Samsung Galaxy Note 2 Kullanıcılar Kulübü ANA KONU - İlk Sayfayı OKUYUN
72686 Cevap2303531 Görüntüleme784 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: haluk_1907, PetyrBaelish
2 kayıtlı üye, 15 misafir
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<     627 [629] 631 632 633 634 635 636      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

278 Mesaj
31 Mayıs 2013; 21:21:01 

quote:

Orijinalden alıntı: cihat_ozturk

kalem almadan ilk sayfayı bir okuyun derim. kalem kalibrasyonu var zor bir işlem değil yapabilirsiniz.

oradaki kalibrasyonu denedim fakat kalemin içindekini döndürmeyi beceremedim

2007==iphone 2G----------2008==iphone 3Gs----------2009==iphone 4G----------2010==B7330 OmniaPRO----2011==P920 Optimus 3D----------2012==HTC ONE X , HTC ONE X ---------2013==HTC ONE , NOTE 2 ,XPERIA Z1-----------2014==XPERIA Z1 , NOTE 3...............................................

1170 Mesaj
31 Mayıs 2013; 21:46:33 

702 Mesaj
31 Mayıs 2013; 22:06:09 

selam beyler mahallede bir arkadaşta note 2 var almak istiyorum ancak taksitli alabilirim.en az zarar yaparak bunu nasıl alabilirim.sanalpazardan almayı düşünüyorum.%5 koyuyor.tavsiyeniz varmı

1981 Mesaj
31 Mayıs 2013; 22:16:09 

hadi inşallah :)

Bu mesajda bahsedilenler: @akkolmurat

72 Mesaj
31 Mayıs 2013; 23:02:10 

Noldu bu foruma telden bakiyorum ve sayfalar arasinda gezemiyorum !!!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1981 Mesaj
31 Mayıs 2013; 23:03:39 

quote:

Orijinalden alıntı: sagul

Noldu bu foruma telden bakiyorum ve sayfalar arasinda gezemiyorum !!!!

mobilinde sıkıntı var. normalinde sıkıntı yok

702 Mesaj
31 Mayıs 2013; 23:35:59 

quote:

Orijinalden alıntı: seytantuylu

Arkadaslar yeni aldigim note 2 mi dun yere dusurdum:( icim gitti kenar cercevesi o gri olan yer ezildi:( telpayi aradim degisiyormus orasi degistircem fakat telpaya sunu sormayi unuttum ekranda 2-3 cizik oldu sadece ekran cami degisimi yapiliyor mu yapiliyorsa fiyat bilginiz var mi?saygilarimla

Kenar cercevesine kac lira dediler...

496 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
seytantuylu
31 Mayıs 2013; 23:46:30 

quote:

Orijinalden alıntı: vural07

Kenar cercevesine kac lira dediler...

100 lira civari dediler

Psn: Seytantuylu-tr

132 Mesaj
1 Haziran 2013; 0:28:40 

quote:

Orijinalden alıntı: akkolmurat

Bu buuu nedir buu :D

http://www.phonesreview...-4-2-2-update-incoming/

iyi bişey bu :))

28 Mesaj
1 Haziran 2013; 1:03:36 

Arkadaşlar iyi geceler. Kilit ekranını açarken su sesi efekti gitti. Sesler bölümünden tüm sesleri en üst seviyeye getiriyorum ama yine efekt yok bilgisi olan yardımcı olabilir mi.

1518 Mesaj
1 Haziran 2013; 9:20:12 

quote:

Orijinalden alıntı: seytantuylu

Arkadaslar yeni aldigim note 2 mi dun yere dusurdum:( icim gitti kenar cercevesi o gri olan yer ezildi:( telpayi aradim degisiyormus orasi degistircem fakat telpaya sunu sormayi unuttum ekranda 2-3 cizik oldu sadece ekran cami degisimi yapiliyor mu yapiliyorsa fiyat bilginiz var mi?saygilarimla

250 tl gibi bir fiyata degisiyorlar camını forumda biri vardi bu işi yapan note2 ekranimi kirdim diye bi konu vardi ordan bakabilirsin mobildeyim link veremiyorum

72 Mesaj
1 Haziran 2013; 9:28:29 

Takvimde oluşturulmuş bir etkinliğin oluşturulma tarihini nasıl öğrenebiliriz?
Ayrıca stok tarayıcı bazan kapanıyor kendi kendine size de oluyor mu?

492 Mesaj
1 Haziran 2013; 10:04:00 

stock tarayici su ana kadar gordugum en iyi tarayici oldu yine.

ayarlara gelin oradan labs e gidin iki secenegede isaret koyun.

ustteki bar gidiyor ve yer imleri sayfada ileri geri ve yeni yer imi favoriler vs butun islemleri sag ya da sol ekran kenarina bastiginizda cikan doner menuden rahatlikla halledebilirsiniz acikcasi kac ay gecmesine ragmen note 2 hala beni sasirtan bi cihazmis onu anladim. hergun yeni bir ozelligini farkediyorum :D

533 Mesaj
1 Haziran 2013; 10:08:19 

quote:

Orijinalden alıntı: akkolmurat

Bu buuu nedir buu :D

http://www.phonesreview...-4-2-2-update-incoming/

İste buuuu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

204 Mesaj
1 Haziran 2013; 10:29:17 

quote:

Orijinalden alıntı: BaDRuLe

stock tarayici su ana kadar gordugum en iyi tarayici oldu yine.

ayarlara gelin oradan labs e gidin iki secenegede isaret koyun.

ustteki bar gidiyor ve yer imleri sayfada ileri geri ve yeni yer imi favoriler vs butun islemleri sag ya da sol ekran kenarina bastiginizda cikan doner menuden rahatlikla halledebilirsiniz acikcasi kac ay gecmesine ragmen note 2 hala beni sasirtan bi cihazmis onu anladim. hergun yeni bir ozelligini farkediyorum :D

stock tarayıcı dediğiniz nedir acaba ?
Saygılarımla...

492 Mesaj
1 Haziran 2013; 10:31:34 

cihazla birlikte gelen mavi dünya ikonlu üstünde internet yazan tarayıcı

702 Mesaj
1 Haziran 2013; 10:43:57 

Selam kopyalama yaptigimizda panoya kopyalandi diyorya .bu panoya daha once kopyaladiklarimiza nasil ulasabiliriz...

909 Mesaj
1 Haziran 2013; 10:53:03 

quote:

Orijinalden alıntı: vural07

Selam kopyalama yaptigimizda panoya kopyalandi diyorya .bu panoya daha once kopyaladiklarimiza nasil ulasabiliriz...

Klavyede ayarlar yada kalem seceneklerine basılı tut orada pano gorunecek.

Samsung note 2 Fiat punto evo 1.3 mjet 95 hp dua. evo beyazı skydome HP Mini 210-1100ET 1,83 GHz N475 2 GB DDR3

533 Mesaj
1 Haziran 2013; 11:29:51 

Arkadaslar telefonun mikrofon girişinde vs. tıpa kullanan var mı? Varsa nerden alınır.

349 Mesaj
1 Haziran 2013; 11:40:26 

quote:

Orijinalden alıntı: afke

Arkadaslar telefonun mikrofon girişinde vs. tıpa kullanan var mı? Varsa nerden alınır.

Kulaklık ve Şarj girişi yerinde tıpa kullanıyorum ve memnunum işe yarıyor yani...Pdateknoloji.com sitesinde satılıyor 3 TL civarı birşeydi...Site güvenilir...Note 2 ve daha birçok telefonun çok sayıda aksesuarı satılmakta Pdateknoloji.com sitesinde...

351 Mesaj
1 Haziran 2013; 12:14:03 

quote:

Orijinalden alıntı: zafercaliskan

arkadaşlar sizinle bir tecrübe mi paylaşmak istiyorum daha önce yüklemiş oldugum bütün4.1.2 romlardan stabil akıcı ve kaliteli kullanıcı deneyimi sunan nordic countries adlı 4.1.1 romu herkese tavsiye ediyorum özellikle böylesine büyük bir pil kapasitesine sahip olan note2 için kısa sürede pilin tükenmesi anormal bir durum üstelik geçişlerdeki takılmalariyice can sıkıyor buyüzden 4.1.1 roma gecis yaptim ve 4.1.2 den hic bir fark goremedim akıcılık serilik ve stabilite istiyorsunuz kesinlikle tavsiye ediyorum dikkat alıp yükleyen olursa bunu kendi de görecektir samsungta apple gibi rom guncellemelerinde cihazlarını yavaslatmaya basliyor. Rom yukledikten sonra full wipe yapin rehber vs yedeklediginizden emon olun. Note 2 kullandiginizi anliyorsunuz.

Şimdi biraz araştırdımda xda da dahil birçok sitede bu romun 4.1.2 sürümü mevcut..Bahsettiğiniz 4.1.1 sürümünün bulunduğu bir sayfa önerir misiniz yoksa 4.1.2 de yüklesek aynı performansı alabilir miyiz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmedyücel -- 1 Haziran 2013; 12:19:35 >

533 Mesaj
1 Haziran 2013; 12:15:58 

quote:

Orijinalden alıntı: DRaGoRYoN

Kulaklık ve Şarj girişi yerinde tıpa kullanıyorum ve memnunum işe yarıyor yani...Pdateknoloji.com sitesinde satılıyor 3 TL civarı birşeydi...Site güvenilir...Note 2 ve daha birçok telefonun çok sayıda aksesuarı satılmakta Pdateknoloji.com sitesinde...

Teşekkürler

702 Mesaj
1 Haziran 2013; 12:22:56 

quote:

Orijinalden alıntı: redloves

Klavyede ayarlar yada kalem seceneklerine basılı tut orada pano gorunecek.

Cevap icin tesekkurler.A.I klavye kullaniyorum dediginiz ayar yok.

702 Mesaj
1 Haziran 2013; 12:25:08 

quote:

Orijinalden alıntı: ahmedyücel

Şimdi biraz araştırdımda xda da dahil birçok sitede bu romun 4.1.2 sürümü mevcut..Bahsettiğiniz 4.1.1 sürümünün bulunduğu bir sayfa önerir misiniz yoksa 4.1.2 de yüklesek aynı performansı alabilir miyiz...

Arkadasin dedigi romu bilmiyorum ama sarj icin yukleyeceksiniz.kingdroid i deneyin.

22 Mesaj
1 Haziran 2013; 12:33:46 

teşekkürler :)

Bu mesajda bahsedilenler: @hugo__mboy

22 Mesaj
1 Haziran 2013; 12:39:31 

bunu kullandığımda ekran parlaklığım düşüyor chrome açtığımda değişmiyor bunun ayarını nasıl yapabilirim
teşekkürler

Bu mesajda bahsedilenler: @BaDRuLe Bu mesaja 1 cevap geldi.

616 Mesaj
1 Haziran 2013; 12:41:25 

Beyler şuan en uygun fiyatlı olarak nerden alabilirim ?Distribitör garantili olarak

ID:ownerplus34

1981 Mesaj
1 Haziran 2013; 14:26:13 

quote:

Orijinalden alıntı: akerim1

Arkadaşlar iyi geceler. Kilit ekranını açarken su sesi efekti gitti. Sesler bölümünden tüm sesleri en üst seviyeye getiriyorum ama yine efekt yok bilgisi olan yardımcı olabilir mi.

Ayarlar ses asagida kilit ekran sesi var

1031 Mesaj
1 Haziran 2013; 14:44:34 

quote:

Orijinalden alıntı: ownerplus

Beyler şuan en uygun fiyatlı olarak nerden alabilirim ?Distribitör garantili olarak

Fiyat konunusuna yazmanız gerekirdi Mesajı Yinede cevap verelim.

Maximum kart varsa Puan ile birlikte HepsiBurada da 1499 TL şuan 1599 - 100 TL Puan = 1499

PC KONFİGÜRASYONUMUZ
COOLER MASTER COSMOS II FULL TOWER KASA - ASUS Z87-DELUXE INTEL Z87 SOKET 1150 DDR3 3000MHZ(O.C.) SATA 3.0 USB 3.0 HDMI ANAKART - INTEL CORE I7 4770K SOKET 1150 3.5GHZ 8MB CACHE 22NM İŞLEMCI - ASUS GTX670 DIRECTCU II GDDR5 4GB 256BIT NVIDIA GEFORCE DX11.1 EKRAN KARTI - KINGSTON HYPER BEAST PERFORMANCE 32 GB 2400 MHZ CL11 RAM - CORSAIR HX SERİSİ 80PLUS GOLD 850W MODÜLER GÜÇ KAYNAĞI - KINGSTON 120GB V300 SERISI SATA 3.0 Cache SSD - Kıngston HyperX 3K Serisi 240 Gb Sata 3.0 Cache SSD - 2 x SEAGATE 2 TB 7200 RPM SATA 6GB/S BARACCUDA HDD - CORSAİR H100İ SIVI SOĞUTMA - PIONEER DVD YAZICI - ASUS 27" PB278Q GENİŞ EKRAN PLS-LED MONİTÖR (WQHD 2560 x 1440) - LOGITECH Z906 500W THX SPEAKER - LOGİTECH MK710 KEYBOARD - LOGITECH G700 MOUSE - LOGITECH F510 GAMEPAD

İpad Air WİFİ 16 GB - Nikon D3100 18-55 KİT

1170 Mesaj
1 Haziran 2013; 14:52:55 

Arkadaşlar bazı custom romlarda bulunan stock klavyedeki alt ya da gizli olan karakterleri görünür yapma hakkında bir sitede konu buldum.

Ama denilen her şeyi harfiyen yerine getirmeme rağmen ne Türkçe; ne de İngilizce klavyede bunu görünür yapmayı bir türlü başaramadım.

İstediğim şu fotoğraftaki durum :

0

Uzman arkadaşlardan yardım istiyorum lütfen...

İlgili konu ve site :

http://www.trandroidev....leri-aktiflestirme.html

702 Mesaj
1 Haziran 2013; 15:15:34 

quote:

Orijinalden alıntı: ownerplus

Owner dun esime note 2 almak icin epey dolandim.Antalyada vodafondan alinma 12 gunluk bir note 2 buldum.gittim kontrol ettim,sifir denebilir.hediye olarak alinmis,cok buyuk dendigi icin kullanilmamis.imei kontrolu falan yaptim.odemeyi yapacakken esim vazgecti.cok pahali,baska onceliklerimiz var diyerek.bana nasip olmadi formdan biri alsin bari :D
sahibindene gir antalyadaki ilanlara bi bak 31.05 teki 1200 tl lik ilan.

405 Mesaj
1 Haziran 2013; 17:14:14 

http://www.youtube.com/watch?v=uogMqjCX4ZM linkteki konu ile bilgisi olan varmı ne yapmak gerekiyor visa versa

GALAKSİ ES ÜÇ

405 Mesaj
1 Haziran 2013; 17:15:48 

http://www.youtube.com/watch?v=uogMqjCX4ZM linkteki konu ile bilgisi olan varmı ne yapmak gerekiyor visa versa

GALAKSİ ES ÜÇ

2193 Mesaj
1 Haziran 2013; 17:31:15 

Beyler bu 4.1.2'yi hiç sevmedim ben. Şarj daha çabuk bitiyor, 4.1.1'de tükenmiyordu hiç. 4.1.1'e nasıl geri dönebilirim ?

ODIN ile direkt flashlayacak mıyım ?

2012 Volkswagen Passat 1.4 TSI 155 HP (Chip) 240 NM Comfortline Şeker Beyazı
Samsung Galaxy Note 2 16 GB 4.1.2 JB
Samsung Galaxy SIII Mini 8 GB 4.1.1 JB

1180 Mesaj
1 Haziran 2013; 18:02:52 

arkadaslar az evvel bisey farkettim ekrran parlakligini full yapinca telefonu yatiriyorum ekran donmuyo parlakligi dusurunce normale donuyo sizde nasil durum. bu arada bunu denerken sarjdaydi cihaz dolunca tekrar deneyecem bakalim...

497 Mesaj
1 Haziran 2013; 18:15:36 

quote:

Orijinalden alıntı: Pritt31

Beyler yardımcı olurmusunuz ?

Telefonumu KLON IMEI'li diye aldım. Fakat *#06# yaptığımda çıkan IMEI ile bataryanın altındaki IMEI aynı. Kutunun kenarlarında yazan IMEI'de aynı, hatta uluslararası garanti belgesinde bile aynı IMEI.

Telefonun kutu içeriği full. TR'den alınan cihazlarla hiçbir farkı yok, zaten telefon 15 gün önce Suudi Arabistan'dan alınmış arapça faturası bile var içinde.

Diyelim ki IMEI'ler aynı çünkü IMEI atmamışlar cihaza. Fakat telefonun orjinal IMEI'sını sorgulattığımda kayıt bulunamadı diyor. Benim bildiğim kayıt dışı yazar ve telefonun modelide yazar.

Telefonum MADE IN KOREA/BY SAMSUNG.

4.1.1 vardı, nasıl olduysa OTA'dan uyarı geldi. Güncelle dedim bende, başarısız oldu KIES'ten deneyin dedi denedim telefon kendini 4.1.2'ye güncelledi.

Arkadaşlar bu IMEI işi nedir böyle yardımcı olun.

Sizin cihaza dediğiniz gibi imei atılmamış.
Cihaza yeni sim kart takıldığından ort.1-2 hafta kullanırsınız fakat sonra kapanır. Sorgulamanızda kayıtsız çıkması çok normal yani.

Ben de geçici kayıt yapmıştım 2 hafta önce kapandı sonra imei attık sorun halloldu çok şükür.

Ayrıca dun yeniden rom yükleyince şebeke gitti ama patch yükleyince şebeke yine geldi ve o sorun da ortadan kalktığı

Ayrıca bir an önce kayıt işini halledin cihaz kapanmadan. kayıt işi için kesin çözüm imei...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MedCebir -- 1 Haziran 2013; 18:19:39 >

773 Mesaj
1 Haziran 2013; 18:43:13 

quote:

Beyler bu 4.1.2'yi hiç sevmedim ben. Şarj daha çabuk bitiyor, 4.1.1'de tükenmiyordu hiç. 4.1.1'e nasıl geri dönebilirim ?

ODIN ile direkt flashlayacak mıyım ?

Evet dostum 4 1 1 tur romunu indir odinle yukle

PSN ID O_Z_A_N_//PLAYSTATİON 3 //GRAND THEFT AUTO 5

2193 Mesaj
1 Haziran 2013; 18:57:45 

quote:

Orijinalden alıntı: MedCebir

Cihaza yeni sim kart takıldığından ort.1-2 hafta kullanırsınız fakat sonra kapanır. Sorgulamanızda kayıtsız çıkması çok normal yani.

Ben de geçici kayıt yapmıştım 2 hafta önce kapandı sonra imei attık sorun halloldu çok şükür.

Ayrıca dun yeniden rom yükleyince şebeke gitti ama patch yükleyince şebeke yine geldi ve o sorun da ortadan kalktığı

Ayrıca bir an önce kayıt işini halledin cihaz kapanmadan. kayıt işi için kesin çözüm imei...

Hocam cevabınız için teşekkür ederim.

Evet durum bu cihaza IMEI atılmamış. *#06# yaptığımda orjinal IMEI gözüküyor. Ben şimdi ODIN ile ROM atarsam telefonum kapanır mı ? Şebeke sorunu olur mu ? Olmaz galiba diye düşünüyorum çünkü orjinal IMEI'si duruyor.

2193 Mesaj
1 Haziran 2013; 19:01:20 

quote:

Orijinalden alıntı: fifa 12

Evet dostum 4 1 1 tur romunu indir odinle yukle

En sağlamı TR ROM'u mu hocam.

497 Mesaj
1 Haziran 2013; 19:09:27 

quote:

Hocam cevabınız için teşekkür ederim.

Evet durum bu cihaza IMEI atılmamış. *#06# yaptığımda orjinal IMEI gözüküyor. Ben şimdi ODIN ile ROM atarsam telefonum kapanır mı ? Şebeke sorunu olur mu ? Olmaz galiba diye düşünüyorum çünkü orjinal IMEI'si duruyor.

Hiç bir sıkıntı olmaz merak etmeyin. Dediğiniz tarzda sorunlar imei atılma sonrası yaşanan ama çözümü olan sorunlar.

773 Mesaj
1 Haziran 2013; 19:26:34 

quote:

En sağlamı TR ROM'u mu hocam.

Wala sole solim ilk teli alirken 4 11 tur romu vardi sonra 41 2 guncelemesi gelince sarj baya kotuydu 4 1 1 sarji cok iyiydi drek 41 2 fransa romunu onrdler bana bnde onu yukledim hemen hemen sarj durumu 4 1 1 tur romyla ayni gibi

45 Mesaj
1 Haziran 2013; 19:40:15 

NEDEN HALEN TEKNOSADA 1700 ALACAM TEKNOSADAN AMA DÜŞMESİNİ BEKLİYORUM NOTE 3 ÇIKARSA UCUZLAR DEDİ ÇALIŞAN ELEMAN 1700 DE ÇOK ABİ VERİLMEZ

773 Mesaj
1 Haziran 2013; 19:59:24 

quote:

Orijinalden alıntı: delikanlıgenc

NEDEN HALEN TEKNOSADA 1700 ALACAM TEKNOSADAN AMA DÜŞMESİNİ BEKLİYORUM NOTE 3 ÇIKARSA UCUZLAR DEDİ ÇALIŞAN ELEMAN 1700 DE ÇOK ABİ VERİLMEZ

Dostum sen bosver teknosayi kazik yer kolay kolay dusurmezler vatanda su an 1550 yani cokta mantikli

6484 Mesaj
1 Haziran 2013; 20:06:43 

quote:

Herhangi bir rom ile çalışıyor mu o patch?

***AŞAĞIDAKİ İLANLAR İÇİN PROFİLİMDEN "Dükkanını Görüntüle" TUŞUNA BASABİLİRSİNİZ. İMZA KURALLAR DAHİLİNDE OLSUN DİYE BU KADAR UĞRAŞ***
1) HER BÜTÇEYE GİYİM - PIERRE CARDIN, TOMMY HILFIGER, GAP, HOLLISTER, AM. EAGLE, MAVİ, MUDO, JACK&JONES, RODI, COLIN'S, LCW, COLLEZIONE...
2) DEKANT PARFÜMLER VE NİŞ SAMPLE'LAR
3) YGS-LYS KİTAPLARI

45 Mesaj
1 Haziran 2013; 20:45:36 

quote:

Orijinalden alıntı: CooLasFcuK

Herhangi bir rom ile çalışıyor mu o patch?

BAŞKA ÇARESİ YOK GALİBA KARDEŞ DÜŞÜRMEMELERİNİN NEDENİ İSİM YAPMIŞ OLMALARIMI SENCE ONUN DIŞINDA NE OLABİLİR?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi delikanlıgenc -- 1 Haziran 2013; 20:45:53 >

45 Mesaj
1 Haziran 2013; 20:47:58 

quote:

Dostum sen bosver teknosayi kazik yer kolay kolay dusurmezler vatanda su an 1550 yani cokta mantikli

BAŞKA ÇARESİ YOK GALİBA KARDEŞ NEDEN DÜŞÜRMÜYORLAR FİYATI İSİM YAPMIŞ OLMALARIMI? BAŞKA NEDEN NE OLABİLİRKİ?

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
1 gün 6 sa. 55 dk. kadarı kaldı.
1 Haziran 2013; 21:03:02 

quote:

Orijinalden alıntı: Tayfa-140

Arkadaşlar bildirim ışıkları için bir düzenleme yapabiliyor muyuz?
Örneğin mavi ışığın sadece whatsapp mesajı geldiğinde yanmasını istiyorum, e-mail geldiğinde mavi değil yeşil yansın istiyorum.
Cihaz root'lu, bununla ilgili bir şey varsa yardımınızı bekliyorum.

.

225 Mesaj
1 Haziran 2013; 21:06:03 

Merhabalar bende bir note2 kullanicisiyim ve konuda biraz gezindim ancak mobil oldugum icin biraz uzun surdu.

Bildiginiz gibi note2 ana ekranda ve menude yatay olmuyor. Cihaz rootlu. Bunu nasil asabilirim? Rom atmak ya da baska bir launcher kurmak istemiyorum cunku tum widget klasorlee vs. gidiyor. Neyse sonucta telefonumu ana ekranda nasil yatay modda kullanabilirim?

773 Mesaj
1 Haziran 2013; 21:08:43 

quote:

BAŞKA ÇARESİ YOK GALİBA KARDEŞ NEDEN DÜŞÜRMÜYORLAR FİYATI İSİM YAPMIŞ OLMALARIMI? BAŞKA NEDEN NE OLABİLİRKİ?

Satis stratejileri bole yapcak bisi yok ben vatandan aldgmda 1600 du teknosada 1900 du dusun yani

1732 Mesaj
1 Haziran 2013; 21:11:23 

update geliyordu 48 saate ne oldu?

Adèle Exarchopoulos Fan Club
♦ Chloë Grace Moretz Fan Club ♦ ★ Ellen Page Fan Club ★

Erdemli adamın yolu bencillerin insafsızlıkları ve kötü insanların zulmü ile sarmalanmıştır. Ancak merhamet ve iyi niyet adına karanlıklar vadiine zayıf olana rehberlik eden kişi kutsanmıştır. Çünkü kardeşinin gerçek hamisi ve kayıp çoçuklarının kurtarıcısıdır o, kardeşimi zehirlemeye ve yok etmeye kalkışanlardan intikamımı mutlaka alacak ve onları büyük bir öfke ve güçle vuracağım ve senden intikam almaya geldiğimde adımın tanrı olduğunu anlayacaksın.

45 Mesaj
1 Haziran 2013; 21:11:42 

quote:

Satis stratejileri bole yapcak bisi yok ben vatandan aldgmda 1600 du teknosada 1900 du dusun yani

nasıl herhangi bir sorun varmı memnunmusun kardeş?

773 Mesaj
1 Haziran 2013; 21:16:22 

quote:

nasıl herhangi bir sorun varmı memnunmusun kardeş?

Yok cok sukur watan saglam yani cihaz samsung garantili zaten. bi sikinti ciksada bisi olcgni sanmiorum gerci elktronik birazda sans isi

45 Mesaj
1 Haziran 2013; 21:22:42 

quote:

Yok cok sukur watan saglam yani cihaz samsung garantili zaten. bi sikinti ciksada bisi olcgni sanmiorum gerci elktronik birazda sans isi

hımm sevindim inşallahta çıkmaz kardeş beni aydınlattğın için teşekkürler

1040 Mesaj
1 Haziran 2013; 21:43:52 

quote:

Benim telefonda benzer bir durumda. Fakat benim IME farklı. Sadece güncelle dediğimde "cihazınız modifiye edildi. Yazılım güncellemeleri mevcut değil diyor"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harunresitz -- 1 Haziran 2013; 21:45:29 >

Tuning'de yeni bir eğlence
http://forum.donanimhaber.com/m_84567654/f_//tm.htm#84567654

Bir gün