Şimdi Ara

Bir kaza da benden... (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
3
Favori
7.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ecay

Büyük geçmiş olsun.Zor bir deplasmandan iyi sayılabilecek bir sonuçla ayrılmışsınız.

Elimizden geleni yaptık, artık önümüzdeki maçlara bakacağız.
  • O fren niye boşaldı acaba ?? Fren hortumlarınızı zamanında değiştirmediğiniz için mi?? Suç arabada değil İhmal sizde
  • quote:

Orijinalden alıntı: kayhan1923

O fren niye boşaldı acaba ?? Fren hortumlarınızı zamanında değiştirmediğiniz için mi?? Suç arabada değil İhmal sizde

araç full bakımlıydı arkadaşım bilip bilmeden yorumlarda bulunmayalım.
  • araç şimdi perte mi çıkacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: eren1654

araç şimdi perte mi çıkacak

kuvvetle muhtemel
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Division Bell

quote:

O fren niye boşaldı acaba ?? Fren hortumlarınızı zamanında değiştirmediğiniz için mi?? Suç arabada değil İhmal sizde

fren boşaldıysa arkadaşım O ARABA FULL BAKIMLI DEĞİLMİŞ kusura bakma.Amacım polemik değil ama haklıyım
  • quote:

quote:

quote:

fren boşaldıysa arkadaşım O ARABA FULL BAKIMLI DEĞİLMİŞ kusura bakma.Amacım polemik değil ama haklıyım

Tamam.
  • Çok gecmıs olsun, kımsenın burnunun bıle kanamaması tek tesellı olmus
  • 2 hafta önce benimde basima gelmisti. Fren bir anda bosalmisti sagdaki araclara yol verecegime ana yola bir daldim daldigim saniyede sagdaki Opel Movano gecirdi aracin sol tarafina.

Cok sükür birsey olmadi, arac pert oldu.. Firma arabasi idi tabiki Full kasko olmasi baska bir ayricalik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taghdir

2 hafta önce benimde basima gelmisti. Fren bir anda bosalmisti sagdaki araclara yol verecegime ana yola bir daldim daldigim saniyede sagdaki Opel Movano gecirdi aracin sol tarafina.

Cok sükür birsey olmadi, arac pert oldu.. Firma arabasi idi tabiki Full kasko olmasi baska bir ayricalik.

Geçmiş olsun.

Sakıncası yoksa aracınızın marka/modelini öğrenebilirmiyim?
  • Bu arada geçmiş olsun dileklerini ileten tüm arkadaşlara tekrar teşekkür ederim.
  • quote:

quote:

2 hafta önce benimde basima gelmisti. Fren bir anda bosalmisti sagdaki araclara yol verecegime ana yola bir daldim daldigim saniyede sagdaki Opel Movano gecirdi aracin sol tarafina.

Geçmiş olsun.

Firma arabasi idi, 2012 citroen C1.
  • quote:

quote:

quote:

Geçmiş olsun.

Firma arabasi idi, 2012 citroen C1.

Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Apocaltique

Az kaporta hasarlı buz mavisi ilk göz ağrımı satıyorum . Araç park halindeyken geri geri yanaşan bir kamyon kaputu hafif ezdi , biraz içine göçtü bende kaput ön aks , ön 2 amortisör ön çamurluk, ön tampon panjur , komple değiştirdim . Akarı kokarı yok , temiz az yakan aile arabası.

ben daha farkli düşünmüştüm

kaputa kuş sıştı renk farkına alışamadım otoparktan çıkarkende camurlugu hafif sürttüm boyalı ...
    ötesi zaten boya görmeyen malzeme söylemeye gerek yok bi yiyen çıkar ..
  • geçmiş olsun
  • bu arada geçmiş olsun .kimseye bişey olmaması sevindirici .
  • Geçmiş olsun.
  • Evet arkadaşlar 28.09.2012 tarihi itibari ile sigorta şirketinden paramı almış bulunmaktayım.

Araç perte ayrılmıştır, kasko bedeli olan 14.000TL nin tamamı hesabıma yatırılmıştır.

Süreç ile ilgili sormak istediğiniz sorular varsa yanıtlayabilirim.
  • quote:

Evet arkadaşlar 28.09.2012 tarihi itibari ile sigorta şirketinden paramı almış bulunmaktayım.

Araç perte ayrılmıştır, kasko bedeli olan 14.000TL nin tamamı hesabıma yatırılmıştır.

Tekrardan geçmiş olsun arkadaşım.

Ankaraya bekliyoruz artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haluk 23

quote:

Evet arkadaşlar 28.09.2012 tarihi itibari ile sigorta şirketinden paramı almış bulunmaktayım.

Tekrardan geçmiş olsun arkadaşım.

Ankaraya bekliyoruz artık.

Sezon bitince gelicem kışın. Az kaldı.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.