Şimdi Ara

Microsoft, Xbox Oyunlarını Windows 8'e Getiriyor!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
3.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•    Microsoft'un, Windows 8'i oyun dünyasına sattırmak için farklı çalışmalara başlayacağını biliyorduk. Bu konudaki Microsoft'un elindeki en büyük silah Xbox çoğu kez gündeme gelmiş fakat resmileşememişti. Fakat bu kez resmi. Microsoft, Xbox oyunlarını Windows 8'e getiriyor!

Yapılan açıklamaya göre firma, Microsoft Studios isminin geçtiği 29 adet oyunu işletim sisteminin çıkış tarihi olan 26 Ekim'den itibaren Windows 8'e sunacak. Bahsi geçen oyunlar sadece Windows 8 Store'da satışa çıkacak.

Windows 8'in çıkışıyla birlikte Xbox'tan aktarılacak ilk oyunların listesine aşağıdan bakabilirsiniz. Şu an açıklanan oyunlar küçük çaplı olsa da, ilerleyen zamanda iş daha ciddiye binebilir;

4 Elements II Special Edition
    A World of Keflings
    Adera: Episode 1
    Adera: Episode 2
    Adera: Episode 3
    Angry Birds
    Angry Birds Space
    Big Buck Hunter Pro
    BlazBlue Calamity Trigger
    Collateral Damage
    Crash Course GO
    Cut the Rope
    Disney Fairies
    Dragon’s Lair
    Field & Stream Fishing
    Fruit Ninja
    Gravity Guy
    Gunstringer: Dead Man Running
    Hydro Thunder Hurricane
    IloMilo
    iStunt 2
    Jetpack Joyride
    Kinectimals Unleashed
    Microsoft Mahjong
    Microsoft Minesweeper
    Microsoft Solitaire Collection
    Monster Island
    PAC-MAN Championship Edition DX
    Pinball FX 2
    Reckless Racing Ultimate
    Rocket Riot 3D
    Shark Dash
    Shuffle Party
    Skulls of the Shogun
    Taptiles
    Team Crossword
    The Harvest HD
    Toy Soldiers Cold War
    Wordament
    Zombies!!!

• Eğer Xbox 720 çıktıktan 2-3 sene sonrada Xbox 360 oyunları gelirse tadından yenmez. Ancak şuan en çok istediğim XBLA in tüm oyunlarının W8 de çalışması :)

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • gears of wars 2-3 gelse keşke :(
  • :D Gears Of War Nerede Microsoft Bu Oyunlar Vasat :)

• Başlangıç için iyi oyunlar.

• bu oyunlarla kimse windows 8 e geçmez. daha büyük oyunlar gelmesi lazım.
  • Hepside birbirinden güzel oyunlar :D

Bunlar dalga geçiyor herhalde millette :/

• red dead redemption fln gibi 1-2 bomba yapsalar işe yarardı ama bunlarla bu iş olmaz.

• microsoft bunlarmıydı getirtceğin oyunlar bende doğru düzgün optimizasyon olcak sanmıştım. win 8 sadece yazılım olmucak donanımda da bazı standartlar olcak falan da diyorlardı hepsi hikaye.belli optimizasyonlarla (işlemcideki optimizasyonlar elbette) bazı bilgisayarlarda xbox oyunları olabilirdi azcık port çalışması yapılarak.hiç yoktan öyle bir izlenim vermişlerdi söyledikleriyle.

• Dün akşam windows 8 i ilk kez kurdum ve sildim.Microsoft tamamen herşeyi dokunmatik ekranlı bir cihaza göre hazırlamış.Bakın tablet demiyorum çünkü bana kalırsa çıkacak olan windows 8 li cihazlar, rt sürümü hariç birer dokunmatik ekrana sahip notebook.Fiyatlarıda ona göre olacak zaten.Microsoft masaüstü pcleri tamamen umursamıyor diyebilirim.Ya böyle saçma bir ara yüz oalbilir bir masaüstü pc için ya.Tuvalet kağıdı gibi arayüz yapmışlar.Dokunmatikte tamamda mouse için rezalet bir arayüzü. 2. olarak başlat butonun olmaması çok saçma olmuş.Örnekğin bir program kurdum fakat program kısayol eklemedi masaüstüne.Programı açmak için başlat menüsünün olduğu yerden spastik bir şekilde hareket eden metro yüzüne geçmek için yapılan butona tıkladım.Ordan programı açtım sonra tekrar normal arayüze döndüm.Böyle bir saçmalık olabilir mi ya?Birde metro arayüzündeki programlar ayrı normal arayüzdeki progrmalar ayrı çalışıyor.Metro ara yüzündeki programı kapatmak o kdar saçma ki.Yukardan tutpu aşağı çekiyorsunuz.Tamamen tablet için yapılmış bir şey.Mouse için hiç rahat bir hareket değil.Bide bilgisayarı nasıl kapatıyoruz diye gerçekten düşündüm.Oturumu kilitle dediğinde kilit ekranını bile çok saçma masaüstü pc için.Hatta kilidi açarken sağ altta güç butonun görünce onu yakalamaya falan çalıştım.SOnunda buldum nası kapatçağımı.he bu arada masaüstü pc diyomda aynı şeyler tüm dokunmatik ekrana sahip olmayan pcler için geçerli(notebook gibi).Sonuç oalrak hiç beğenmedim ve rezalet olmuş diyebilirm bir pc için.Bu steamin patronunuda tammen katılıyorum.Şu anda anlamış bulunmaktayım neden böyle söylediğini.Microsoft tablet pazarında belki başarılı olabilir fakat bana kalırsa pcler için hayatının hatasını yaptı.Bu şuna benziyor.Apple OsX işletim sistemine iOs i entegre ediyor ve 2 farklı ipad modeli çıkartıyor.Birisi sadece iosta çalışçak(rt sürümü gibi)Biriside 2sinide çalıştırcak.2 sinide çalıştırcak olan versiyon haliyle daha pahalı olacak. Birde inşallah millet gidipte bu 2sinide çalıştırcak olan tableti ipad veya android tabletlerle karşılaştırmaz.Ama eminim olucaktır bu, çünkü geçen gün youtubeda fiyatı 1000 dolardan fazla olan bir win8 tablette mw3 oynamışlar ve akıllının biri bunu android veya ipadde yapabilirmisiniz yazmış.Ondan dahada akıllar ise bu yorum beğenmiş.

• halonun remake gelmeden hayatta win8 geçmem.
  • Valla ne diyelim halimizden bi microsoft anlıyo.Ama oyunların paralı olacağı kesin
  • xbox 720 çıkınca gelicektir gears of war 3 halo reach...
  • metro arayüzü kaldırılabilir olsun başlat tuşu gelsin pekte bir fark yok hatta tabletler için tasarlandığından düşük sistem özellikli pclerde çok daha rahat çalışır.ama arayüz herşeydir ve microsoft bunu batırmış.
  • Sırf forza 4 için heyecanlandım . acaba olur mu ki ?

• abi kusura bakmayin ama herkes halo gow forza falann beklioz yazmsta bi kiside onlar pc ye gelse xbox kim alir dememis
  • quote:

Orijinalden alıntı: 333444333

abi kusura bakmayin ama herkes halo gow forza falann beklioz yazmsta bi kiside onlar pc ye gelse xbox kim alir dememis

hakkaten. adam konsol sattırcak oyunlarını da pc için çıkartırsa artık...

• quote:

Orijinalden alıntı: 333444333

abi kusura bakmayin ama herkes halo gow forza falann beklioz yazmsta bi kiside onlar pc ye gelse xbox kim alir dememis

O oyunlari ruyalarinda gorurler PC de umut fakirin ekmegi:D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xbox alan aldı Zaten birakta pcciler bu oyunları oynasın
  • biride demişki red dead redemption lan o xbox exc oynumu gelsin pc ye :) ne adamlar varya bu arda microsolf da az uyanık değil ha xbox 720 çıkaracak xbox 360 exc oyunlarını pc getirecek ordanda parayı cebe indirecek vay uyanık vay :) ama söyleyin yeni xbox gelmeden güzel oyunları unutun bence :) en iyisi ps3 adamlar hem muthiş exc oyunları var hemde böyle saçmalıklar ve kandırmacılık lar yapmıyor .microsolf windows 8 ile tamamen pc için hayel kırıklığı kandırmaca ve para tuzağı
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.