Şimdi Ara

IFA 2012 : Vodafone, Smart Tab II modellerini tanıttı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • IFA 2012 : Vodafone, Smart Tab II modellerini tanıttı

Geçen yıl ZTE tarafından üretilen Smart Tab adlı Android tabletiyle ülkemizde de boy gösteren Vodafone, beğenilen tabletini iki yeni modelle devam ettirme kararı almış görünüyor.

Bu kez Lenovo tarafından üretilen seride yine 7 ve 10 inçlik iki model olacak. Smart Tab II olarak devam edecek serinin 10 inçlik üyesinde 1.5GHz hızında çalışan çift çekirdekli işlemci, 16GB depolama kapasitesi, Android 4.0 işletim sistemi ve GPS özellikleri bulunuyor. 

7 inçlik üyede ise Android 4.0, 4GB depolama kapasitesi ve GPS bulunuyor. İncelikleriyle dikkat çeken modellerin arka kısmında Vodafone ve Lenovo simgeleri birlikte kullanılmış. Bu modelin 199$ fiyat etiketi olduğu belirtiliyor.

Modellerle ilgili fazla detay verilmemiş ancak yıl sonuna doğru piyasada olması muhtemel.

• android 4.0'da kalır bunlar.

• Fazla bir fark olacağını sanmıyorum, ben tabletimden memnunum.
  • ülkemize gelmesi sıkıntı değil. vodafone türkiye bunu getirir. ancak hala eski cihazın 49x24=1176TL olduğu düşünülürse bu cihaz türkiyede (199x1,82=362TL)+%18 KDV + ÖİV + kar + kazık eklendiğinde o fiyat bizim için hayal...

düzenleme & ekleme: 7" modeli 190€ kontrantız (sanırım) 10" modeli ise 489,90€ kontratsız. artık varın türkiye fiyatını siz hesap edin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciddiyetsiz -- 31 Ağustos 2012; 23:37:20 >
  • 4 gb flash bellek ne demek ya...saten 1 gb ıvır zıvır o.s filan... kaldı 3 gb onun da 1 tane asphalt 7 kur kaldı 1,5 doya doya kullan 1,5 u :S

• Utanmadan hala cihaz mı çıkartıyor bu Vodafone denilen şirket? Adamlar Telsim'i adam edemediler, Telsim'in bütün kötü huylarını Vodafone ismine taşıdılar. Daha önce çıkarttığı tüm telefon ve tabletlerde güncelleme sözü veren Vodafone bunları için de çıkar çıkmaz 4.1'e güncelleyeceğim der kesin...

• iOS ve Windows 8'in olduğu tablet piyasasında artık Android tablet çıkartmak bana pekte mantıklı gelmiyor.Çünkü Android'in tablet bilgisayarlarda iyi olmadığını biliyoruz.

• eskisinden pek farki yok,bizim tabletleri vodafone 3.2 den 3.2.1 e cekti birakti verdigi ics sozunu tutmadi yaziklar olsun vodafone

• Ainol nova elf2 250tl ye al rahat et
    1.5 ghz Dual core işlemci
    Mali 400 Dual core gpu
    8gb ssd
    1gb ram
    Her oyunu rahat oynatsın
    Not bu bir reklamdır :)

• Windows 8 çıktı android alınmaz artık ''bence''

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jokur -- 1 Eylül 2012; 20:36:45 >
  • nexus 7 forever

• 1.jenerasyonu inanılmaz dandikti. Bu jenerasyonu nasıl gidip bakıp görmek lazım.

• İlk once tab10 icin guncelleme versin sonra satsim kazik yanasmayin....

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.