Şimdi Ara

Samsung Ativ S, Avrupa'da ön siparişli satışa sunuluyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
6.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung Ativ S, Avrupa'da ön siparişli satışa sunuluyor

Windows Phone 8 ile birlikte göreceğimiz yeni bir akıllı telefon dalgasındaki ilk ürün olacak Samsung Ativ S modeli, Hollanda'da ön siparişe sunuldu.

IFA 2012 fuarında tanıtılan modelde 4.8 inçlik Super AMOLED HD ekran, 1.5GHz hızında çalışan çift çekirdekli Snapdragon işlemci, 1GB RAM, 16GB/32GB depolama kapasitesi, 8MP kamera, 2300mAh batarya, Windows Phone 8 işletim sistemi, WiFi, Bluetooth 3.0 gibi özellikler bulunuyor.

Hollandalı site modeli 549 Avro (~690$) fiyat etiketiyle ön siparişe sunmuş durumda. Kesin sevkiyat tarihi ile ilgili herhangi bir bilgi yok.

Sonbaharda Windows Phone platformunun resmi olarak ülkemize giriş yapacağı açıklanmıştı. Galaxy S3 modelini hızlı bir biçimde ülkemize sokan Samsung'un, Ativ S modelini de aynı hızla pazara sunması ihtimal dahilinde.

• Kasım-Aralık gibi Türkiye'de olur. Bir an önce gelse iyi olur. Tasarım mükemmel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eP_362 -- 1 Eylül 2012; 12:46:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • s3 ü satıp alasım geldi, tasarım süper olmuş. işlemci de 28 nm krait mimarisi ise s3 ün işlemcisi ile eşdeğer hatta daha iyi performans sunacaktır. xperia t de olduğu gibi. süper cihaz.

• uzun zamandır sony haricinde bir telefon beni heyecanlandırmamıştı çok beğendim bu makinayı beklesek mi napsak

• Nokia'nın modellerini de görmek lazım, Nokia'nın artık bir şeyler yapması gerek yoksa WP yaptığı yatırımın bir anlamı olmaz ve Samsung'da Android gibi bu platformda da alır başını gider.

• win 8 ile samsung iyi işler yapacak gibi. Özellikle androide yaptığı yatırımın yanında yeni bir işletim sistemiyle de ürün yelpazesini çeşitlendirmesi ios karşısında elini güçlendirir mi bilmem...
  • önce market gelişmeli...

• Mart 2013 te wave 2 min garantisi bitecek o tarihte askere gitmezsem fiyatı düşmüş şekliyle alırım bu telefonu ben

• Market önemli. Ayrıca ortada bir android ve ios gerçeği ile DOYMUŞ bir piyasa var. İyi kötü akıllı telefon almış ve kullanan kesim belli buda yukarı doğru piramit etkisine neden oldu ve üretim ve çeşit artsada talep düştü. Windows mobilden ağzı yanmış bir kesimde var bunuda göz ardı etmemek lazım.Ne olacağını kestirmek çok zor fakat en iyi senaryo W8le beraber çıkan cihazların tutulması , marketin gelişmesi ,ios ile android kullanıcıların %15-30 unun windowsa geçmesi. Sonuç olarak en iyi senaryo zaten ele geçirilmiş bir piyasada %15-30 hak sahibi olmak ve buda yıllar alacaktır...

• 690$ pahalı olmuş bence. Wp yeni ve daha önce gördüklerimizden çok farklı bir sistem, insanlar denemek isteyecektir ama ne kadar farklı olursa olsun insanları yeni, çok az kullanıcısı olan ve uygulamaları kısıtlı bir platforma çekmek için en azından fiyatları düşük tutmalısınız. Aksi takdirde bu parayı veren adam iPhone ya da en üst seviye Android cihazı alabiliyor zaten

• çok pahalı

• WinMo 6.5 maduru olarak, tekrar windowslu telefon kullanmam için telefonun diğerlerinden farklı, çok inanılmaz işler yapması, piyasada belli bir pay edinmesi, kendini ispat etmesi, otoritelerce şiddetle tavsiye edilmesi vs.. vs.. gibi bir çok etken lazım.

• Desenize win8 bomba gibi geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok pahalı, ama cihazın tasarımı çok hoşuma gitti + Nokia'yı sahaya bekliyoruz...

• Win 8 videolarda çok güzel görünüyor. Ben microsoft gibi bir markanın bu zamana kadar iyi bir mobil os çıkarmamış olmasına şaşırıyorum ama bu versiyonla farklı ve keyifli bir kullanım sunacaklarına inanıyorum. Hedefleri boşta kalanlara ürün satmak değil, android ve ios kullanıcılarını çekmek.

• Yazılım çeşitliliği yani market gelişirse alınabilir, ama sıfırdan başlayacak yeni bir sistem için önden atılmayı düşünmüyorum. İlerde istenen seviyeye ulaşırsa windows phone 8'e geçeriz.
  • Nokia dan once hareket yapalim ki WP de bizim de kullanici kitlemiz olsun dercesine yapilmis bir hareket bence :) Ama Samsungun telefonunu sevmeyen ben bunu sevdim o da var :)

• quote:

Orijinalden alıntı: kaansam

Market önemli. Ayrıca ortada bir android ve ios gerçeği ile DOYMUŞ bir piyasa var. İyi kötü akıllı telefon almış ve kullanan kesim belli buda yukarı doğru piramit etkisine neden oldu ve üretim ve çeşit artsada talep düştü. Windows mobilden ağzı yanmış bir kesimde var bunuda göz ardı etmemek lazım.Ne olacağını kestirmek çok zor fakat en iyi senaryo W8le beraber çıkan cihazların tutulması , marketin gelişmesi ,ios ile android kullanıcıların %15-30 unun windowsa geçmesi. Sonuç olarak en iyi senaryo zaten ele geçirilmiş bir piyasada %15-30 hak sahibi olmak ve buda yıllar alacaktır...

2013 de 650 milyon akıllı telefon satılacağından bahsediliyordu. Bu pazar doymaz bence.

• Fiyatı biraz fazla gibi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pazarda tutunması zor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.