Şimdi Ara

Corsair'dan ''Vengeance'' serisi 32 GB DDR3-2133 MHz bellek kiti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
2.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Corsair'dan ''Vengeance'' serisi 32 GB DDR3-2133 MHz bellek kiti

Corsair, 32 GB kapasiteli ''Vengeance'' serisi DDR3 bellek kitini yarından itibaren yurtdışında piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Her biri 8 GB kapasiteli dört adet DDR3 bellek modülünden oluşan kit ile öncelikli olarak Intel X79 çipsetli anakart kullanıcılarının hedef alındığını söyleyebiliriz.

2133 MHz frekansında ve 1.5v geriliminde çalışan kitin zamanlamaları, 10-11-10-31 şeklinde açıklanmış. Her bir modülün ısı dağıtıcısıyla beraber yüksekliği 52 mm. Isı dağıtıcısı, DDR3 belleklerin serin olduğu kadar stabil çalışmalarına destek sağlıyor.

Corsair'ın, ''CMZ32GX3M4A2133C10'' ürün kodlu kitinin Japonya satış fiyatı yaklaşık 477$.

Corsair'dan ''Vengeance'' serisi 32 GB DDR3-2133 MHz bellek kiti

• 1.5v 32GBlık kit için güzel değerler. Ancak fiyatı... ah fiyatı...
  • Güzel
  • nolacak napcaz 32 gb yi yaa... 4 Gb yeterli 8 gb ise biraz akfam rahata olsun modunda...

• zamanlamaları yüksek gibi,çok az anakart destekliyor büyük ihtimal bu belleği

• Ben 8 GB 1600 Mhz modelini kullanıyorum, canavar gibi çalışıyor ve neredeyse hiç ısınmıyor.

• almak istiyorumm :(

• Büyük render,photoshop işleri ile uğraşanlar için büyük ihtimal.Mesela Photoshop'ta 200-300 layer içeren bir dosya açınca yiyor baya ramden.

• Bizde burda DDR2 800MHz kullanalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahm-@

Büyük render,photoshop işleri ile uğraşanlar için büyük ihtimal.Mesela Photoshopta 200-300 layer içeren bir dosya açınca yiyor baya ramden.

200 300 layermi :) 300dpi lık 5 layer li 30x65 bir belgede 8 gb ram yeterli olamıyor çalıştığım en çok layer 27 adetti ve 50x60 300dpı bir resimdi photoshopta halen jpeg e çevirip kaydedememişimdir :)) ram yetmediğinden

Ayrıca 4gb yeterli diyen arkadaş sence bu koşulda halen çoğul konuşabilirmisin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Creed_06

quote:

Orijinalden alıntı: Ahm-@

Büyük render,photoshop işleri ile uğraşanlar için büyük ihtimal.Mesela Photoshopta 200-300 layer içeren bir dosya açınca yiyor baya ramden.

200 300 layermi :) 300dpi lık 5 layer li 30x65 bir belgede 8 gb ram yeterli olamıyor çalıştığım en çok layer 27 adetti ve 50x60 300dpı bir resimdi photoshopta halen jpeg e çevirip kaydedememişimdir :)) ram yetmediğinden

Ayrıca 4gb yeterli diyen arkadaş sence bu koşulda halen çoğul konuşabilirmisin.

:) Ben daha çok ui : user interface ( kullanıcı arayüzü) işi ile uğraştığımdan boyutları çok büyük olmuyor piksel olarak.Fotoğraflarla çok uğraşmadığımdan bilmemiyorum ama doğrudur tabiki.

• 4-5 sanal makina ile laboratuar çalışmaları yapmaya başladığınızda 16 GB RAM'in minmum miktar olması gerektiğini anlıyorsunuz.

Çünkü 8 GB ile sürünüyor.

• 24GB var. Sanal PC kullanıyorum. 8GB lık kısmını hdd gibi kullanıyorum.
    Keşke TB lar seviyesinde ramim olsa windows oradan çalışsa

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihburak95

nolacak napcaz 32 gb yi yaa... 4 Gb yeterli 8 gb ise biraz akfam rahata olsun modunda...

şu yorumlarda bi gün de geresiz diyen biri olmasa nie anlamak istemiyosunuz bilgisayar sadece evde oyun ve diğer işlemler için kullanılmıyor senin için gereksizse bırak oyle kalsın yorum a ne gerek war.

• Bir daha corsair ram kullanacağımı sanmıyorum.
    Isınmıyor ama oc da olmuyor.
    Voltajdan desen voltajdan da değil.
  • Burdaki fiyatını düşünemiyorum bile.
  • Bilgisayarı sadece oyun için kullananları bu tür haberlere sokmamak lazım

Oc rekoru haberleri çıkar yav bunlar ne yapıyor herkesin evinde azot yok çok saçma der, yüksek bellekli ekran kartı haberi çıkar yav 1gb ile bütün oyunları açıyorum ben çok saçma ne gerek var 3gb ye para tuzağı der, aha şimdi de yüksek kapasiteli ramler çıkmış oyun oynarken bana 4 gb yetiyorda artiyor ne gerek var vs demişler

Bütün dünya etraflarinda dönüyor zannediyo heralde bu insanlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu yüksek soğutucu tasarımından ne vazgeçecekler acaba
  • Low Profile olsaydı iyiydi.

2133 MHz frekansında ve 1.5v geriliminde çalışan kitin zamanlamaları, 10-11-10-31

1.5 Volt olması iyi birşey. Belki voltaj verilerek Zamanlamalar aşağı çekilebilir.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.