Şimdi Ara

Resident Evil 6, Polonya'da Satıldı Bile

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
2.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  
        Resident Evil 6, 2 Ekim'e göz kırparken Polonya'da çoktan satışa başladı bile. Şaka yapmıyorum. Görünüşe göre ambargo tarihini hiçe sayan bir satıcı veya bu konuda yeni yeni bilgi sahibi olmaya başlayan bir oyun dükkanı diyelim, bazı şanslı Polonyalılara Capcom'un yeni korku-aksiyon oyununu satmış bile.

Böylece oyuna 32 gün erkenden başlama şansı bulan bu oyuncular, bizleri gerçekten kıskandırıyorlar. Capcom'un ise bu yasadışı satışa nasıl el atacağı merak konusu oldu.

• yazık satan adama :D capcom yüklü miktar para bindirir adama :D

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • zuha

• bugün yarın nete düşer 1 ay önceden oynar bitirirler artık....Sonra paso spoiler
  • Bana mantıklı gelmiyor. Oyun perakendecinin eline nasıl bu kadar erken geçmiş?

• Bu oyunu üstüne para versen bile almam o derece.Rezil ettiler güzelim seriyi.

• Muhteşem sevdiğim bir oyun serisi,seri 4'üncü oyunla birlikte çok iyi yükselişe geçti,korsan indereceğim bakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: puppet53

Bana mantıklı gelmiyor. Oyun perakendecinin eline nasıl bu kadar erken geçmiş?

Oyunun yapımı bittiği için hemen üretip dağıtmaya başladılar demekki.

• ps3 vers gibi gözüküyor işe yaramaz xbox da var ise

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhanozan124

Muhteşem sevdiğim bir oyun serisi,seri 4'üncü oyunla birlikte çok iyi yükselişe geçti,korsan indereceğim bakalım.

Sen ciddi misin? Seri çok ciddi bir düşüş yaşıyor.
  • Şaka gibi vallahi
  • Hayalimdeki Resident Evil Oyunu:Muhteşem bir sistem istemeyecek action değil adventure oyunu olacak ve en önemlisi korkunç olacak komik olmayacak.

• düşü yaşıyor diyorsunuzda capcımooun umrundamı re 1 2-3 satışlara bakın sonra re5 re4 bakın

• zaten gelse bile konsollara gelmiştir orda da önce bu capcomun pc düşmanlığı yok mu
  • 2-3 güne kalmaz torentlerde cirit atmaya başlarsa Capcom RE6'den beklediği 7 milyon kopya satışını unutsun...

• Şaka yapmıyorum.Düşündürücü
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

zaten gelse bile konsollara gelmiştir orda da önce bu capcomun pc düşmanlığı yok mu

Yok bir de PC'ye gelecekti.

Hakikaten şanslı adamlar ama oyunun kalitesinden falan değil ya da harika olduğu için herkes den önce oynadıkları için.

• konsolcular her halukarda oyun çıkmasına 15 gün varken torrentten indirip oynayacaklardı bu süre 30 gün olsun ne fark eder? ayrıca umarım bu oyun çok fazla satmazda güzelim seriyi 4. oyundan sonra aksiyona kaydıran yapımcılar derslerini alılar diyeceğim ama yok ışık yok...
  • bu tür haberleri gördüm mü bir tek soru aklıma geliyor.O screenshot çeken arkadaş neden oyun içi bir video yapmamiş da sadece uyduruk bir screenshot çekmiş.Güzel bir video hazırla menuler başlangıç oynanış diye upload youtube'ye bizde bu haberin dogru olduguna inana bilelim
  • Online'a dalamazlar ama.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.