Şimdi Ara

YAZICI TAVSİYESİ İSTEYENLER (106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.210
Cevap
112
Favori
643.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yazıcı tarayıcı fotokopi olmalı Fax özelliğine gerek yok
    Wifi bağlantısı olsada olur olmasada
    Renkli çıktı gerekli
    Yazıcı türü hakkında fikrim yok
    Kartuşları doldurulabilir ya da bitmeyen kartuş olabilir

Tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayda 20-30 sayfa çıktı alabileceğim, tarayıcı özelliği olan, 100 TL altında yazıcı tavsiyeniz olabilir mi???
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerbestKasli

Aylık ortalama 40 çıktı
    Yazıcı tarayıcı fotokopi olmalı Fax özelliğine gerek yok
    Wifi bağlantısı olsada olur olmasada
    Renkli çıktı gerekli
    Yazıcı türü hakkında fikrim yok
    Kartuşları doldurulabilir ya da bitmeyen kartuş olabilir

Tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkürler

http://www.sinerji.gen.tr/brother-mfc-j200-renkli-inkjet-yazici-4-adet-kartus-hediyeli-yaztarfotfax-pmu53107

• macellan83 M kullanıcısına yanıt
    Daha uygun bir model var mi? Fax özelliği olmayan 250 TL e kadar.

• oki m451dn modeline gidip baktım özellikleri çok muhteşem ama boyutları ev için çok büyük. İnternetten sipariş vermeyi sevmesemde mediamarkt'ın internet fiyatları diğer mağazalara ve hatta kendi mağazalarına göre çok ucuz olduğu için internet sitesinden HP m125nw siparişi verdim 399 liraya. umarım pişman olmam. 50 lira farkla satılan oki bence fiyat/performans canavarı ama hem dubleks baskıyı çok sık kullanmıyacağımı, dubleks taramayı ise neredeyse hiç kullanmayı düşünerek gerek toner masrafı gerek ise boyut sebebi ile hp'de karar kıldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseyingokkaya

Ayda 20-30 sayfa çıktı alabileceğim, tarayıcı özelliği olan, 100 TL altında yazıcı tavsiyeniz olabilir mi???

129 liraya HP1515 almıştım ama sen 100 lira ve altına HP 1050 alabilirsin. Tarayıcısı var ama eh işte.

• quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

quote:

Ayda 20-30 sayfa çıktı alabileceğim, tarayıcı özelliği olan, 100 TL altında yazıcı tavsiyeniz olabilir mi???

129 liraya HP1515 almıştım ama sen 100 lira ve altına HP 1050 alabilirsin. Tarayıcısı var ama eh işte.

http://www.teknosa.com/urunler/125090792/canon-mg2450-inkjet-multifunction-yazici

http://www.bimeks.com.tr/urun/129570/canon-pixma-mg2450-yazici-tarayici-fotokopi.aspx

Bu iki makine için görüşünüz nedir?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

quote:

http://www.teknosa.com/urunler/125090792/canon-mg2450-inkjet-multifunction-yazici

http://www.bimeks.com.tr/urun/129570/canon-pixma-mg2450-yazici-tarayici-fotokopi.aspx

Bu iki makine için görüşünüz nedir?

Olabilir, Canon'un tarayıcısı HP'ye göre daha iyidir, hep bunu gördüm ama kartuşlar daha pahalı. Aylık 20-30 çıktı için seni üzmez diye düşünüyorum.

• A3 ebatında fotoğraf basabilecek yazıcı tavsiyesi istiyorum.

Aklımda canon ix6850 modeli ile 6550 modeli var. Dolan kartuşlu olması maliyet açısından iyi olur.

Sizin tavsiye edebileceğinizi bir model var mı 500 TL fiyat aralığında?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi firari0355 -- 7 Şubat 2015; 17:55:46 >
  • arkadaşlar ben cep telefon dükkanı açacam inşallah hayırlısıyla
    aradığım özellikler yazıcı tarayıcı ve fotokopi diğer özellikler olsa artısı olur ben anlamıyorum bu aletlerden
    işyerinde kullanışlı, ekonomik, şimdiki yazıcılara bakıyorum lazer yazıcı bilmem wifi, bitmeyen kartuş bir sürü özellikten bahsediliyor hangisi iyi bilmiyorum
    dandik bir şeyde olmasın 250 tl filan ödeyebilirim.
    şimdi ben hangisini almalıyım arkadaşlar cevap bekliyorum
    Arkadaşlar bu model nasıl mx455 canon tavsiye ediyor musunuz
    cevaplayanlara şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harun02 -- 11 Şubat 2015; 8:38:42 >
  • Arkadaşlar acil yazıcıya ihtiyacım var alma amacım ise 200 300 sayfalık birşey çıkarmam lazım acil llarak önerebileceğiniz kullanışlı ucuz bir yazıcı var mı acil

• Arkadaşlar ofiste kullanılmak üzere 300-400 TL civarı mümkünse toneri çipsiz ve toner dolumu yormayacak yazıcı+tarayıcı+fotokopi tavsiyesi istiyorum.
  • 1-fiyat üst limit)............................................................................: 500 TL
    2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................: çok önemli değil evde kullnacağım
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: fotokopi özelliği olabilir
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: lazaer olsun mümkünce
    5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................: renkli olması öenmli
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: toner dolum olması iyi olur
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................: yok
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................: gerek yok
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) .....................................: usb bağlantısı tercihim ama wifi olması hoş olabilir çokta önemli değil

yüksek çözünürlüklü baskı alabilmesi öenmli
    önerilerinizi bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_alien89 -- 13 Şubat 2015; 17:22:05 >

• quote:

Orijinalden alıntı: harun02

arkadaşlar ben cep telefon dükkanı açacam inşallah hayırlısıyla
    aradığım özellikler yazıcı tarayıcı ve fotokopi diğer özellikler olsa artısı olur ben anlamıyorum bu aletlerden
    işyerinde kullanışlı, ekonomik, şimdiki yazıcılara bakıyorum lazer yazıcı bilmem wifi, bitmeyen kartuş bir sürü özellikten bahsediliyor hangisi iyi bilmiyorum
    dandik bir şeyde olmasın 250 tl filan ödeyebilirim.
    şimdi ben hangisini almalıyım arkadaşlar cevap bekliyorum
    Arkadaşlar bu model nasıl mx455 canon tavsiye ediyor musunuz
    cevaplayanlara şimdiden teşekkürler

4 gündür yazmışım foruma kimse cevap vermemiş bilen arkadaşlara rica ediyorum bir cevap istiyoruz

• 1-fiyat üst limit): 1000 TL
    2-aylık ortalama çıktı sayısı: 500-1000 syf
    3-çok fonksiyonlu mu : evet
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz : laser
    5-Renkli çıktı gerekli mi?: evet
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?: evet
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı: hayır
    8-Fax özelliği isteniyor mu? gerek yok
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) fark etmez wifi olsa iyi olur
  • Merhaba;

0-500 tl arası bütçem var.

Özellikleri
    Wifi olabilir de olmayabilir de,
    otomatik çift taraflı çıktı önemli,
    toneri doldurulabilir ve piyasada muadili ucuz olan olursa daha iyi olur (ayrıca çip derdi olmayan bir yazıcı olması önemli)
    bir toner ile maximum sayıda çıktı almak önemli,
    tarayıcı, fotokopi olsa da olur olmasa da olur,
    fax gereksiz,
    Linux işletim sistemi kullanıyorum, linux da sorun çıkarmayan olması da önemli.

Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.
  • hp 4645 kağıt üzerinde iyi değerlere sahip, bir ara 225 TL olmuştu, fax, çift taraflı fotokopi, yazıcı, tarayıcı, wifi sanki ne ararsanız üzerinde var:)

en güzeli 2 adet kartuş kullanıyor, biri siyah diğeri renkli, 50-60 tl ye orjinaller alınabiliniyor, çok sık basmayanlar benim gibi bunu tercih edebilir, yeni aldığım için sadece katalog verilerini yazdım...

parası yeten özellikle ofis için kendinden harici tanklı epsonlara baksın derim ...
  • iyi günler arkadaşlar,
    bizim orta boyutta bir atölyemizde kaliteli bir yazıcımız var ancak 2. yazıcıya ihtiyaç duyuyoruz, yedek olacağı için düşük baskı maliyeti kaliteden ön planda, ihtiyacımız olan özellikler şöyle;

üst limit 5.000 tl ama daha ekonomik baskı olacaksa 7-8.000 lere çıkılabilir
    günlük baskı 500 ortalama (renkli ve siyah beyaz karışık)
    renkli yazıcı, renkli fotokopi özelliği olacak
    tonerler orjinal yada muadili olabilir, doldurma kullanılmayacak
    tercih markaları öncelikle xerox, gestetner, lex mark olabilir
    faxa gerek yok
    sadece ethernet bağlantısı olması yeterli
    baskı maliyeti ne kadar düşük olursa o kadar iyi bizim için,, yardımcı olursanız sevinirim..
  • selam beyler,

şantiye de konteynıra bir yazıcı almamız lazım.
    İstediğim özellikler :
    A3 yazsın , A3 tarasın .
    Günde en fazla 50 sayfa çıktı alırız.
    Renkli, ve kartusu doldurulabilir olsun. Ne önerirsiniz.
    Şimdiden teşekkürler.
  • 1-fiyat üst limit: 800 TL
    2-aylık ortalama çıktı sayısı: 5000-10000 syf
    3-çok fonksiyonlu mu : fark etmez
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz : laser
    5-Renkli çıktı gerekli mi?: hayır
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?: evet
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı: hayır
    8-Fax özelliği isteniyor mu? hayır
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) usb
    10- Belki de en önemli özellik : en az 500 kağıt kapasiteli haznesi olması gerekiyor.

Yardımcı olan/olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.