Şimdi Ara

SAMSUNG S5610 nasıl ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
3.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu telefondan almayı düşünüyorum kullananlar nasıl birşey olduğunu söyleyebilir mi acaba?

SAMSUNG S5610 nasıl ???

• up
  • Şarjı baya gidiyor java program oyun vs de yükleniyo fiyatına göre iyi dayanıklı kullanışlı bir telefon
  • Bu telefonların artık ömrü bitti oyun internet için alacaksan aradığının yarısını bile bulamazsın.
  • Fazla bir param yok 262 tl'ye bu telefon kötü mü ki?
  • ben kullanıyorum bı sıkıntım yok ınternet hızıda gayet ıyı şarjı da 3-4 gun gıdıyo
  • arkadaşlar benm bi sıkıntım var telefonda msn e giriyorum anlık mesajlaşmadan mesaj gönderiyorum ama alamayorum 2-3 gündür bu sıkıntıyı çekiyorum
  • telefon 250 ytl de olsa alınası bir telefon değil üç beş daha ekle galaxsy serisi al geç olsun temiz olsun .
  • Eğer dokunmatik telefon kullanamam diyorsan hemen al benim var menmunum.Aynı özellikteki nokia telefon 450-500 civarında sadece ön kamerası yok 3G var.
  • Ya alma onu 50 tl daha biriktir young al bin kat daha iyi 1 yıl da dokunmatiği bozulur .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xmrsysxllx365

Ya alma onu 50 tl daha biriktir young al bin kat daha iyi 1 yıl da dokunmatiği bozulur .

Kardes tarihe baksana bi. Simdi iphone 5s icin para biriktiriyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Büyük bir performans beklentin yoksa iş yapar.Kullanım amaçlarına bağlı bu sorduğun soru.Benim alanlarıma göre yetersiz,iş yapmaz ama senin duygu ve düşüncelerini bilemiyorum.
  • Galaxy serisi al diyenleri falan dinleme çok güzel bir telefon fiyatına göre kamera lensi kalitesi galaxy ace den daha iyi çekiyor emin ol annem ace babam 5610 kullanıyor her sorunu cevaplayabilirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.