Şimdi Ara

Corsair'dan FPS severlere özel klavye fare seti 'Vengeance M60 ve K60 video inceleme'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
6.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bellek ve USB depolama ürünleriyle tanıdığımız bilgisayar bileşenleri üreticisi Corsair, Klavye, fare ve kulaklık gibi oyuncu aksesuarları kategorisinde de ürünler üretmeye başladı. Firmanın fiyat / performans kategorisinde yer alan ve rakiplerinden ayrılan özellikleriyle ilgi çekici Vengeance K60 Klavye ve M60 faresini sizler için inceledik.

• klavyeyi yaklaşık 6 aydır kullanıyorum çok memnunum ama bir iki eksisi var... tuşlardaki yazılar çabuk silikleşmeye başladı... esc fonksiyon tuşları ve home end takımı mekanik değil ha ne kadar gerekli o size kalmış...

• o basit klavye ile mause incelicek birşeyler bulduğunuz için corsair den çok sizi tebrik ediyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acbold -- 29 Ağustos 2012; 0:37:25 >
  • OCZ neden klavye yapmıyor? Yoksa sorun Sony mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir firmanın her ürünümü güzel saglam kailte olur arkadaş? tebrikler valla corsair'e
  • Fareyi çok beğendim. Kusursuz diyebilirim. Ve yurtdışında 50$ gibi uygun bir fiyatı var. Klavyeyi fazla beğenmedim ama wasd nin açılı olması çok iyi düşünülmüş.

• asas

• Çok iyi inceleme olmuş tam benlik bunlar ekmek kırıntısı olayı çok hoşuma gitti :D
    Kalavyeyi almasamda mouse sniper tuşu olduğu için ve tasarımı hoşuma gittiği için almayı düşünüyorum Türkiye pazarına girdiği an.

• İncelemeniz çok güzel olmuş. Mause çok güzel.

• Mesut Bey
    Bende bir şikayetimi iletmek istiyorum. İnceleme yaptığınız aksesuarlarda değerlendirme kriterleri arasında solakların kullanımını da değerlendirebilirseniz çok faydalı olur.
    Örneğin; İncelemiş olduğunuz Vengeance M60 ve K60 gördüğüm kadarıyla solakların kullanma şansı neredeyse hiç yok.
    Solaklar bu tür ürünlerde seçim yaparken oldukça kısıtlanıyorlar. Solaklar için ürün neredeyse yok gibi. Ancak ve ancak simetrik tasarımlı standart ürünleri tercih edebiliyoruz. Buda seçeneklerinizi oldukça daraltıyor.
    Bu konuyu bir başlık halinde değerlendirmenizi dilerim.
    Saygılarımla...

• Corsair her ürününde gerçek anlamda kalitesini hissettiriyor.
    Klavyenin görünümü bana pek hitab etmesede, ince düşünülmüş detaylar hayranlık uyandırıcı türden. Fare çok hoşuma gitti..

• fareyi çok beğendim

• Fareyi beğendim diyenleri anlamıyorum profesyonel olarak yinede awp kullanırken saniyeler önemli o tuşa basılı tutarakmı gezeceksiniz ? awp ile sote deyken minumum saniyeler bile önemli...O kadar abartılacak profesyonellere hitap edecek bir fare değil kesinlikle...

• Şu ekmek kırıntısı özelliğini duyunca hemen alasım geldi :) Gerçekten başarılı ürünler hem klavye hem de fare.

Ayrıca incelemenin sohbet tadında olması, izlerken çok keyif veriyor. Teşekkürler DH ahalisi :)

• mice ^^ tam istedğim özelliklere sahip ve fiyatı uygun

• Merhaba ben Mesut Çevik Bu videomuzda şunu bunu inceleyeceğiz dedikten sonra gelen şu introya n'oldu ? Alışmıştım :(

• Amazon'da mouse pad ile birlikte 145 dolara satılıyor. Türkiye'deki satış fiyatı da 350 lira civarı olacaktır. Kısacası Pahalı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Soul741 -- 29 Ağustos 2012; 0:27:37 >
  • Mesut Çevik ve Ender Yıldız konuşurken masada duran mause Lamborghini Aventador'u anımsatmıyor mu?Gerçektende şık duruyor.

• boşuna heveslenmıyım Türkiyeye gelince nasılsa fiyatı uçmuş olucak

• o nasıl d tuşu ile f tuşu üzerinde hissiyatı vermektir yaw :D o nası duygu yüklü dokunuş öle ahaha ne güldüm ya bide en sonda ender niepis pis sırıtıyor onu merak ettim alemsiniz ya :D:D trye gelsinde bende alabilirim ikiside iyi ürünler. agzınıza saglık.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.