon ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Methylamine

Bende reflü ve gastrit var. Talcid'i sevmiyorum, Rennie kullanıyorum. Gaviscon daha önce hiç kullanmadım. Rennie'den daha mı iyi Gaviscon ?

Dayım Gaviscon kullanıyor, iyi oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Methylamine

Bende reflü ve gastrit var. Talcid'i sevmiyorum, Rennie kullanıyorum. Gaviscon daha önce hiç kullanmadım. Rennie'den daha mı iyi Gaviscon ?

Gaviscon çok iyidir,tavsiye ederim
  • Reçetesiz satılıyor mu Gaviscon?
  • Gaviscon reflüye falan iyi baya.
  • gaviscon advance şurup olanı en iyisidir
  • ilaçların yanında ılık süt dene faydasını görürsün
  • Gaviscon kullanırım ben yıllardır. Reçetesizde satılıyo ayrıca. İlaç kullanmak istemiyosan eğer karbonatlı su iç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tyler Durden

gaviscon advance şurup olanı en iyisidir

En net cevap. Mide ağrılarından hastahanelere kaldırılmış bir insan olarak ben de gaviscon derim
  • Gaviscon en iyisi hocam bendede bu reflü - gastrit var. Tedavi içinse Gaviscon
    Ama aniden bulanırsa gerçekten kusacak , başın dönecek noktaya gelirsen Rennie derim. Ben her çıktıgımda cebime koyardım anında geçiriyordu al dilinin altına koy tamamdır
  • Gavisconsuz yasayamam,aksamlari midem cok eksir hatta az once felekatti bir yemek kasigi ictip rahatladim.

Not:Gavisconla beraber su icmeyin,etkisi cok azaliyor.
  • Doktorun hangisini önerdiyse onu kullan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doruk.

Gaviscon kullanırım ben yıllardır. Reçetesizde satılıyo ayrıca. İlaç kullanmak istemiyosan eğer karbonatlı su iç.

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 28 Kasım 2017; 16:55:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

quote:

Orijinalden alıntı: Doruk.

Gaviscon kullanırım ben yıllardır. Reçetesizde satılıyo ayrıca. İlaç kullanmak istemiyosan eğer karbonatlı su iç.

kaç para gaviscon ?

bu arada abim doktor oldu bu sene o da mideye tek ilaç direk gaviscon diyordu soranlara haberiniz olsun. rennie daha basit midede gaz sıkışması hafif bulantıda iyi gidiyor. ama benim midede ekşiyor ve yanıyor arada çok hassas bir midem var biraz yabancı dışardan birşey yesem midem bulanır bazen kusarım..bende başlayacağım galiba gaviscona.

Ben alkol almadan önce içerim 1 kaşık sonra devam

• Birazdan eczane'den Gaviscon Advance olan şurubu(galiba resimdeki) alacağım. Galiba yemeklerden sonra ve yatmadan içiliyormuş. Umarım yardımcı olur. Teşekkürler..

Mide için hangisi? (Rennie-Talcid-Gaviscon)
  • 1 yıldır yaa sorunum var endospoki olmaya korkuyorum doktor gastird ve reflu vardır dedi ve su gavicsonda yazi 7 aydir kullanıyorum çok iyi geliyor son 1 aydir advancr olanani kullanıyorum o daha etkili.

Eskiden günde 10-12 rennie içerdim artık gavisconu iciyorum bir kere sorun yok. Ve çok rahat hissettiriyor.
  • hangisi arkadaşlar

• Karbonatlı şu içmek herkezin harcı degil ama içebilirsen oda iyidir. Direk asidi nötürlüyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.