Şimdi Ara

## Donanımhaber HAXBALL SERVERLARI ANA KONUSU --07-07-2020-- KONU 8 YAŞINDA! --

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.762
Cevap
45
Favori
53.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yönetimden aldığım izinle konuyu başlatıyorum. Konunun amacı kurulan serverların aşağıya mesaj olarak bildirilmesi, konu dışının temiz kalmasıdır.

Server bildirimlerinizi bu konudan yapın.

HaxBall nedir ? Nasıl oynanır ?

HaxBall, çok oyunculu futbol ve hava hokeyi karışımı bir oyundur. HaxBall'da oyun hava hokeyindeki gibi topa vurarak kalelere gol atmaya dayanır. En zevkli şekilde 3e3 ve 4e4 takımlar halinde oynanır.
    En fazla 22 kişi ile oynanır.

Oyuncumuz yön tuşları ile hareket eder.
    X veya boşluk tuşu ile topa vurur.

HaxBall oyunu için oyuncuların yaptığı özel haritalar vardır. HaxBall'da sadece top ile gol atmaktan ibaret değildir. Birbirinizle voleybol oynayabilir. Zorlu parkurlarda yarışabilir. Hatta top atar silahlarla savaşabilir. Birbirinizi rinkten dışarı atmak için mücadele edebilirsiniz. HaxBall haritalarına bu siteden ulaşabilirsiniz.

https://www.hugedomains.com/domain_profile.cfm?d=haxballmaps&e=com

Bazı haritalardan SS ler

KLASİK

JAPON KALE 8 KİŞİLİK

VOLEYBOL

BASKETBOL

PENALTI

YARIŞ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QMechanic -- 23 Ağustos 2020; 23:9:55 >

• ilk mesaj
  • ikinci mesaj
  • üçüncü mesaj
  • Dördüncü mesaj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cradl3 -- 27 Ağustos 2012; 16:03:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yerimizi alalim .

• mesajım bulunsun buralarda

• Cepten girdim oynanmiyo kuaura bakmayin

• YENİ ODA

http://www.haxball.com/?roomid=71d4eb1f4014f6597e37fe46335778a02fb9d8597ae66caf8bd4820d9a502997&pass=1

Şifre:123dh

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moseone -- 27 Ağustos 2012; 16:44:14 >
  • Liste yap ekle beni de ilk sıraya onur üyesi olarak ve bir imza oluşturalım
  • ekle
  • mesaj kıvrılsın
  • bende varım
    Nick: Işıklı Hoca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nipalensis -- 27 Ağustos 2012; 16:44:01 >
  • haxball hımm tabi ki ekle beni
  • Fiber neti olanlar oda açsın hertürlü lag oluyor.
  • donanım haber haxball severleri ana konu diye okudum
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.