Arçelik 2300 çamaşır makinesinin körük lastiği çıktı nasıl takabilirim?
15 Cevap11216 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

2 Mesaj
29 Ağustos 2012; 10:09:18 

Arçelik 2300 çamaşır makinesinin körük lastiği çıktı nasıl takabilirim? Yardımcı olursanız çok memnun olacağım. Şimdiden Teşekkürler...

1519 Mesaj
29 Ağustos 2012; 21:31:37 

quote:

Orijinalden alıntı: oguznur

Arçelik 2300 çamaşır makinesinin körük lastiği çıktı nasıl takabilirim? Yardımcı olursanız çok memnun olacağım. Şimdiden Teşekkürler...

Ön gövdeyi sökmelisiniz. Karşınıza tambur çıkacak lastiğin çıkan kısmını takıp ön paneli montaj etmeniz yeterli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

TouchWiz UI v4.0/Android 2.3.6 Gingerbread/Corning Gorilla Glass 4.3'' Super Amoled Plus Ekran/1.2 GHz Dual Core ARM A9 CPU MALI MP 400 GPU EXYNOS Chipset/1 GB RAM/16 GB/8 MP AF-1080p@30fps Full HD-LED flaşlı Ana Kamera Geo-tagging, touch focus, face and smile detection, image stabilization-2 MP Ön Kamera/Flash 11.1

KULÜBÜME HERKESİ BEKLİYORUM.TÜM SORU VE SORUNLARINIZI BURADAN PAYLAŞABİLİRSİNİZ.

ASUS TF700T INFINITY KULLANICI KULÜBÜ ###--ANA KONU--###[ANDROİD 4.2.1 JELLY BEAN]

11901 Mesaj
29 Ağustos 2012; 21:33:02 

Hangi kısımdan çıktı gövde mi kazan mı?

5507 Mesaj
30 Ağustos 2012; 3:08:48 

KAZANDAN CIKTIYSA ÇİZDİĞİM YERLERİ ELİNİZLE BASTIRIN YERINE GECER. ............
0

.......EGER GÖVDEDENSE http://www.youtube.com/...N2Sub8iE&feature=fvwrel VİDEONUN 03.40 SÜRESİNDEN ITIBAREN IZLEYIN.KÖRÜK ÇEMBERİ TAKMAYI ÖĞRENICEKSINIZ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazpanyol -- 30 Ağustos 2012; 3:10:06 >

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

5507 Mesaj
30 Ağustos 2012; 3:10:44 

quote:

.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

2 Mesaj
30 Ağustos 2012; 14:15:04 

Kazandan değil dışardan çıkmıştı. Yardımlarınız sayenizde takabildim. Özellikle "lazponyol" kardeşin vermiş olduğu video linki bana çok yardımcı oldu. Çok teşekkürler herkese

5507 Mesaj
31 Ağustos 2012; 1:43:56 

quote:

Kazandan değil dışardan çıkmıştı. Yardımlarınız sayenizde takabildim. Özellikle "lazponyol" kardeşin vermiş olduğu video linki bana çok yardımcı oldu. Çok teşekkürler herkese

BİSEY DEGIL KARDES..:)

4 Mesaj
19 Mayıs 2013; 13:33:07 

Usta profilo 3310 çamaşır makinesinin lastiğini değiştidim makinenin kapağı kilitlenmiyor.fişi pirize taktım makinede çalışmıyor bu neden kaynaklanıyor ,lastiği değiştirmeden önce makine çalışıyordu.yardılarınız için teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

4 Mesaj
19 Mayıs 2013; 13:34:37 

Usta profilo 3310 çamaşır makinesinin lastiğini değiştidim makinenin kapağı kilitlenmiyor.fişi pirize taktım makinede çalışmıyor bu neden kaynaklanıyor ,lastiği değiştirmeden önce makine çalışıyordu.yardılarınız için teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

5507 Mesaj
19 Mayıs 2013; 14:34:25 

quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz yüksel

muhtemelen kapı emnıyet mekanizması arızalı veya kabloları gevsemiş yada
kopmuş olabilir

2 Mesaj
25 Ağustos 2013; 14:45:43 

Vestel vilma 800te çamaşır makinasının lastiğini bi türlü takamıyorum. demir halkası iç kısımdan çıktı. iç kısımdan nasıl takıldığının gösteren bi vidyo varmı yada nasıl takıcam yardımcı olabilirmisin. teşekkurler

1774 Mesaj
25 Ağustos 2013; 15:28:20 

quote:

Orijinalden alıntı: issiz84

Vestel vilma 800te çamaşır makinasının lastiğini bi türlü takamıyorum. demir halkası iç kısımdan çıktı. iç kısımdan nasıl takıldığının gösteren bi vidyo varmı yada nasıl takıcam yardımcı olabilirmisin. teşekkurler

2 Mesaj
25 Ağustos 2013; 20:43:11 

eyvallah çok saol video izledim aynen yaptım. biraz uğraştırdı ama servise para bayılmaktansa iyidir. tekrar çok teşekkürler.

1774 Mesaj
25 Ağustos 2013; 21:19:50 

quote:

eyvallah çok saol video izledim aynen yaptım. biraz uğraştırdı ama servise para bayılmaktansa iyidir. tekrar çok teşekkürler.

Yardımcı olduysam ne mutlu bana

5507 Mesaj
25 Ağustos 2013; 22:11:33 

quote:

Arkadas gostermis zaten kolay gelsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

98 Mesaj
17 Şubat 2014; 13:51:41 

vestel vms 2000 çamaşır makinesi çamaşırları yırtmaya balşladı sebebi nerden olabilir ?

ömür törpüsü
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri] » Beyaz Eşya » Bulaşık ve Çamaşır Makinaları » Arçelik 2300 çamaşır makinesinin körük lastiği çıktı nasıl takabilirim?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.267