Şimdi Ara

YAZICI TAVSİYESİ İSTEYENLER (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.210
Cevap
112
Favori
643.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1-fiyat üst limit)............................................................................: 500TL
    2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................: ---
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: Kaliteli bir tarayıcısının olması ve kablosuz olması önemli.apple sürücüleri olması (telefondaki yardımcı programlarla yazdırabilmesi harika olur)
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: Genellikle yeni doğan kızımın fotoğraflarını değişik boyutlardaki fotoğraf kağıdına yazdıracağımdan kalite önemli.
    5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................: Evet
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............:
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................: Malesef
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................: Hayır
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................: Usb - Wi-fi bir arada

Kısa zaman içinde bir tavsiye alabilirsem çok sevinirim. Teşekkürler.

• 1-fiyat üst limit)............................................................................: max 150 tl
    2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................: max 100
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: sadece yazıcı
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: laser
    5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................: evet
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: evet
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................: hp
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................: hayır
    9- Bağlantı türü tercihi (Usb, ethernet, wifi) ......................................: usbden ötesine gerek yok
  • snlozturk16 kullanıcısına yanıt
    size HP pro X476 öneririm. SÜrekli besleme sistemi montajlı (4x1 litre mürekkepli) haliyle dolum gerektirmeden % 5 yoğunlukta yaklaşık 300.000 sayfa basabilirsiniz.
    Renkli veya siyah maliyeti farketmiyor. Hızlı modda dakikada 55 sayfa basabiliyor. Duplex tarama ve duplex baskı özelliği var.
    http://www.sarfet.com/U873,188,hp-officejet-pro-x476dw-tarayici-fotokopi-faks-wifi-ethernet-duplex-yazici-smbs-sistemi-ciss-4x1kg-ocp-murekkep-200000-baski-garantisi5-yogunluk-1ad-a4-renkli-baski-maliyeti-0004-tl-qc-hp-ciss-yazicilar-smbs-hp.htm

• Merhaba ;

Ofis Kullanımı için 3 ayrı makineye ihtiyacım var. Forumdan anladığım kadarıyla birkaç model çıkardım, ama size yinede danışmak isterim;

Önemli olan nokta, toner dolumları sorunsuz ve en masrafsız olan modeller olması !

1- Siyah Lazer Yazıcı ----- Bunun için HP Lazer Jet P1102 modelini uygun gördüm siz ne dersiniz ?

2- Renkli Lazer Yazıcı ----- Bunun için Hp Cp 1025 ------- Bu modele ne dersiniz.

3- Sadece Tarama ve Faks özelliği olan bir makine yeter, yeter ki hızlı faks ve tarama yapsın yeter.

Sizden acil geri dönüş bekliyorum, iş yeri durmuş durumda :)
  • Merhaba
    1-fiyat üst limit)............................................................................: 150tl
    2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................: 40 - 50
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....: fark etmez
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................: fark etmez
    5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................: şuan için önemli degil
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............: evet
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................: hayır
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................: hayır
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................: öenmli degil

İlk başta yogun bir cıktı alınacak sonra ayda 20 - 50 arası maximum bazen hiç
    Simdiden teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m5 -- 2 Haziran 2014; 13:53:45 >

• Fefe F kullanıcısına yanıt
    Bu işlerin tamamını yapacak tek bir yazıcıya ne dersiniz?
    http://www.sarfet.com/U873,14,hp-officejet-pro-x476dw-tarayici-fotokopi-faks-wifi-ethernet-duplex-yazici-smbs-sistemi-ciss-4x1kg-ocp-murekkep-200000-baski-garantisi5-yogunluk-1ad-a4-renkli-baski-maliyeti-0004-tl-qc-hp-ciss-yazicilar-smbs-hp.htm

mürekkep toner derdi olmadan 250.000 sayfa baskıya yetecek mürekkebi ile birlikte.

• quote:

Orijinalden alıntı: OCP Türkiye

http://www.sarfet.com/U873,14,hp-officejet-pro-x476dw-tarayici-fotokopi-faks-wifi-ethernet-duplex-yazici-smbs-sistemi-ciss-4x1kg-ocp-murekkep-200000-baski-garantisi5-yogunluk-1ad-a4-renkli-baski-maliyeti-0004-tl-qc-hp-ciss-yazicilar-smbs-hp.htm

mürekkep toner derdi olmadan 250.000 sayfa baskıya yetecek mürekkebi ile birlikte.

BEN O PARAYI BU MAKINAYA VERECEОİME ,
    GİDERİM KONİCA MINOLTA 183 ALIRIM SARF DERDİM OLMAZ.KAZIKLAMAYIN MİLLETİ

• Güzel ve fırsat olarak gördüğüm, fiyatı biraz araştırdım ve bu fiyata sanırım başka yerde yok.
    Yazıcı, tarayıcı, fotokopi ve faxı bulunan dakikada 33 sayfa yazabilen güzel bir cihaz.

HP CF288A LASERJET PRO 400 M425DW 1117 TL
    https://grisepet.com/product/10622-hp-cf288a-laserjet-pro-400-m425dw-mfp-yazicitarayicifotokopifax.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bysimsek -- 2 Haziran 2014; 21:56:50 >

• Brother MFC-J3520 InkBenefit hakkındaki fikirleriniz nedir?
  • 2 yazıcı arasinda kaldim

Hp 1102 wifi
    Epson L110

Genelikle Siyah beyaz cikti alacagim fakat bazen fotograf bastirabilirim diye dusunmeye basladim o yuzden epsonu tercihlerim arasina aldim.Eger yazma hizi cok yavas ve foto kalitesi dusuk ise eleyebilirim.Bunlar dusinda oneriniz varsa degerlendirebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hedefkartus

quote:

Orijinalden alıntı: OCP Türkiye

BEN O PARAYI BU MAKINAYA VERECEОİME ,
    GİDERİM KONİCA MINOLTA 183 ALIRIM SARF DERDİM OLMAZ.KAZIKLAMAYIN MİLLETİ

Konica Minolta almanıza kimse engel olamaz da, sarf malzemeleri bedava mı bu cihazın?
    Büyük harflerle yazma ve kazıklama konusunda bir özür ve düzeltme bekliyorum sizden.

• önerdiğiniz cihazın sarf malzemeleri ne kadar acaba 300 400 tl tanesi aşşağı yukarı.
    sana soylım mınolta 183 un toner fiyatı 90 tl
    cekım sayın 21 bin
    dram bıcak omru 180 bin
    dram değişim fiyatı 490 tl

alın size hesap
  • hedefkartus kullanıcısına yanıt
    Ben hesapladım Pro X serisi cihazlarla uyumlu mürekkeplerimizin litre fiyatı yaklaşık 200 tl ve bu miktarla %5 yoğunlukta yaklaşık 90.000 sayfa basabilirsiniz. dram mram derdi yok.
    Büyük harfle yazma ve "kazıklama" konusunda özür dileyecek misin?
  • lazer yazıcı tarayıcı fotokopi fax bunların hepsi bir arada wifi bağlantı seçeneğide olan renkli baskıda yapabilecek bir cihaz tavsiye edermisiniz?fiyatı ne kadar ucuz olursa o kadar iyi olur çünki yeni iş kuruyoruz bi hayli giderimiz oldu da o yüzden.
  • beyler bana ;
    -fotoğraf baskı özellikli
    -fotokopi özellikli
    -tarayıcı özellikli
    -çözünürlüğü çok da düşük olmayan
    -mürekkep dolumu elle yapılabilen ve mürekkebi çok ucuz olan max 20 lira
    -renkli ve siyah beyaz baskı yapabilen
    -fiyatı max 200 lira olan

bir yazıcı önerirmisiniz ?
  • Merhaba,aracımda nokta vuruşlu yazıcıya ihtiyacım olacak, hem sipariş çıktısı hem de fatura kesebileceğim,
    özelikle Bluetooth olması şart ve aküden beslenecek,.
    Daha önce bir araçta görmüştüm ama markasını hatırlamıyorum, küçük boy yazıcı vardı, sadece sipariş fişi çıkarıyordu , Bluetooth özelliği vardı.
    Bana böyle bir yazıcı ne önerisini,
    Bilgilenme amaçlı bir sorum daha olacak, normal bir yazıcı nasıl Bluetooth özelliğe çevriliyor, bu çevirme işlemi zormu.
    Bu konularda oldukça yetersiz bilgilere sahibim, bana yol gösterecek arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim,.
  • quote:

Orijinalden alıntı: goldinkbilişim

MRB ARKADAŞLAR
    Yazıcı tavsiyesi almak isteyenler öncelikle şağıdaki konulara açıklık getirebilirlerse yardımcı olmaya çalışırız.

1-fiyat üst limit)............................................................................:
    2-aylık ortalama çıktı sayısı............................................................:
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili)....:
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz.........................:
    5-Renkli çıktı gerekli mi?................................................................:
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?.............:
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?...................:
    8-Fax özelliği isteniyor mu? ............................................................:
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) ......................................:

bu sorulara cevap vererek tavsiye isterseniz yardımcı olmaya çalışacağız...

Not 1: Lütfen PM atmayın. bu konudaki PM lere cevap verilmez.
    Not 2: Yazıcı karşılaştırma ve uygun yazıcıyı bulma konusunda göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı sitede "YAZICI BİLGİ BANKASI" kategorisi oluşturuldu. Sitede bulunan Sağ taraftaki menüden yazıcıları özelliklerine göre seçebileceksiniz. Not: Bu bilgiler tavsiye niteliğindedir. ve bir yanlışlık olması durumunda lütfen bizi bilgilendirin. henüz listelenmemiş yazıcılar mutlaka olabilir, o nedenle şimdiden özür dileriz.

NOT:Arkadaşlar, işlerimin yoğunluğundan dolayı foruma son zamanlarda zaman ayıramıyorum. Bu nedenle bir süre sorularınıza cevap veremeyeceğim. Konuyla ilgili arkadaşlar sorulara cevap verirlerse sevinirim.

1-fiyat üst limit)............................................................................: orijinal tanklı ürünlere göre çok ucuz
    2-aylık ortalama çıktı sayısı..............................................................: 12.000
    3-çok fonksiyonlu mu (sadece yazıcı veya yazıcı tarayıcı fotokopili).......: faks+yazıcı+fotokopi+tarayıcı+çoklu doküman besleme+çift taraflı baskı+wireles+ethernet+
    kart okuyucu+büyük LCD ekran+ iprint .....
    4-özellikle laser ya da özelikle inkjet mi istiyorsunuz...........................: laserden daha ekonomik baskı. (siyah beyaz yazdırmada lazer ile mukayese edilirse, Hız gayet iyi)
    renkli çıktıda ve fotoğraf baskısında gayet tatminkar
    5-Renkli çıktı gerekli mi?..................................................................: ucuza mal oluyorsa neden gerekli olmasın.
    6- Kartuş ya da tonere dolum yaptırarak mı kullanacaksınız?................: tabiki. biz millet olarak dolumu seviyoruz. :)
    7-Özellikle tercih ettiğiniz bir marka ya da model varmı?......................: EPSON
    8-Fax özelliği isteniyor mu? .............................................................: kırkyılda birde olsa lazım olunca oluyor.
    9- Bağlantı türü tercihi (usb, ethernet, wifi) .......................................: Tabiki Özgürlük - Wireless.

Ürün EPSON WF-3520DWF

http://www.n11.com/epson-wf-3520dwf-renkli-super-vanali-bitmeyen-kartuslu-yazici-P23376343

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cescesortc -- 14 Haziran 2014; 3:20:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: oftalmolog

2 yazıcı arasinda kaldim

Hp 1102 wifi
    Epson L110

Genelikle Siyah beyaz cikti alacagim fakat bazen fotograf bastirabilirim diye dusunmeye basladim o yuzden epsonu tercihlerim arasina aldim.Eger yazma hizi cok yavas ve foto kalitesi dusuk ise eleyebilirim.Bunlar dusinda oneriniz varsa degerlendirebilirim.

L110 yazma Hızı Çok Düşük. Eğer Bu Sizin İçin Sorun Değilse En Uygun Fiyat
    http://www.n11.com/epson-l100-orjinal-tankli-yazici-P24480700

• Evde kullanmak için lazer yazıcı tavsiyesi bekliyorum.
    Yoğun kullanım için değil, üçbeş çıktı almak için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • renkli vede siyah beyaz(renkli olmasada olur olsada olur,ama almışken hepsi olsun diyorum.)
    aylık çıktı sayısı veya hani öyle acil bir çıktı veya fax alayım göndereyim gibi bir derdim yok o yüzden baskı hızı önemli değil.
    wifi ethernet usb bağlantılarına sahip
    lazer yazıcı tarayıcı fax özellikleri olan
    baskı kalitesi iyi olan kartuşlarında sorun yaşamayacağım
    600-taş patlasın 650 tl fiyata sahip
    bir cihaz önerisi olan var mı?
  • 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.