Şimdi Ara

Lumia 820 ve Lumia 920 with Pureview görselleri Twitter üzerinde görüntülendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
2
Favori
6.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lumia 820 ve Lumia 920 with Pureview görselleri Twitter üzerinde görüntülendi

Bugüne kadar pek çok modelin görsellerini internete sızdıran Evleaks sitesi, bu kez Nokia'nın beklenen yeni Lumia modelleri ile ilgili iki görseli Twitter hesabından paylaştı.

Site, tanıtılacak iki yeni modelin Lumia 820 ve Lumia 920 with Pureview olduğunu iddia ediyor. Lumia 820 modelinde 4.3 inçlik ekran bulunurken, Lumia 920'de 4.5 inçlik ekran bulunuyor. İşlemci tercihi muhtemelen Snapdragon S4 ailesinden olacak.

Haberde dikkat çeken Pureview teknolojisinin Lumia 920 modelinde de kullanılacağı bilgisi. Nokia'nın Pureview teknolojisini 2013 yılında Lumia cihazlarına getirmesi bekleniyor. Bu bakımdan 920 ile ilgili iddialara şüpheyle bakılıyor. Ancak 808 Pureview modelindeki kadar olmasa da yazılım desteği ile serinin en iyi kameralı telefonunun sunulması da ihtimal dahilinde.

Görsellerin ne kadar gerçeğe yakın olduğunu haftaya yapılacak etkinlikte görebileceğiz.

• tasarım bu ise bence gayet iyi. lumia 800 hayalimdi ama wp8 yoktu. bu iyi oldu

• NOKİA sonunda anladi heralde insanlar buyuk ekranı tercih ediyor

• çıksa da incelesek

• Cihazlar mükemmel görünüyor. Sarı ve diğer renkler bir cihaza bu kadar yakışır mı? Ayrıca 920 hiç PureView'e benzemiyor. Başka bir modelde 21 MP bekliyoruz. 5 Eylül çabuk gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eP_362 -- 31 Ağustos 2012; 16:42:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nokia'nın şu ana kadar gördüğüm EN HARİKA telefonu!
  • Hiçkimsenin inkar edemeyeceği bir şey var o da Nokianın kasa kalitesi ...

• nokia s4 pro ve adreno 320 li telefon çıkarsın bu kasayla almazsam

• Nokia yandı, bitti, kül oldu. Nokia Meego' yu bırakarak battı ve bla bla blacılar üşüşürler birazdan.

• Çöpe atsam çöpteki diğer eşyalara hakaret olur, o derecede yani

• Tip güzel işletim sistemide stabil olursa tadından yenmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jesse James

Nokia yandı, bitti, kül oldu. Nokia Meego yu bırakarak battı ve bla bla blacılar üşüşürler birazdan.

mesajın başını okudum az daha eksiyi basıyordum ama verilen mesaja +1000

n9 tasarımı bana göre en iyi telefondu ama meego'nun geleceği yoktu,bekledik. şimdi wp8 gibi bi işletim sistemi nokia kalitesiyle geliyor,beklediğimize değecek bana kalırsa.

• Inşallah donanım konusunda pinti davranmazlar. Kamera ile işler bitmiyor. Adam gibi CPU ve GPU ile gelmeli. Yoksa Iphone 5in de çıkmak üzere olduğu düşünülürse işi çok zor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ment877 -- 31 Ağustos 2012; 16:53:42 >
  • eğer ekran 720p clear black olursa ve s4 işlemci ile gelirse 820 10 numara

• bide androide geçse tam olacak ama, inat ediyor işte..

• Sağdaki sarışın tel bomba;))

• telefonlar oldukça şık, öyle bir tasarımı var ki bürün renkler gider bu telefona

yalnız xenon flash olmalı diye düşünüyorum kamera odaklı ise
  • Güzel telefon olmuş benim tipi hoşuma gitti şahsen nokia güzel yapmışşş bu telefonu her nekadar nokıa sevmezesemde iyi tasarım anlamında

• Nokia yavaş yavaş teknolojiye ayak uyduruyor desek yanlış olmaz.

• Çok güzel cihazlara benziyor 2013 hareketli geçecek

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.