Şimdi Ara

Panasonic'ten IFA Çıkartması video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
4.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Almanya'nın Berlin şehrinde gerçekleştirilen IFA 2012 Tüketici Elektroniği Fuarında Panasonic standındayız. Japon üreticinin bütün ürün gamına yer verdiği salonda kullanıcılar yeni nesil televizyonlardan kameralara kadar oldukça geniş bir yelpazeye yayılan ürünleri deneme fırsatı buldular.

• gerçekten panasonic olayları aşmış...yeni akıllı televizyonları bir şahane olmuş..ülkemizde çok popüleritesi olmayan bir marka ama global anlamda devasa ve başarılı bir firma...

inceleme için teşekkürler ayrıca
  • on numara olmuş,çokta güzel olmuş

• Doğayı seven arkadaş :D

• o iPad'in üzerindeki toz nedir öyle ya :O

• YAW ARKADAŞ SANKİ AKILLI TELEFONU KUMANDA VEYA KLAVYE OLARAK KULLANMA YENİ ÇIKMIŞ GİBİ BAHSEDİYORSUNUZ. BU TEKNOLOJİ GEÇEN SENE DE VARDI. NEDEN BÜYÜK Bİ OLAYMIŞ GİBİ İKİDEBİ ÖZELLİKLEDE PANASONİC'İN T.V. LERİNDE BAHSEDİYORSUNUZ.

• Ender Yıldız Metal Rulez.. :D

• Yaa ender kopardı resmen 1:47

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ender'in gömlek güzelmiş :)

• olmuşşş

• PANASONİC TECHNİCKS NATİONAL JVC

BUNLAR ORTAK MARKALAR VE TABİKİ BAZI ÜRÜNLERDE SONY DE ORTAK CALİSMAKTADİRLAR

PANASONİC ÜLKEMİZDE PEK ETKİN DEĞİL SADECE KAMERA VE TV URUNLERDR

• Ender iyi güldürdü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Felina. -- 3 Eylül 2012; 15:32:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: katatespizartmasi

Onlarca farklı video aynı tshirtERDİ ÖZÜAĞ :)

T shirt incelemesi yapmıyolar.Yanlış siteye geldin,markafoni ya da şehir fırsatlarını falan takip et.
    Mesaj kirliliği için de özür dilerim..

İnceleme çok güzel olmuş,emeğinize sağlık..

• ilk ben gördüm - leyin :D

• Keşke ürünleri detaylı inceleselerdi, orada 5" eluga vardı mesela..

• mesut abininde el cepte incelemesini ilk defa görüyoruz :D

• Bahsettiğiniz gibi, gürültülü arka plan sesleri yerine sade ve sessiz bir sunum seçilmesi çok güzel olmuş. Benim gibi bazı kişiler,aşırı gürültülü yerde fazla kalamıyor. Ayrıca çok güzel bir görüntü var standda, orada olabilmek isterdim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.