Şimdi Ara

HTC'nin 10 inçlik tabletine ait görseller sızdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
3.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• HTC'nin 10 inçlik tabletine ait görseller sızdı

Tablet bilgisayar pazarında şansını tekrar denemek isteyen HTC'nin 10 inçlik bir modeline ait görseller internete sızdı. Bir süredir kullanılmayan evleaks adlı boş Twitter hesabı üzerinden ortaya çıkan görüntülerin bir tanıtım videosundan alındığı tahmin ediliyor.

Android işletim sisteminin mevcut olduğu tablet, oldukça ince bir tasarıma sahip. HTC'nin amiral gemi modeli One X'i andıran dizayn, şimdiye kadar gördüğümüz tabletlerle benzerlik göstermiyor. Ekranın üst kısmında HTC logosu, alt kısmında ise; büyük bir boşluk mevcut. Home butonuna benzer bir noktanın da yer aldığı alt bölümün nasıl bir işlevi olduğu bilinmiyor.

Bugün düzenlenecek basın konferanslarıyla başlayacak olan IFA 2012 kapsamında bir etkinlik organize etmesi beklenen HTC, yeni tablet bilgisayarını önümüzdeki saatlerde resmen tanıtabilir. Dilerseniz Tayvanlı üreticinin üçüncü tabletine ait görsellere aşağıdan göz atabilirsiniz. Daha fazlası için kaynak bağlantısındaki Twitter hesabını ziyaret ediniz.  

• Kenardaki boşluk tutma payı olarak düşünülmüş sanırım.
    Eğer şarj durumu iyiyse alınabilir bence.
  • Tam bir tasarım harikası olmuş.

• Tipsiz geldi gözüme

• Tasarım harikası olmuş geçrekten,HTC zaten tasarım konusunda en iyi firmalardan birisi fakat,şimdi apple çıkıp dikdörtgen kardeşim bu dava açıyorum sana imac ekranına benzemiş bu demesin :) Nasıl olsa mahkemeleri satın almış istediği davayı açar

• Aferim htc nokiayi kendine ornek aldigi cok belli.inadina nokia sen buyuksun nokia.oley oley alkiş

• o çıkıntı gereksiz olmuş,üstelik imaclere aşırı benziyor şimdi davayla falan uğraşmasın bir de ..

• tasarımı çok sevdim ama sanki önden tv yi andırıyor.

• Bu tabletlere HTC kalitesinin dokunması çok güzel olacak.

• Bu ne ya, yatayda tamam da dikeyde açıkçası iğrenç gözüküyor.Bide pardon da tipi minik imace benziyor bide aarka planı iPad 1 dekiyle aynı.Bir an noluyo dedim.

• Bana mı öyle geliyor yoksa iMac'e mi benzemiş,
    Nerde o eski özgün tasarımlı Htc'ler :(

• Tasarımı çok hoş olmuş.Bu arada Apple büyük ihtimal tasarımdan dava açar.

• alttaki siyah yuvarlak olmasa ve beyaz alan biraz daha geniş olsaydı imac iddiaları falan boş çıkardı.ama standtaki hali benziyor sanki.
    yine tasarımı gayet hoş görünüyor

• çok hoş tasarımı samsungun tasarımına 10 basar ama alttaki boşluk biraz fazla sanki

• Çok güzel tasarım. Ama 10.1" ve bu kadar inceyken, sağlamlık konusunu nasıl çözmüşlerdir acaba? Ben kullanmaya korkarım bunu :)

• Alttaki boşluk ne ya öyle.hiç şık durmuyo bence.

• tasarım şuana kadar gördüğüm en iyi tablet tasarımı. arayüzü görünce nedense apple geldi aklıma.

• quote:

Orijinalden alıntı: FERFEROS

Tasarımı çok hoş olmuş.Bu arada Apple büyük ihtimal tasarımdan dava açar.

Neden acmasin ki? Bak mail uygulamasina 1 e1 iosvmail uygulamasinin aynisi tipatip hemde. Daha farkli bir mail uygulamasi tasarlayamiyormusunuz be arkadas? Sonra apple dusman ilan ediliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordrdley

quote:

Orijinalden alıntı: FERFEROS

Tasarımı çok hoş olmuş.Bu arada Apple büyük ihtimal tasarımdan dava açar.

Neden acmasin ki? Bak mail uygulamasina 1 e1 iosvmail uygulamasinin aynisi tipatip hemde. Daha farkli bir mail uygulamasi tasarlayamiyormusunuz be arkadas? Sonra apple dusman ilan ediliyor.

Nokianin yillardir kullandigi mail uygulamasini ilk apple caldi!!bu ios fan boylar hangi kafalarda yasiyo merak konusu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu nedir ya !!! htc'nin yapabileceği en kötü tasartım bu olsa gerek

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.