Şimdi Ara

TURKCELL T20 ROM YÜKLEME-DETAYLI (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
280
Cevap
6
Favori
117.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Senutarus

quote:

Orijinalden alıntı: borma61

quote:

quote:

2.3.3 yüklü wifi görmüyor telefonun garantisi var garanti dışına cıksın istemyiyorum. Wifi ayarlarını nasıl düzeltebilirim

Madem garantisi devam ediyor kvk ya yollayın uğraşmayın

Ustam o da çok uzun sürecek be 1 aya kadar anca gelir

Tam olarak poblem nedir peki, wifi hiç mi açılmıyor, modemi mi görmüyor, görüpte bağlanamıyor mu?

Wifi acılıyor , Arıyor ama ağı bulamıyor. Lg l5 var onu da modem olarak gösterdim onu da görmedi.

• quote:

quote:

quote:

quote:

2.3.3 yüklü wifi görmüyor telefonun garantisi var garanti dışına cıksın istemyiyorum. Wifi ayarlarını nasıl düzeltebilirim

Tam olarak poblem nedir peki, wifi hiç mi açılmıyor, modemi mi görmüyor, görüpte bağlanamıyor mu?

Wifi açılıyor ama bağlanmıyor. Ağı göremiyor yani. Lg l5 var onu modem olarak gösterdim öyle denemek istedim olmadı. 2 modem vardı 2 sini de değiştirdim olmadı bağlanmadı

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Wifi açılıyor ama bağlanmıyor. Ağı göremiyor yani. Lg l5 var onu modem olarak gösterdim öyle denemek istedim olmadı. 2 modem vardı 2 sini de değiştirdim olmadı bağlanmadı

Huawei in stock romunu yükleyip dene bi istersen, garantiden çıkarmaz stock rom

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Huawei in stock romunu yükleyip dene bi istersen, garantiden çıkarmaz stock rom

yüklemeye calıstım yarıda takıldı kaldı

• Merhaba.., telefonda "Turkcell Başlatıcı uygulaması (com.huawei.launcher 2 işlemi) beklenmedik biçimde durdu. Lütfen yeniden deneyin" diye bir uyarı geliyor..Bu ROM işlemi sorunu halleder mi? .Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: lamenter

Merhaba.., telefonda "Turkcell Başlatıcı uygulaması (com.huawei.launcher 2 işlemi) beklenmedik biçimde durdu. Lütfen yeniden deneyin" diye bir uyarı geliyor..Bu ROM işlemi sorunu halleder mi? .Teşekkürler

Evet çözüm olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mrhb Rar dosyasini bulamadim indirdigim linkte yardimci olabilirmisiniz bide bu rom atamiz garantiden ckarirmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: cigerxun

mrhb Rar dosyasini bulamadim indirdigim linkte yardimci olabilirmisiniz bide bu rom atamiz garantiden ckarirmi

Rar dosyası derken? Stock rom dışındaki romlar garantiden çıkartır

• quote:

quote:

Merhaba.., telefonda "Turkcell Başlatıcı uygulaması (com.huawei.launcher 2 işlemi) beklenmedik biçimde durdu. Lütfen yeniden deneyin" diye bir uyarı geliyor..Bu ROM işlemi sorunu halleder mi? .Teşekkürler

Evet çözüm olur

orjinal turkcell romu için clockwork mode işlemlerini yapmaya gerek yok sanırım ? sadece tuş kombinasyonları ile hallediliyor galiba.. Bir de işlem sonrası telefon rehberi siliniyor mu ? teşekkurler.
  • quote:

quote:

quote:

Evet çözüm olur

orjinal turkcell romu için clockwork mode işlemlerini yapmaya gerek yok sanırım ? sadece tuş kombinasyonları ile hallediliyor galiba.. Bir de işlem sonrası telefon rehberi siliniyor mu ? teşekkurler.

Sime kayıtlı rehbere birsey olmuyor fakat telefondakiler gider tabiki, kişilerinizi sd karta yedekleyin

• 4 Rar daki dosyaları masaüstüne çıkarıyoruz.
  • ) Rar daki dosyaları masaüstüne çıkarıyoruz.
  • demiştiniz 4 maddede bu nedemek
  • quote:

Orijinalden alıntı: cigerxun

demiştiniz 4 maddede bu nedemek

Linkini verdiğim clockworkmod dosyasından bahsediyor, anlıyorum ki b.sayar hakkında pek fikriniz yok, bu işlere hiç bulaşmayın
  • Nette bulduğum en anlaşılır ve kapsamlı anlatım buada şimdiden teşekkür ederim
    tavsiye ettiğiniz ceptsonic v3 indiriyorum fakat aklıma takılan şeyler var
    1-) ceptsonic rom attığımda telefon garantiden çıkacak ama telefonu garantiye götürmek istediğimde götürmeden önce stockrom yapsam garantide genede sorun yaşar mıyım? stock rom da garanti dışı kalmadığını yazmışsınız.
    2-) İnternet bağlantı ayarlarım ve wifi bağlantı ayarlarım tamamen sıfırlanır mı? Telefondaki bilgileri ve ayarları Hisuite kullanarak yedeklesem rom dan sonra ayarları tekrar eski haline çevirebilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: buberk

Nette bulduğum en anlaşılır ve kapsamlı anlatım buada şimdiden teşekkür ederim
    tavsiye ettiğiniz ceptsonic v3 indiriyorum fakat aklıma takılan şeyler var
    1-) ceptsonic rom attığımda telefon garantiden çıkacak ama telefonu garantiye götürmek istediğimde götürmeden önce stockrom yapsam garantide genede sorun yaşar mıyım? stock rom da garanti dışı kalmadığını yazmışsınız.
    2-) İnternet bağlantı ayarlarım ve wifi bağlantı ayarlarım tamamen sıfırlanır mı? Telefondaki bilgileri ve ayarları Hisuite kullanarak yedeklesem rom dan sonra ayarları tekrar eski haline çevirebilir miyim?

Tekrar stock roma dönmek garantiye sokar telefonu, bide yedekleme yaparsan hicbir sorun olmaz, sadece tekrar wifi ya baglanmak gerekecektir

• Senutarus teşekkürler .. tertemiz oldu cihaz..!
  • quote:

Senutarus teşekkürler .. tertemiz oldu cihaz..!

Yardım edebildiysem ne mutlu

• bugün TURKCELL T20 cihazıma Hauwei rom yükledim. sorunsuz çalışıyor. ama sorum şu olacak telefonun üst kısmındaki bildirimler yerindeki kısa yollar kayboldu tekrar nasıl getirebilirim teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: zerhan01

bugün TURKCELL T20 cihazıma Hauwei rom yükledim. sorunsuz çalışıyor. ama sorum şu olacak telefonun üst kısmındaki bildirimler yerindeki kısa yollar kayboldu tekrar nasıl getirebilirim teşekkürler...

Konuda linkini verdiğim huawei 2.3.6 yı kurduysanız eğer, indirdiğiniz dosyada vendor adlı bir klasör var, adını dload olarak degistirerek sd kartınıza atın ve rom kurar gibi kurun, bar gelecektir

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.