Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note II video inceleme 'Yeni Kral Sahnede'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
357
Cevap
6
Favori
96.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Galaxy III ile Android tabanlı akıllı telefon dünyasında çıtayı yükselten Samsung, duyurusunu yeni yaptığı Galaxy Note II ile adını zirveye yazıyor. 5.5-inç boyutundaki yüksek çözünürlüklü Super AMOLED ekranı, 1.6GHz'de çalışan dört çekirdekli işlemcisi, 2GB RAM'i, 3100 mAh kapasiteli pili ve özel kalemi ile tüm dikkatleri üzerine çeken Galaxy Note II'nin merak edilen tüm detayları ve performans sonuçları video incelememizde.

• İlk eksiyi ben veriyorum devam edin :D

• yorumum bulunsun

• alınır ki bu

• 12 Eylülde Iphone 5 EN hızlı olacaktır. ;)

• koreli kardeş firma :) lg hemen incelemeye almış note II yi

• işlemci ve pil süper bence

• gözlerim şişti uykusuzluktan ama olsn :D buna değerdi

• gereksiz bir telefon bence one x hem tegrasıyla hemde ps sertifikasıyla beats audio, gelişmiş camerasıyla ui yi de eklersek her türlü galaxy serisini gereksiz kılan bir telefon. Tabii perfromans tablosuna göre telefon almak isteyenleri bilemem

• Erdi abini eli amele yanığu olmuş :D

• ONUN Galaxy S3 ten ne farkı var ekranın dısında

HANGİ SINIFA OLDUĞU VE RAKİBİ BELLİ OLMAYAN TELEFON ANLAMADIM ...

Bunu Ancak ve Ancak Öğrencilere tavsiye Edebilirim kesinlikle kimse Bunu Telefon sıfatını vermesin 5.5" mi ve 660€ ile satılacak olması gercekten Hakettiğini sanmıyorum burda biri cikipta Desin ki? Galaxy 3 ile bununla yapacaklarım farklı -Tasarım bile Aynı

Tabiki Büyük Ekranın dısında

Kaç insan Aldığı ürünün Radyason Degerini biliyor ve insana verdigi zararı biliyor ki?

Duşunun 3000 binin üzerinde pilli bı telefon tam bir Radyasyon

VERTİGO hastalığı yapabilir bas ağırisi ve nörolojik hastalıklara yol açabilir.
    Dikkatli olun

Tüm dh takipçilerine Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ciwanbilisim -- 31 Ağustos 2012; 21:53:35 >
  • inceleme için teşekkürler. Özellikle SIII'ün yanına koymanız çok işime yaradı bu cihazın boyutları öyle kötü bir büyüklükte değil. Büyük ekranın kullanım kolaylığının yanında çok rahat göz ardı edilebilecek bir büyüklük. Kullanılan pil beni çok mutlu etti bakalım çıkış fiyatı ne olur ne zaman alınabilecek fiyatlara düşer.

• Olmuş olmuş Note 2 olmuş :)

• saat 03.06 da çok güzel gitti bu inceleme :)

• S3ün büyütülüp geliştirilmisi diyebiliriz kısaca.S3 kullanıcısı olarak alma geregi duymuycagım ama yeni telefon alıcak arkadaslara öneririm

• sony olaydı iyiydi

• Mesajım bulunsun.

• iPhone 4s kullanıcısı olarak telefonumdan soğudum teşekkürler Samsung kardeş O.o

• Note II bulunduğu segmentte rakipsiz olduğu için bir önceki cihazı ile yarışıyor ve haliyle onu geçiyor açıkçası başarılı buldum diyebilirim...

Ancak Google ın 5 Kasımdaki Nexus Hamlelerini çok merak ediyorum Windows Phone 8 in duyrulmasının hemen ardından rekabete yeni bir soluk gelecek ...

çok uygun fiyata Nexusların çıkacağını tahmin ediyorum... umarım Google Play Store un aygıt satışlarını Türkiye içinde açar uygun fiyata cihaz almış oluruz ...

• tam s3 almayı planlıyordum birde bu çıktı :D ama iyide ooldu tek düşündüren boyutları elde kullanmada sıkıntı olmaz ama taşıma konusunda sıkıntılar olabilir diye düşünüyorum birde note 2 de ekran olayını düzeltmişler yandan hafif daraltıp boydan uzatıp ayar çekmişler

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.