Şimdi Ara

Google Nexus 7 'Safkan Android Tablet' video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
176
Cevap
1
Favori
20.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Google'ın merakla beklenen tableti Nexus 7 test masamızda. ASUS üretimi olan Tegra 3 tabanlı 7" IPS ekranlı Tablet, hem Internet hem de oyun konusunda en fazlasını vaad ediyor. Bakalım kağıt üstündeki değerleri göz dolduran cihaz beklentileri karşılayabiliyor mu?

• Fiyat - Performans der geçerim. Bence tasarımı ve ölçüleri de çok iyi. Samsung - Apple savaşlarında yer alacak arkadaşlara şimdiden iyi eğlenceler.
  • Fiyati uygun olursa disardaki gibi cok iyi satar bence bb falan kullananlarin cogu alir gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • inceleme geç oldu ama iyi oldu.
    tableti bana sevdirebilen tek cihaz.
    fiyat performans ödülünü de haketmişti bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erci501 -- 27 Ağustos 2012; 19:30:25 >
  • Bunu yurtdışı fiyatına getirseler ekmekten çok satar

• çok geç geldi ... bu aralar hiç video incelemelerine önem vermiyorsunuz absürt ürünler işte arada böyle tek tük sağlam incelemeler geliyor...

tekrar soruyorum AMD nin Trinity Mobile APU incelemesi nerede ... 3 aydır çıkacak deniyor ama yok ...

• Alacak paramız olmadığı için, izlemekle de vakit kaybetmeye gerek yok.
  • Nexus = No güncelleme sıkıntısı

• Çoklu ortam için değilde daha çok internet için alınabilicek tam bir F/P cihazı. Gerçi Türkiye'ye gelince F/p felan kalmaz orası ayrı.

Edit: Yanlış anlaşılmasın cihazın çoklu ortam yeteneklerinden dolayı değilde hafızasının az olmasından dolayı bu yorumda bulundum. Max payne + Gta3 + Nova3 içinede bir kaç film müzik attımı hafızası dolacaktır. Benim bu cihazı alırkenki önceliğim internette dolaşmak olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hard Coder -- 27 Ağustos 2012; 19:00:44 >
  • Abd ye olan seyahatimin donusunde iki tane 16gb lik aldim birini oyun digerini film icin kullaniyorum boylelikle sarj ve hafiza sorunu yasamiyorum.bir adet 32 gb alcagima boyle bi cozum gelistirdim beyin bedava

• quote:

Orijinalden alıntı: aceleciburak

çok geç geldi ... bu aralar hiç video incelemelerine önem vermiyorsunuz absürt ürünler işte arada böyle tek tük sağlam incelemeler geliyor...

tekrar soruyorum AMD nin Trinity Mobile APU incelemesi nerede ... 3 aydır çıkacak deniyor ama yok ...

Merhaba,

Geç geliyor da eksik mi oluyor? Biz hiç bir zaman ilk olma derdinde olmadık. Bizim tek derdimiz inceleme çıktığında bütün sorulara cevap verebilecek nitelikte olması. Pureview 808'de de en geç incelemeyi biz yaptık fakat yorumlardan da görülebileceği gibi en ayrıntılısını sunduk.

Eğer ilklerden hoşlanıyorsanız internet bir sürü ilk ile dolu fakat çaba harcanan bir şeyler arıyorsanız Donanimhaber.com doğru adres diyebilirim.

AMD'nin test makinasında bazı sıkıntılar bulunduğu için APU incelemesi yarım kaldı. Firma test örneğini yollar yollamaz çekip yayınlayacağız.

Sevgiler,
    Mesut Çevik

• Vay be çok ucuz ve güzel.

@enaz3posta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkest earth -- 27 Ağustos 2012; 18:59:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step

quote:

çok geç geldi ... bu aralar hiç video incelemelerine önem vermiyorsunuz absürt ürünler işte arada böyle tek tük sağlam incelemeler geliyor...

Merhaba,

Geç geliyor da eksik mi oluyor? Biz hiç bir zaman ilk olma derdinde olmadık. Bizim tek derdimiz inceleme çıktığında bütün sorulara cevap verebilecek nitelikte olması. Pureview 808'de de en geç incelemeyi biz yaptık fakat yorumlardan da görülebileceği gibi en ayrıntılısını sunduk.

Eğer ilklerden hoşlanıyorsanız internet bir sürü ilk ile dolu fakat çaba harcanan bir şeyler arıyorsanız Donanimhaber.com doğru adres diyebilirim.

AMD'nin test makinasında bazı sıkıntılar bulunduğu için APU incelemesi yarım kaldı. Firma test örneğini yollar yollamaz çekip yayınlayacağız.

Sevgiler,
    Mesut Çevik

Mesut bey biraz da sony incelemeleri yapın da gözümüz gönlümüz açılsın. Hatta gelin siz de one x'i bırakıp yeni xperia'lardan alın. Size akıllıca bir öneri yapıp doğru yolu gösterdim. Hatam varsa affedin.

• Bu tabletten alip ev telefonu olarak kullaniyorum 32 gb versiyonunu ispanya seyahatimin donusunde aldim.internet uzerinden yaptigim aramalarda gercekten cok hizli.program olarak viberi kullaniyorum.

• ne yapıp ettiler işi elmaya getirdiler arkadaş

• quote:

quote:

Merhaba,

Sevgiler,
    Mesut Çevik

AMD test makinasını geri istediği için olmasın bu gecikme yada 15 Mayısta AMD nin referans test cihazını alıpta AMD nin 1 hafta sonra geri istemesiyle bir şahısa geldi şahıs istiyor demesiyle olmasın bu tavırlar...

hadi AMD nin referans makinasını geçtim Haftanın menüsünde 3. haftada mı ne HP nin mi Asus un mu AMD Trinity Mobile APU lu makinesi vardı ona ne oldu yer yarılıp içine mi girdi herkes şahit videoda gördük hatta sizlerde yetişmedi dediniz bir sonraki hafta inceleyeceğiz fln bari bunu söyleyin...

15 Mayısta AMD trinity mobile incelemesi yapacaz yazıyorsunuz bütün bir yaz geçiyor yayınlamıyorsunuz bence bu yaptığınız biraz AMD ye tepki olarak algılıyorum ...

kusura bakmayında bu konuda bir videoda açıklama yapmanız gerekiyordu tüm foruma ama hiç bir açıklama olmadı ...

• quote:

Orijinalden alıntı: enaz3posta

Bu tabletten alip ev telefonu olarak kullaniyorum 32 gb versiyonunu ispanya seyahatimin donusunde aldim.internet uzerinden yaptigim aramalarda gercekten cok hizli.program olarak viberi kullaniyorum.

32 gb lık versiyonu ha? Demek bi tek sende var!
  • Neksus değil Neksıs olmasın o
  • quote:

quote:

Merhaba,

Sevgiler,
    Mesut Çevik

Daha detaylı new iPad incelemesini bile yapmadınız .... O nerde... ????

• Mesut Abinin önerdiği video playerın tam ismi nedir anlıyamadım?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.