Şimdi Ara

Dead Island: Riptide'dan Yeni Detaylar

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Geçtiğimiz günlerde PAX Prime etkinliğinde boy göstereceği söylenen Dead Island: Riptide için detaylar gelmeye başladı.

Yapımcının verdiği bilgilere göre Dead Island: Riptide, serinin ilk oyunu gibi yakın dövüş üzerine odaklanacak, yeni bir hava sistemi içerecek ve ilk oyundaki grafik motorunun geliştirilmiş bir versiyonunu kullanacak. Yeni hava sistemi hakkında verilen ilk bilgi ise zombilerin size suda veya küçük bir teknedeyken bile musallat olabilecek olması.

Ayrıca bir önceki oyundaki karakter istatiklerinizi Dead Island: Riptide'a geçirebilme olanığı sunacak olan geliştirici ekip, yeni oyunumuzun geçeceği adanın, ilk oyunla aynı takımada içerisinde ancak aynı ada olmadığını söyledi.

Oyun için yayımlanan yeni ekran görüntüleri aşağıda;

• sonuncu fotonun bu oyunla bir ilgisi olduğunu sanmıoyurm karıştırdınız heralde :D :D :D

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: omer4294

sonuncu fotonun bu oyunla bir ilgisi olduğunu sanmıoyurm karıştırdınız heralde :D :D :D

Arkadaki zombileri görmeyecek kadar kör müsün?
  • quote:

sonuncu fotonun bu oyunla bir ilgisi olduğunu sanmıoyurm karıştırdınız heralde :D :D :D

Abaza işte aklı oraya çalışıyor :D
  • Sanırım oyunda bu sefer bir ekip olarak ilerleyeceğiz. Bu oyuna güzel bir hava verir. Eğer oyundaki karakterlerin istatisliklerini biraz karaktere göre ve daha adaletli yaparlarsa " Dadından Yenmez " hani...

BanditCore
  • sabırsızlıkla bekliyorum, ilk oyunun sonundan devam eder umarım.

• İlk oyunun türkçe yaması %95 de iptal oldu keşke cıksaydı

• omer4294 adlı arkadaş doğru söylemiş.sonuncu fotoğraf oyunla pek alakalı değil.oyunun içinden alınmış bir görselde değil.resmin arkasında zombi olmasıda bir şey ifade etmez artist bsc misafiri arkadaşım.
  • quote:

Bu kadar sapık mısınız ?
    Düşünüyorum da siz dolaşırken hep ağzınız hep açık ve salyalı mı geziyorsunuz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

omer4294 adlı arkadaş doğru söylemiş.sonuncu fotoğraf oyunla pek alakalı değil.oyunun içinden alınmış bir görselde değil.resmin arkasında zombi olmasıda bir şey ifade etmez artist bsc misafiri arkadaşım.

Oyunu oynamadın galiba o oyundaki karakterlerde biri bilmeden konuşmayalım
  • ilk oyun gibi rezalet olmaz inşallah
  • quote:

ilk oyun gibi rezalet olmaz inşallah

İlk oyun rezalet değildi, bana göre gayet iyidi.
    İlk oyundaki karakterlerin burada da olması iyi olmuş. Sam B yine kontrollerime geliyor :)

• Eski karakterlerde niye ısrar ediyorlar anlamıyorum,spoiler vermek istemiyorum ama sonu malum,nasıl bağlayacaklar eski karakterleri buraya?
  • ilk oyuna benziyor yine bu oyunda bug olmasın yeter ilk oyun zaten bır bug oyunuydu

• quote:

Eski karakterlerde niye ısrar ediyorlar anlamıyorum,spoiler vermek istemiyorum ama sonu malum,nasıl bağlayacaklar eski karakterleri buraya?

!!!!!!!!! Spoiler içerir!!!!!!!!!!!!!!

İlk oyunun sonuna dikkat et, Bizim grub sonunda heliyle uçuyolardı hani farklı bir ada gayet manıklı ve zombi salgınınıda çözmemeişlerdi yani konu açısından problem yok

• oyundaki bir karakter olduğunu biliyorum.sadece son resim öylesine çizilmiş diyorum.oyun içindeki bir görselde değil diyorum.anlamadınız galiba arkadaşlarım.
  • Mekanlar değişiyor ve eklenen özellikler oyunu güzelleştiriyor ancak oyun tekrar kendini tekrar eden bir duruma gelirse yine çekilmez olur. Bu arada görüntüler oyun içi değil gibi sanki üzerinde oynanmış. Gösterdikleri resimler bazen harika oluyor ancak oyuna girdiğinizde bu hangi oyun bile dedirttiriyor
  • Beyler resident evilden(5,6) iyidir bunu bilin!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.