Şimdi Ara

IFA 2012 : Toshiba'dan 84 inçlik 4K TV

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
2.369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Windows 8 işletim sistemli ürünleri yakından görme şansına sahip olduğumuz IFA 2012 fuarında, TV segmentinde de önemli gelişmeler yaşanıyor.

Full HD çözünürlük oturma odalarına yeni gelmişken, fuar ürünleri 4K ve 8K çözünürlüklerin çok da uzak olmadığını gösteriyor.

Sony'nin 4K TV modelinden sonra Toshiba da 84 inçlik bir ekrana sahip 4K çözünürlükteki televizyon modelini duyurdu. Etkileyici görüntülere ve üst seviye ses teknolojisine sahip modele Toshiba'nın Cevo Engine 4K işlemcisi güç veriyor.

3840 x 2160 piksel çözünürlük sunduğu belirtilen modelin 2013 yılında ABD ve Avrupa'da piyasaya çıkacağı açıklandı.

• bizim oturma odasına ful eyçdi bile giremedi. hala tüplü 51 ekran var. 4k, 8k düşünün ne kadar uzak bizim oturma odasına...

• Arkadaş evin neredeyse evin bir duvarını kaplar :D

• paranın anasını satim be biz rüyamızda görürüz bunları
  • Arkadaş şu Cevo Engine'i özellikle Cell TV'yi Türkiye'de inceleyemedik ya en çok ona üzülüyorum.

• Sony varkenSharp varken asıl Samsung a kaptırmayın ! LG ye televizyonda laf yok

• Sn.Yönetici

Şu Forumda bir tane düzgün/seviyeli HABER başlığı acaba hiç olamayacakmı!!

Hangi HABER başlığına baksak,hep aynı çirkinlikler!

Ne Başlık hk.ne konuların içeriği hk.bilgi diye bir şey hak getire;kaldıki böyle kişilerde yok zaten ortalıkta!
    ya taş atma,ya ağır hakaretler ya karşılıklı atışmalar v.s v.s v.s

Senelerdir bu tantana hep aynı ve bir tane de HABER başlığı altında bilgi alışverişi ve buna dair msg lar olamayıp
    ilgisiz/saçma ipe sapa gelmez sözde yorumlar v.s kısaca konu haricinde ne ararsanız var!!

Daha öncede dile getirilmişti bu başlıkları açanlara bile ağır eleştiri dışında ciddi hakaretler bile edilmişti!!!

HABER başlığını verin ama kilitleyin bu başlıkları LÜTFEN;zira burada maalesef hiç bir şey tartışılamıyor konu hk.da!!

O zaman ne Haberin ne de burada yazılanların hiç bir önemi kalmıyor!!

Verin HABER diye başlığı ve kilitleyin(bu şekilde uygulama çoğu Forumda vardır!!)

Çok isteyen ve çok bilgisi olan,kendisi açar bir başlık oradan istediği konuya devam eder!

++

• lcd başlığı görünce içimdeki ses ''acaba albani ne demiş'' diyor :)

• Yeni standart hayirli olsun 4 K , 1-2 yil icerisinde teknoloji ciddi bir sicramayi yeniden yasayacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ciddiyetsiz

bizim oturma odasına ful eyçdi bile giremedi. hala tüplü 51 ekran var. 4k, 8k düşünün ne kadar uzak bizim oturma odasına...

sen ona eyçdi demeye devam ettiğin sürece giremeyecek zaten..

• ulen 4k 8k iyide bu çözünürlüklere hazır olan hiç bir şey yok.monitörlere koyun anlarım ama televizyon segmentinde daha full hdye adapte olmadan 4k 8k en azından türkiye için anlamsız ifadeler.Full hdyi 8k da izleseniz daha fazla ayrıntı görmeyeceksiniz sonuçta.televizyon yayınları bu çözünürlükleri ücretsiz olarak versin o kadar hızlı yayılırki...Ama bakıyorsun televizyon izlemek bile ayrı bir para.yok digitürk yok dsmart...ATV kadar olamadırlar.Sırf gıcıklığına geçmiyorum hd yayınları onların olsun...

• Daha öncede dile getirilmişti bu başlıkları açanlara bile ağır eleştiri dışında ciddi hakaretler bile edilmişti!!!

• @Muzaffer Bey

PM yi aldım ama ilgili link yok Hocam
    Sen konuyu ZL1 den takip et,orada tüm bilgileri geçen sene vermiştim veya yine ondan da evvel
    ya bizim SV başlığında ya da ayrı bir başlık açarak yine çok daha teknik detaylı anlatmıştım(profilimden
    gir,eski başlık/msg lardan bulursun,veya yeni Foruma bak)

OLED içinde benim Blog ta o bahsettiğin olayı çok farklı bir versiyonunu yine eskidne vermiştim(bu arada teknik
    olarak o konuda bir ilerleme yoktur!!! "vardır" deniyor,mecburen ama yok bir gelişme)

Saygılar
    CAN
  • quote:

Orijinalden alıntı: mthahero

quote:

Orijinalden alıntı: Ciddiyetsiz

bizim oturma odasına ful eyçdi bile giremedi. hala tüplü 51 ekran var. 4k, 8k düşünün ne kadar uzak bizim oturma odasına...

sen ona eyçdi demeye devam ettiğin sürece giremeyecek zaten..

özellikle yazılmış bir "ful eyçdi"... yoksa günlük konuşmamda "yüksek çözünürlük" olur kendisi..
    (amacım tartışma açmak değil sadece yanlış anlaşılmaya karşı bir cevap. bu konu hakkında uzatıp boşa mesaj kalabalığı olmasın sizdem de ricam..)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciddiyetsiz -- 31 Ağustos 2012; 18:48:09 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Evivva

Sony varkenSharp varken asıl Samsung a kaptırmayın ! LG ye televizyonda laf yok

lg mi?

Asla.
  • Bizim TV CRT halen ya hatta arada bir renksiz oluyor...maximum FullHD LED TV girer bizim eve onunda 1-2 senesi var :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ObjektifEye -- 31 Ağustos 2012; 20:12:17 >
  • çoooook süpeeerrrrrr Toshiba ahh ah içim gitti

• quote:

Orijinalden alıntı: umut_baris

quote:

Orijinalden alıntı: Evivva

Sony varkenSharp varken asıl Samsung a kaptırmayın ! LG ye televizyonda laf yok

lg mi?

Asla.

Samsung mu ?
    ASLA!!!!!
  • 46'' Tv yetiyor.
  • iPad bile full HD den daha yüksek bir çözünürlük sunarken televizyonlar bence geç bile kaldı

Ayrıca şimdi ekran kartı sayfasında GTA5 4k da açabilecekmiyim diye başlıklar açılır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.