Şimdi Ara

YAZICI TAVSİYESİ İSTEYENLER (127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.210
Cevap
112
Favori
643.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HP P1102 HP P1102w hocam şu 2 yazıcıdan birini almayı düşünüyorum tavsiye eder misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sunnova33

HP P1102 HP P1102w hocam şu 2 yazıcıdan birini almayı düşünüyorum tavsiye eder misiniz ?

P1102W
    Wi-fi olanı 360 TL
    HB

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ortalama kaç yıl beni idare eder ? günde kaç tane çıktı çıkartabilirim ?
  • 1 ci senin istediklerine uygun bence("HP M225dw (CF485A) Çok fonksiyonlu siyah beyaz lazer yazıcı + dublex+ wifi + ethernet ")
  • quote:

Orijinalden alıntı: roskie

Merhabalar,

Ofis kullanımı için;

1-fiyat üst limit)............................................................................: 1000TL (Ancak çok iyi fırsatlar için biraz daha yukarıya çıkılabilir)
    2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................: 600-1000
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: Çok Fonksiyonlu (Yazıcı- Tarayıcı - Fax(Olmasa da olur))
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: Farketmez
    5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................: Evet
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: Orjinali uygun olacaksa dolum düşünmüyorum
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................: Hayır
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................: Olsa da olur olmasa da
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................: Wi-Fi

İş yeri için gerekli değilse faks gereksiz
    1-BROTHER DCP-T500W (Brother MFC-T800W. Fakslı model )
    2-Canon g3400
    3-Epson l365
    Arasında tercih daha uygun fiyatları 600 ile 700 tl arası ( ben de Canon g3400 düşünüyorum )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agah07 -- 16 Mayıs 2016; 10:21:47 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 1-fiyat üst limit)............................................................................: 200 lira
    2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................: 10-15 sayfa
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: cok fonksiyonlu
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: f/p hangisi ise
    5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................: evet
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: f/p hangisi ise
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................: hayir
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................: hayir
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................: wifi
  • YAZICI TAVSİYESİ OLAN VAR MI ACABA?

1-fiyat üst limit)............................................................................: 200 lira
    2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................: 10-15 sayfa
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: cok fonksiyonlu
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: f/p hangisi ise
    5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................: evet
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: f/p hangisi ise - ÖZELLİKLE ekonomik olması açısından elle dolum yapmak istiyorum
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................: hayir
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................: hayir
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................: olmasada olur ama mümkünse olsun tabi.

• HP

Laserjet 2420'ye en çok benzeyen hangi yazıcı var acaba?
  • Ayda 100 sayfa kadar siyah beyaz, 50-60 tane de 10*15cm kağıda fotoğraf basmak için yazıcı bakıyorum, yazıcı tarayıcı ve fotokopi özelliği olmalı wifi olmalı, bitmeyen kartuş gibi sitelerde canon mg 3550 bitmeyen kartuş takılı halde 250tl gibi fiyatlarda, bitmeyen kartuş olduğu için özellikle fotoğraf baskısı almak oldukça uyguna gelecek, kalite olarak tabiki profesyonel bi baskı beklemiyorum ama parlak kağıda baskısı tatminkar olduğunu umuyorum, canon mg3550 mantıklı mıdır
  • Merhabalar. Hp, brother, samsung, canon ve diğer bütün markalardaki tüm alternatif modelleri yazarsanız özelliklerine bakarak aralarından birini seçmeyi düşünüyorum, teşekkürler.

1-fiyat üst limit)............................................................................: 100-500 TL aralığındaki modeller

2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................: 50

3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: yazıcı tarayıcı fotokopi özelliği birlikte

4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: hangisi daha iyiyse o

5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................: fark etmez

6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: evet kendimin mürekkep ve iğneyle dolum yapabileceğim model ya da bitmeyen kartuşu
    açıklarsanız o da olabilir

7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................: yok

8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................: hayır

9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................: wifi (usb ile de bağlanabilsin wifiyi daha almadım)

• 1-fiyat üst limit)............................................................................: 1500TL
    2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................: 1500-2000
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: EVET
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: Lazer
    5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................: HAYIR
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: EVET
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................: -
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................: Olsa iyi olur ancak mecburi değil
    9- bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................: ethernet

hocam ofiste kullanılacak dolum/toner/drum/yedek parça gibi konularda bize sorun çıkartmayacak uzun ömürlü bir yazıcı tavsiyesinde bulunabilirmisiniz acaba? çok teşekkürler

• Arkadaşlar maximum 450-500 liraya otomatik çift taraflı baskı olan ve fotokopi özelliği olan siyah beyaz yazıcı arıyorum.

Lütfen önerilerinizi esirgemeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Regionella -- 2 Haziran 2016; 14:20:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trustee.

Canon i-Sensys MF211 ile HP LaserJet Pro M125A arasında kaldım

Hangisini aldın kardeş? ve memnun musun. dolum olayı nasıl basit mi?
  • Regionella kullanıcısına yanıt
    Hocam almadım . Kullandığım oki bozulur gibiydi kendiliğinden düzelince vazgeçtim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 720 TL'ye vatanin internet sitesinden Brother DCP-T500W aldim. Cihaz tankli. 2 siyah 3 renkli murekkep kutusuyla geliyor. Basit ve guvenli bir sekilde tank dolduruluyor. Siyah murekkepin biri de yedek. Kagit olmadigi icin yazdirma yapamadim. İlk kurulum ve otomatik kalibre icin kagit olsun yaninizda. Renkli ve siah beyaz tarama yaptim gayet basarili. Ekrani turkce. Yaninda yedek turkce kapak da geliyor. İngilizceyi cikartip turkceyi taktim. (Baslat,tarama, yazdirma, iptal vs yazan kapak) Cihaz gayet guzel tavsiye ederim. Ayrica murekkebi falan da ucuz. Orjinal siyah murekkebi 38 lira mi ne 6 bin sayfa baski veriyor kagit ustundeki rakamlara gore.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir de internette bazi saticilarda daha ucuz cihaz ama orjnal murekkep vermiyorlar kendileri de yazmislar. Halbuki bu cihazin kutu iceriginde var murekkepler. 38 liradan 200 tl yapiyo 5 murekkep. Bunlari icinden alip satiyolar size de dandik murekkep yolluyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benimde bir sorum olacak. işyerime kalın kağıtlara(bristol 200+gr veya 300gr kuşe gibi) renkli, hızlı, kaliteli A3 ebadında çıkışlar alabileceğim bir alet arıyorum bu konuda yardım istiyorum ilgilenenlere ve ilgileneceklere şimdiden teşekkürler.

1-fiyat üst limit)............................................................................: 1500TL
    2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................: 1500-2000
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: farketmez
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: ihtiyacım için hangisi iyiyse
    5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................: Evet ihtiyacımın amacı
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: hangi şekilde daha uygun oluyorsa
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................: yok
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................: çok lazım değil.
    9- bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................: hiç farketmez.

• Herkese merhaba, yaklaşık 4 sene epson px800fw kullandım. Geçenlerde arıza yaptı yetkili servise götürdüm, inceleme sonucu tamirinin astarı yüzünden pahalıya geleceğini ve tamir edemeyeceklerini söylediler. Şimdi yeni bir yazıcı almak istiyorum daha önce kullandığım bu yazıcının özelliklerine ve fotoğraf çıktı kalitesine uygun bir yazıcı tavsiye eder misiniz?

Not: Fax özelliği olmayan bir makinede olabilir fax özelliğini zaten kullanmıyorum. Teşekkürler.
  • bir umutla yazıyorum umarım cevaplanır

1-fiyat üst limit)............................................................................: 300-400TL
    2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................: 300-6000 /minimum 300 maksimum gerekirse 10000
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: monolaser
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: kesinlikle laser
    5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................: hayır
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: kartuş şeklinde laser yazıcıya toneri doldur çıkar şeklinde çip vs uğraşmak istemiyorum
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................: yok ama kaliteli malzeme kullanılmış model olsun
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................: hayır
    9- bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................: usb.

rahatsız ettiysem kusura bakmayın,
    bana aylık değişen miktarda minimum 500-maksimum 10000 sayfa çıktı alabileceğim,refill dolum konusunda sıkıntı çıkarmayan, kendi dolumumu kendim yapacağım, çip vs kesinlikle uğraşmayacağım,(toneri doldur çıktı al şeklinde) monolazer bir yazıcı arıyorum, drum vs konusuna gelirsek artık sıkıntı çıkarmayacak (hep aynı muhabbet,bıktım artık ciddi ciddi) , bir monolaser yazıcı tavsiyesi istiyorum.kime sorsam kimse istediğim model yazıcıyı tavsiye edemiyor.sebebini bende bilmiyorum yokmu şöyle evde kullanmak için ciddi ciddi çıktı alacağım kaliteli bir yazıcı
    yardımcı olursanız çok sevinirim

• Merhaba,

Yazıcı konusunda deneyimli arkadaşlar bana yardımcı olabilirse sevinirim.

1-fiyat üst limit)............................................................................: 600 TL
    2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................: 1000 Sayfa Maksimum
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: MFP
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: Lazer
    5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................: Evet
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: Evet
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................: Hayır
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................: Hayır
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................: USB + Wifi

Lazer yazıcı için Chip oto resetli olursa daha iyi olur.

Teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.