Şimdi Ara

Guild Wars 2'de 80. Seviyeye Ulaştılar Bile

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
        MMO Culture adlı bir siteden alınan rapora göre Fransız bir Guild Wars 2 oyuncusu 80. seviyeye ulaşmış bile. Yani diğer bir deyişle, henüz daha resmi olarak çıkmayan bir oyunda karakter seviyesini maksimuma çıkaran biri var.

Aşağıdaki ilk görselden de görebilirsiniz. Bu kadar çabuk 80. seviyeye ulaştıysa kendisini yüksek müsadenize de sığınarak "işsiz" olarak yorumlamak zorundayım.

Peki siz kaçıncı seviyedesiniz?

• O değil de grafikler çamur :D

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • bütün guild o elemana çalışmış ve sadece crafting yaptığınıda belirtelim yani quest falan yapmamış hiç :D

• Sırf para kazanmak için seni sömürmek için gençliğini elinden almak için planlanmış oyunlar bunlar diablo ve bu tarz oyunlardan uzak durun lütfen çıkın dışarı mis gibi güneşli bir gün var tadını çıkarın gerçek hayatın çürütmeyin kendinizi hepiniz asosyal oldunuz bee yeter artık................

• Basol61
    aga açda bi camı bak dışarı :D güneş varmış :D endonezyada mı yaşıyon :D
  • hayırlısıyla be gece başlıcam :D

• Orijinalden alıntı: Basol61

Bu tarz oyunları oynarken günde 15 saat online olunma zorunlulugu yok çıkar dışarı gezersin aksam eve gelincede bos oldun vakit kadar oyununu oynarsın bunu yapamıcak kadar beyinlerini kullanamıyolarsa oyunun ne sucu var.

• Ne basıyonuz adama eksiyi doğruları demiş.
  • Ben daha 33 levelim zevkini ala ala oynuyorum :D

• Ben oyunu d&r'dan almayı düşünüyorum oynayan arkadaşlardan yorum bekliyorum almaya değer bir yapım olmuşmu oyun ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.