Şimdi Ara

Nokia C3-00 WhatSapp Kapatma Sorunu YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
6.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nokia C3-00 Telefonuma WhatSapp uygulamasını yükledim fakat kapatamıyorum. Bazı hackleme programları var ama hepsi S60 lar için. Lütfen yardım edin....

• Whats app öle kapanmaz kapatırsın gene açılır.PAketim bitti die kaç sefer geçirdi.Öle manyak bi program sonunda ayarları siliyosun.
  • Whatsapp asla kapanmaz.Sürekli arka planda kendi kendine çalışır.Programı silmen lazım.
  • Postaya gir menüden orda fazla uygulama açık birisini kapat gibi birşey diyecektir ordan da whatsappı secıp kapatabilirsin.
  • ayarlardan sadece wifi ile calısı ayarlayabılırsın eger whatsap kullanacaksan 100 mb net paketı al ve tl bırakma telde
  • AYNI SORUN BENDEDE VARDI EN SONUNDA TELEFONU DEĞİŞTİRDİM
  • Whatsapp arkada sürekli olarak çalışır.Bu telefonda multitask olmadığından kapatamazsınız fakat illa ki kapatmak istiyorsanız whatsapp programını telefondan hafıza kartına taşıyın
  • Konuyu hortlatıyorum ama aynı sıkıntıyı bende çektiğimden zamanında araştıranlar görsün;
    Postaya girdikten sonra fazla uygulama açıksa kapatma seçeneği geliyor. Oradan whatsapp kapatılabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaisliN -- 8 Nisan 2014; 12:03:43 >
  • beyler bende c3-01 var ve problemı yasıyorum forumu okudum ama anlamadıgım bısey var posta dedıgınız nedır ??* mesajlar mı oyle ıse ben gırdıgımde bısey olmuyo calısmaya devam edıyor alet
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.