Şimdi Ara

ASUS Transformer Pad Infinity (TF700T) KULLANICILAR KULÜBÜ ###--ANA KONU--###[ANDROİD 4.2.1 JELLY BEAN] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
368
Cevap
7
Favori
31.209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: OzgurUlupinar

quote:

Orijinalden alıntı: @CAN@

quote:

Asus TF700T Almak istiyorum.Sormak istediğim kendimce önemli sorular var.

1.) Asus TF700T harici bir 3G modem ile kullanabiliyor mu ? Mesela çin malı ürünler Wınn ile kullanılabiliyor.
    2.) Asus TF700T Hafıza yükseltebiliyor muyuz ? Tablet içinde hafıza kartı kullanılabiliyor mu ? Dock Klawyesinden bahsetmiyorum tabletin kendisini soruyorum.
    3.) 3D,HD Oyun oynamak için aliyorum şarj süresi 8-9 saat kadar kullanımı mümkün mü Tablet olarak ?

Merhabalar

1-)Maalesef takılmıyor.Ama cep telefonunuzun wifi hotspot özelliği ile bağlanabilirsiniz.
    2-)Evet micro sd card girişi bulunuyor tablet üzerinde.(Max 32 gb takılabilir)
    3-)Cihaz şarj konusunda çok başarılı.Gayet yeter.

Dock üzerinde 32 GB SD kart girişi bulunuyor biliyorum.Kesin olarak doğrulamak istiyorum tablet üzerinde hafıza kartı girişi varmı SD,Mini Sd bir kart girişi varmı alacağim sanırım bu tableti internette bir kaç yerde sadece dock istasyonunda kart girişi var tablette yok olarak okudum.

Bu Tablete bir rakip varmı acaba ? 1500 - 1750 civarı bilinen bir rakip varsa onuda alabilirim suan gönlüm tf700t'den yana gibi görünüyor.

Tablette var giriş yoksa ben mi yanlış biliyorum?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Benim edindiğim tecrübeler, kullandığım programlar;
    Tableti iş olarak da kullanacaksanız, dock ile kavuştuğumuz kısayol tuşlarla mükemmel kullanılıyor. Pc de olduğu gibi kes kopyala yapıştır ctrl+(x c v) işlevi eşsiz diyebilirim. Office programı için kingsoft office (markette bedava olan) mükemmel diyebilirim. File manager için astro file ve esfile kullanıyorum.
    DTS olan 1080p filmlerde ses alabilmek için bsplayer diğerleri için ise mxplayer kullanıyorum. Kendi arayüzü kötü olmasa da arayüz olarak go launher hd kullanıyorum.

Ben SANDISK ULTRA 32GB CLASS10 MICRO SD kart kullanıyorum. Bu kartı tablet üzerine adaptörsüz takılıyor. Dock a ise adaptörüyle takabiliyorum. Ayrıca test amaçlı tablete sandisk 32 gb olanı ve telefonda kullandığım microsd class 2 olan 8gb kartı docka taktım sorunsuz ikisi birden aynı anda çalışıyor. Bunlar takılıyken birde dock üzerindeki usb den wd 2,5 disk usb 3.0 taktım. Banamısın demedi. Sonra WD diski çıkardım. Usb çoklayıcı ile hem wd disk hemde ms marka kablosuz mouse ile taktım. Herşey takılıyken bile sorunsuz çalışıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bence asus tf700t tablet piyasada bulunan tabletlerin en üstünü diyebilirim. daha önce samsung 8005 tablet kullandım.pek memnun kalmadım... asusdan başka tablet tanımam
  • Ben de bu cihazı ve dock'nu alarak aranıza katılmış bulunuyorum. Amerika'dan Best Buy dan bir arkadaşım aldı, haftaya geçecek elime. 430 USD + 100 USD bunların üstüne % 8 KDV benzeri bir vergi geliyormuş. Toplamda 572 USD = 1030 TL'na geldi. Türkiye fiyatları 1300-1400 TL civarında olduğuna göre uygun seviyede oldu. Tabii bu arada arada garanti yok, klavyede ise Türkçe karakterler olmayacak.

Yurtdışından alanlara bir kaç sorum olacak;

1 - Tablette Türkçe dil seçeneği var mı menülerde,(Bu önemli, yoksa sonradanmı indiriyoruz bir yerlerden?

2 - Tablet ve klavye için sanırım ayrı şarj aletleri olmalı, tablet ve klavye takılıyken şarja, her ikisi birden mi şarj oluyor. Yani tablet klavyeye birlikte kullanılırken (klavyeden şarjı takılı iken) her ikiside şarj oluyormu?

3 - 3 G modemlerle internete gireceğini umuyordum, Androidde bunun olmayacağını yukarı sayfalarda okuyunca canım sıkılmadı değil, bunun çözümü varmı bir şekilde?

Yanıtlayacaklara şimdiden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: vuralkan

Ben de bu cihazı ve dock'nu alarak aranıza katılmış bulunuyorum. Amerika'dan Best Buy dan bir arkadaşım aldı, haftaya geçecek elime. 430 USD + 100 USD bunların üstüne % 8 KDV benzeri bir vergi geliyormuş. Toplamda 572 USD = 1030 TL'na geldi. Türkiye fiyatları 1300-1400 TL civarında olduğuna göre uygun seviyede oldu. Tabii bu arada arada garanti yok, klavyede ise Türkçe karakterler olmayacak.

1 - Tablette Türkçe dil seçeneği var mı menülerde,(Bu önemli, yoksa sonradanmı indiriyoruz bir yerlerden?

2 - Tablet ve klavye için sanırım ayrı şarj aletleri olmalı, tablet ve klavye takılıyken şarja, her ikisi birden mi şarj oluyor. Yani tablet klavyeye birlikte kullanılırken (klavyeden şarjı takılı iken) her ikiside şarj oluyormu?

3 - 3 G modemlerle internete gireceğini umuyordum, Androidde bunun olmayacağını yukarı sayfalarda okuyunca canım sıkılmadı değil, bunun çözümü varmı bir şekilde?

Çin malı tabletler bile 3g ile girebiliyor bu neden giremiyor bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: vuralkan

Ben de bu cihazı ve dock'nu alarak aranıza katılmış bulunuyorum. Amerika'dan Best Buy dan bir arkadaşım aldı, haftaya geçecek elime. 430 USD + 100 USD bunların üstüne % 8 KDV benzeri bir vergi geliyormuş. Toplamda 572 USD = 1030 TL'na geldi. Türkiye fiyatları 1300-1400 TL civarında olduğuna göre uygun seviyede oldu. Tabii bu arada arada garanti yok, klavyede ise Türkçe karakterler olmayacak.

1- Var
    2- Aynı şarj aleti
    3- ???? (bilemiyorum)

• ilk izlenimlerim...note 2 den sonra bana biraz yavaş ve kasıyormuş gibi geldi...1gb ram in yetersiz olacağı belliydi....ram sürekli boşta olsun diye arkaplan uygulamalarını otomatik kapatan "advenced task manager pro" yükledim 2.88 dolar.....bakalım...
  • Smart Tv ye video resim göndermek için hangi DLNA uygulamasını tavsiye edersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: imagene

Smart Tv ye video resim göndermek için hangi DLNA uygulamasını tavsiye edersiniz?

Cihazın içinde zaten DLNA uygulaması var.O iş görüyor.
  • arkadaşlar merhaba ben de bu ürünü bugün aldım ancak bir problemim var bilgisayarımdan internet paylaşıyorum ancak tabletimden internete bağlanamıyorum tablet ağı görüyor bağlanıyor yazıyor ancak bir türlü bağlanmıyor acaba sorun ne olabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alper_kezman

arkadaşlar merhaba ben de bu ürünü bugün aldım ancak bir problemim var bilgisayarımdan internet paylaşıyorum ancak tabletimden internete bağlanamıyorum tablet ağı görüyor bağlanıyor yazıyor ancak bir türlü bağlanmıyor acaba sorun ne olabilir?

bu sorunu kendim çözdüm bilgisayarın wi-fi ayarlarını açarken wpa-2 değil de wep yaptım düzelti sorun (: şimdi sizlere başka birşey sormak istiyorum bana bir kılıf önerebilir misiniz bu cihaz için internette baktım ancak tf300 t kılıfları mesela farklı fiyattan satılıyor bunların kılıfları birbirine uymaz değil mi? Bana şöyle orta karar kitap tarzında sabitlenebilir bir kılıf lazım eğer 45-50 tl yi geçmezse de çok mutlu olurum
  • quote:

quote:

arkadaşlar merhaba ben de bu ürünü bugün aldım ancak bir problemim var bilgisayarımdan internet paylaşıyorum ancak tabletimden internete bağlanamıyorum tablet ağı görüyor bağlanıyor yazıyor ancak bir türlü bağlanmıyor acaba sorun ne olabilir?

bu sorunu kendim çözdüm bilgisayarın wi-fi ayarlarını açarken wpa-2 değil de wep yaptım düzelti sorun (: şimdi sizlere başka birşey sormak istiyorum bana bir kılıf önerebilir misiniz bu cihaz için internette baktım ancak tf300 t kılıfları mesela farklı fiyattan satılıyor bunların kılıfları birbirine uymaz değil mi? Bana şöyle orta karar kitap tarzında sabitlenebilir bir kılıf lazım eğer 45-50 tl yi geçmezse de çok mutlu olurum

Şifreleme Tipi Web olan Wiriles Bağlantıları Beini 1.2.1 ile çok rahat bir şekilde kırılmaktadır.Ben gittiğim yerlerde internet olmadığı zaman WEB Ağ bulursam Şifresini rahatlıkla 20 Dk ile 60 Dk arasında kırabiliyorum.Şifrelemeyi WPA yapmanız faydanıza olur.

• quote:

quote:

Kılıf olarak tekno marketlerde bir örneği yok.İnternetten alınması gerek.

• quote:

quote:

quote:

Şifreleme Tipi Web olan Wiriles Bağlantıları Beini 1.2.1 ile çok rahat bir şekilde kırılmaktadır.Ben gittiğim yerlerde internet olmadığı zaman WEB Ağ bulursam Şifresini rahatlıkla 20 Dk ile 60 Dk arasında kırabiliyorum.Şifrelemeyi WPA yapmanız faydanıza olur.

yardımınız için teşekkür ederim peki wpa şifreleme yaptığım zaman güvenli olmayan bağlantı şeklinde uyarı veriyor tabletim ve bağlanmıyor bunun için ne yapmalıyım sizce?

• Merhaba arkadaşlar,

Az önce 1318TL'ye Hepsiburada'dan ürünün metalik gri olanının siparişini geçtim. (Ayrıca 100 TL hediye çeki ve 75 TL Worldpuan kazandım) Samsung Note 10.1 ile Asus arasında kalmıştım, Asus'u seçtim umarım pişman olmam. 1 GB Ram sorunu düşündürüyor beni sadece. Onun dışında her şey istediğim gibi duruyor. Sonuç olarak artık aranızdayım, şimdiden tüm tavsiyelerinizi bekliyorum, teşekkürler.
  • USB Wınn kullanmayı deneyen varmı ?
    3G olmadığı için sıcak bakmıyorum bu tablete,3G olsa direk alıcağim suan ipad ve bunun arasında kaldım.3G modem çalıştırabilir mi sizce bu cihaz
  • quote:

USB Wınn kullanmayı deneyen varmı ?
    3G olmadığı için sıcak bakmıyorum bu tablete,3G olsa direk alıcağim suan ipad ve bunun arasında kaldım.3G modem çalıştırabilir mi sizce bu cihaz

Belki ileride yapalıbilir.Ama cep telefonunun wifi hotspot özelliği ile internete tabletten girebilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5800 da dediğiniz özellik varmı bilmiyorum nasıl kullanılıyor
  • quote:

5800 da dediğiniz özellik varmı bilmiyorum nasıl kullanılıyor

İnternetten 5800 wifi hotspot diye aratırsanız çıkar.Bende bakarım sonra.

• quote:

Orijinalden alıntı: enkarizmanickbende

benim cihazın ekran parlaklığı kafasına göre değişiyor çok hafif hafif özellikle gece yatıp youtubedan vidyo açınca belli oluyor

Otomatik parlaklığı kapatırsanız düzelir.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.