Şimdi Ara

MW 3'ün Son Harita Paketine Tanıtım Videosu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•      Oyun dünyasında hareketlenmenin yaşayanacağı sonbahar aylarına girdik. Sonbahar aylarının en çok beklenen oyunlardan bir tanesi ise kuşkusuz Call of Duty: Black Ops II. Oyunun çıkışına yavaş yavaş yaklaşırken, Modern Warfare 3'ün son harita paketi olan "Collection 4: Final Assault" de yakın zamanda piyasada olacak. Bu nedenle her zamanki gibi bir tanıtım videosu yayımlandı.

İçerisinde Gulch, Decommission, Off Shore, Boardwalk ve Parish adlarında 5 farklı haritayı barındıran Collection 4, Xbox 360'ta Elite kullanıcıları için 5 Eylül'de ve normal kullanıcılar için 6 Eylül'de piyasada olacak. PC oyuncularının ise 6 Ekim'i beklemesi gerekiyor.

• tam konsol oyunu sallanmayan gerçekdışı silahlar tarihi grafikler :D

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Hala oynayan var mı bunu ya?

• 1.paketten sonra bence en kaliteli eklenti paketi olmuş bu.Demek ki en güzelini en sona saklamışlar ama sonda olsa Activision'dan böyle dolu dolu ve güzel bir paket görmek zordur.Oyuncuların paralarına azcık saygı mı duymaya başlamışlar ne??

• collection 3 nerde :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hobar

Hala oynayan var mı bunu ya?

Evet ben varım

• quote:

Hemde fazlasıyla

• quote:

Oyunu geçtim,oyunun oynanması bile batıyo kimisine.

• Çok GÜzel terminaldan sonra iyi gelir bu arada oynuyorum çünki babam para sıçmıyor oyun alamadığımdan
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkaylive

tam konsol oyunu sallanmayan gerçekdışı silahlar tarihi grafikler :D

Emin ol bu oyundaki silah modellemeleri başka hiç bir oyunda yok.
  • Hala oynayan vardır da hala bunları alan var mı ?

• Hahaha konuyu liseliler basmış neymiş bu oyundaki silah modellemeleri hiç bir oyunda yokmuş. :D :D :D

• Bir BF3 e bakıyorum bir COD MW3 e ve ne görüyorum biliyor musunuz?

Battlefield teknoloji olarak Cull of Duty den 5 yıl ileride, abartmıyorum Dice şirketi Activison şirketinden tam tamına 5 yıl ileride bir teknolojiye sahip

• İyiki varsın MW3, yoksa BF3 gibi zevksiz bir oyunu oynamak zorunda kalacaktı oyuncular...
  • Ne kadar saçma kişiler var ya.Birisi gelir der ki bf nin teknoloji olarak 5 yıl gerisinde diğeri der ki siah tasarımları çirkin öbürü hala oynayan var mı? der.Beyler artık şunu kabul edin bu oyun live da ve psn de en fazla oynanan oyun ve oyun çıkarmaya devam ettiği sürece öyle kalacak.Siz sevmiyorsunuz diye bizi de oyundan soğutmayın.Biz sizin bf haberlerinize gelip yorum yapıyormuyuz.Hiçbiriniz hazmedemiyor daha iyi grafikli bf nin cod un gerek satış rakamları gerek de oynanış rakmaları olarak geride kalmasına.Evet doğrudur gerçekçi savaş atmosferi bf dedir.Ama illa gerçekçi diye bir oyunu oynamak zorunda değiliz.Sevmekte zorunda değiliz.Lütfen artık bizi rahat bırakın.
  • quote:

Emin ol BF3 var bende ama yüzüne bakmıyorum. Korsan morsan bi yolunu bulup girebilmek lazım CoD ortamına

• BSC Misafiri
    01.09.2012 19:31:33

+sonsuz..
  • Cod şimdiki zamanın Cs 'si oldu. Hala oynuyan kaldımı denmesı yanlış. Ben oynamıyorum . oynayanada karışmam zevk meselesidir. Bf3 oynuyamıyorum yada oynamayı sevmıyorum deyip cod oynayan coddan zevk alıyorum dıyen adamada saygı duymak lazım. Ha gel gelelim Cod bf3 ü ezer . Bf3 böyle kötü şöyle kötü yok satışlar flan karışırsa işin içine tartışmaya hazırım. Onun için durduk yere kimse kimsenın ne oynadıgınada karışmasın.

• Sesler, grafikler, oynanabilirlik, haritalar, atmosfer...cod un içine eden activison a hala para verenlere de ayrıca şaşıyorum..bf 3 ün adının cod ile anılması bile saçma...

Bir arkadaş 5 yıl ileride demiş...Az bile demiş..Bence 10 yıl rahat ileridedir BF3...

• beyler bende 2 oyunda var bf3 ve mw3 soracak olursanız mw3üdaha cok oynuyorum ilk aldıgım zamanlarda bf3 güzeldi ama şunu kabul edinki oyunda cok soteci var ve buda beni deli ediyor respawn oluyorum adam daha beni basede vuruyor böyle oyunu zevki cıkmıyor mw3 te aksiyonla her an iç içesin oyunun zevki boyle cıkıyor...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.