Şimdi Ara

LG Optimus G resmi olarak duyuruldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
4.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LG Optimus G resmi olarak duyuruldu

Dünyanın en güçlü telefonu olarak nitelenen ve 4 çekirdekli Qualcomm işlemci taşıyacağı belirtilen LG Optimus G modeli resmi olarak duyuruldu.

Daha önce kısmi bilgiler verilen model Qualcomm'un 1.5GHz hızında çalışan Snapdragon S4 Pro APQ8064 4 çekirdekli işlemcisini ve Adreno 320 grafik birimini kullanıyor. 4.7 inçlik True HD IPS+ ekran 1280 x 768 piksel çözünürlüğe sahip ve LG'nin hücre-içi dokunmatik olarak adlandırdığı G2 Touch Hybrid Display ekran teknolojisi barındırıyor. 

2GB DDR2 RAM, 2100mAh daha uzun ömürlü batarya, LTE desteği, 8mm kalınlık, 145gr ağırlık, Optimus 3.0 arayüzü, 13MP arka kamera, Android 4.0 işletim sistemi şeklinde diğer özellikleri mevcut.

Ancak model şu an için sadece Güney Kore'de gelecek ay satışa sunulacak. Ekim veya Kasım ayında ise NTT Docomo ile Japonya'ya gidecek. Uluslararası pazara ne zaman çıkacağı ile ilgili herhangi bir açıklama yapılmadı. 

5 milyondan fazla LTE uyumlu akıllı telefon satışı gerçekleştiren LG, bu bakımdan önemli donanım özelliklerini LTE modellerinde kullanıyor. Optimus Vu, Optimus LTE2 modelleri en popüler LTE modelleri arasında yer alıyor. Ancak LG, Optimus Vu modelini Tegra 3 işlemciyle uluslararası pazara sunma kararı almıştı. Optimus G modelini de uluslararası pazara sunması tüketici tarafında büyük bir heyecan yaratacaktır.

• Türkiyeye böyleleri gelmez zaten
    LG nin yazılım desteğine halen güvenemiyorum gelsede almakta tereddüt edilir

• lg ve yazılım. evet yorumları alalım.

LG yazılım yapmayı becerse bence 10 bin G 100 bin S3 ü yok eder

• Hadi hayırlı olsun..umarım yazilim gunceleme konusundada güçlü olur..tasarım S2 ye çok benziyor bunuda söylemeden gecemiyecegim..

• apple a yeni dava için yol göründü baksanıza dikdörtgen :D:D

• Bu cihaz'da 320GPU var.Rahatlıkla 60fps HD camera çekimi yapacaktır büyük olasılıkla. Böyle mükemmel bir cihaza yazılım desteği vereceklerdir. Akılları başlarına gelmiştir.Gerezekalı değiller ya. Sabırsızlıkla bekliyorum; kesinlikle S3 ' den iyi olacaktır. XBox360 oyunlarını oynatacak güçteymiş. Olağanüstü tecrübeler bizi bekliyor...

• yazılım desteğine güvenmiyorum.

• Tasarım fena değil ama daha özel olabilirmiş..

• tasarımı çok beğendim. fiyatı merak konusu.

• LG Yazılım yönünden zayıf sadece satmayı düşünüyor sattıklarına destek vermiyor

• Ancak model şu an için sadece Güney Kore'de gelecek ay satışa sunulacak. Ekim veya Kasım ayında ise NTT Docomo ile Japonya'ya gidecek. Uluslararası pazara ne zaman çıkacağı ile ilgili herhangi bir açıklama yapılmadı.

• LG bu sefer işi kaptı. Eğer pazara erken sokar ve yazılımda da bir salaklık yapmaz ise Samsung, Apple, HTC çok zor durumda kalabilir ve ayrıca bu çipset eyxnos 5 dual dan daha mi iyi?

• Oldukça sade ve şık bir tasarım yapmış LG.Cihazın özellikleride iyi gözüküyor.Açıkcası beğendiğimi rahat bir şekilde söyleyebilirim ancak benide düşüdüren yukarıda bir çok arkadaşımızında yazdığı gibi yazılım desteği.

• LG bu tip cihazlara destek verecek olsa düşünülmeden alınır hatta atlanır.
  • Lg den hala yazılım sıkıtısı çeken bir Optimus Black kullanıcısı olarak her lg telefon haberinde yazılım desteği yazıları beni bile sıktı .Lg hedefi belirediğini bir kaç kez belirtti.Yen çıkan telefonlara yazılım konusunda ciddi sağlama amacında.Bu arada eski modelleri unuttu en büyük sorun yeni ürünlerde değil eski modellerde bence

• daha iyisi yok. LG kalitesi ortada. yazılımdada hiç bir sıkıntı yok millet oyle bir abartıyorki. hem sık hem hızlı hemde her konuda guclu ve eksiksiz.geldiği gün alacam gelmezsede yurt dısından alırım o derece asık oldum telefona. yıllardır LG kullanıyorum ve yine LG LG LG LG.KALİTE ANLAYANA apple kolesi olanlar karsı cıkacak tabi :)))

• Türkiye ye 1500 civarında gelse piyasayı toz duman eder s3 iphone onex fln kalmaz.

Artı geçen LG nin yazılım mühendislerini komple değiştirdigini duymuştum yazılım konusunda problem çıkarmaz bence artık .. Az akillari varsa tabi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonunda hem tasarımı hem de teknik özellikleri iyi olan bir LG telefon görebildik.
  • LG den uzak durun okadar diyim ben size..

• Yazılım desteği olmadıktan sonra isterse İ7 işlemci felan kullansın.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.