Şimdi Ara

CUBE U30GT vs. YUANDA N101 (WINDOW N101)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-31C666817 -- 19 Mart 2021; 11:32:42 >

• Yuandao'da 2 hoparlör Cube'da 1 adet var.

Alternatif olarak Asus TF300'ü önerebilirim.
    Vatan Bilgisayar'da indirim zamanı 800TL'ye geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ensonmohikan -- 27 Ağustos 2012; 15:13:18 >
  • Bende biraz araştırdım. Nerdeyse aynı donanıma sahip iki cihazda.

cube u30gt + - leri
    + ekran parlaklığı daha fazla.Özellikle açık alanda avantaj
    + yazılım desteği daha iyi
    - wifi çekim gücü daha düşük
    - fabrikadan son kontrollerinin yapılmadan piyasaya sürülmesinden bahsederler
    - tek hoperlörü olması ses seviyesinin yetersizliği

yoandao/window n101
    +metal arka kapak
    +çift hoperlör
    +wifi çekimi daha iyi
    -yazılım desteği
    -ekran ışığı nispeten az
  • quote:

Orijinalden alıntı: ensonmohikan

Yuandao'da 2 hoparlör Cube'da 1 adet var.

Alternatif olarak Asus TF300'ü önerebilirim.
    Vatan Bilgisayar'da indirim zamanı 800TL'ye geliyor.

Dostum uçuk bir fiyat farkı var maalesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: koppa

Bende biraz araştırdım. Nerdeyse aynı donanıma sahip iki cihazda.

cube u30gt + - leri
    + ekran parlaklığı daha fazla.Özellikle açık alanda avantaj
    + yazılım desteği daha iyi
    - wifi çekim gücü daha düşük
    - fabrikadan son kontrollerinin yapılmadan piyasaya sürülmesinden bahsederler
    - tek hoperlörü olması ses seviyesinin yetersizliği

yoandao/window n101
    +metal arka kapak
    +çift hoperlör
    +wifi çekimi daha iyi
    -yazılım desteği
    -ekran ışığı nispeten az

Peki sadece ekran ışığı açısından ve firmaları karşılaştırırsak.

Ekran ışığının film kalitesine falan çok olumsuz bir etkisi olacak mıdır?

Bir de hangi ürünün firması daha sağlam acaba?

Ve sen olsan hangisini tercih ederdin ya da ettin?

• quote:

Orijinalden alıntı: ordeniz

Peki sadece ekran ışığı açısından ve firmaları karşılaştırırsak.

Ekran ışığının film kalitesine falan çok olumsuz bir etkisi olacak mıdır?

Bir de hangi ürünün firması daha sağlam acaba?

Ve sen olsan hangisini tercih ederdin ya da ettin?

Tavsiyenin vebaline girmek istemem açıkça. Elektronik işi şans işi malesef. Aşağıdaki link 1. ekran ışığı hakkında 2. link ses hakkında biraz fikir verebilir sana.

1http://www.youtube.com/watch?v=q5wgjeJVGYA

2http://www.youtube.com/watch?v=9gp21xsUJbY

• Her ne kadar Cube u30gt'nin adını daha çok görsem de,sanırım Yuandao'yu tercih edeceğim.Wi-fi kalitesi ve ses olayı ile arka kapağın metal olması önemli.Zaten root,rom olayına da çok girmek istemiyorum,PC'yi kurcalamaktan gına geldi artık;OC,format,raid ıvır zıvır...Bunu geldiği gibi kullanmayı düşünüyorum.Eksik yazılımları tamamlarım o kadar.3 yaşında çocuk var ona da oyun moyun oynatacağız dokunmatik diye,Herşeyi elleyip duruyor,teyzesinin IPAD'inde birkaç oyun oynamıştı her aleti dokunmatik sanıyor.Zaten ona alacağım diye yola çıktım,sonra baktım 200 TL'den başladık ama işlemcisi hızı falanı filanı derken kendimi bu durumda buldum.

Neyse,yani şu anda yüzde 70 Yuandao.Gece satın alana kadar araştıracağım.Sonucu da yazarım.
  • Bende cube den yanayım ekran kalitesi kendini gösteriyor wifi den metrelerce uzakta duracak değiliz ülkemizdeki internet hızlarıda malum wifiden dolayı çok sıkıntı yaşamayız film felanda izlerken ya kulaklık yada ufak bi hopörlör daha güzel olacaktır fiyat olarakda arada 30-40 dolara yakın fark merimobilesden cubeyi 201 dolara alıyorum .
  • Kazanan YUANDAO N101.Hayırlısı olsun inşallah.Darısı başınıza.
  • quote:

Kazanan YUANDAO N101.Hayırlısı olsun inşallah.Darısı başınıza.

Ne kadardan ve nerden aldınız .Merimobiles da cube 201 dolara mal oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet_mhnds

quote:

Dostum peşin param olmadığı için taksit yoluna gitmem gerkiyordu ben de sanalpazar.com'dan 490 TL'ye 12 taksit ve 3 ay erteleme seçeneği ile aldım,cube için de 460 TL. fiyat aldım.
    +140 TL'ye tabletin yanına 32 gb class 10 micro sdhc card,tabletin orijinal kılıfı,ekran koruyucu,mini hdmi-hdmi dönüştürücü,kapasitif kalem de aldım.
    Yani hepsi toplam 630 TL'ye mal oldu bana.Yurtdışşından kendim alsaydım çok daha ucuza alırdım ama en önemli ayrıntı taksit ve erteleme seçeneğiydi.

• quote:

quote:

quote:

Dostum peşin param olmadığı için taksit yoluna gitmem gerkiyordu ben de sanalpazar.com'dan 490 TL'ye 12 taksit ve 3 ay erteleme seçeneği ile aldım,cube için de 460 TL. fiyat aldım.
    +140 TL'ye tabletin yanına 32 gb class 10 micro sdhc card,tabletin orijinal kılıfı,ekran koruyucu,mini hdmi-hdmi dönüştürücü,kapasitif kalem de aldım.
    Yani hepsi toplam 630 TL'ye mal oldu bana.Yurtdışşından kendim alsaydım çok daha ucuza alırdım ama en önemli ayrıntı taksit ve erteleme seçeneğiydi.

Sağlık olsun bende yapı kredinin yurt dışı alışverişinde 5 taksit imkanından faydalanmak istiyorum paybal de geçerlimidir acaba .
    Birde sanalpazarda birde arkadaşın adına hesap açsak ordan sanki arkadaş satıyor gibi karttan çeksek para direk hesaba düşse %5 masraf ile halledebilirmiyiz acaba boşuna çok daha yüksek mebla ödemeye gerek yok gibi .

• quote:

quote:

quote:

quote:

Sağlık olsun bende yapı kredinin yurt dışı alışverişinde 5 taksit imkanından faydalanmak istiyorum paybal de geçerlimidir acaba .
    Birde sanalpazarda birde arkadaşın adına hesap açsak ordan sanki arkadaş satıyor gibi karttan çeksek para direk hesaba düşse %5 masraf ile halledebilirmiyiz acaba boşuna çok daha yüksek mebla ödemeye gerek yok gibi .

Anlamadım

• Şöyle yani :) sanalpazarda hayali bir hesap açıcaksın %5 fark ile taksitle ürünü alacaksın para senin karttan taksit ile çekilecek ,diğer hesaba paran geçicek o paraylada daha uygun fiyata yurt dışından ürünü alıcaksın .

• Hayırlı olsun son derece isabetli bir seçim olmuş.
    Lütfen bizimle de paylaş tabletin hakkındaki düşüncelerini.
  • quote:

Şöyle yani :) sanalpazarda hayali bir hesap açıcaksın %5 fark ile taksitle ürünü alacaksın para senin karttan taksit ile çekilecek ,diğer hesaba paran geçicek o paraylada daha uygun fiyata yurt dışından ürünü alıcaksın .
    ,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-31C666817 -- 19 Mart 2021; 12:9:45 >
  • quote:

quote:

Şöyle yani :) sanalpazarda hayali bir hesap açıcaksın %5 fark ile taksitle ürünü alacaksın para senin karttan taksit ile çekilecek ,diğer hesaba paran geçicek o paraylada daha uygun fiyata yurt dışından ürünü alıcaksın .

Bu Türk milleti var ya!

Düşünce mantıklı ve neden olmasın?

@pugulli61 tablet 3 haftaya falan anca elimde olur,o zaman tüm soruları cevaplarım.

400liralık ilan açsak 420 liraya geliyor 370 liraya tablet mal olsa 30liralıkta hafıza kartı ve kılıf alınsa 420liraya tam takımhazır olur sanalpazarda en ucuz 504lira toplamı 530 a geliyor 110lira kar .

• Üç kağıt hesapları sanal pazar banlıyor. Ayrıca yapıkrediden 5 taksit olayı paypal alışverişlerinde geçerli değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yuandao nun artı bir özelliğini de belirtmek gerekirse ekteki linkte N101 2.sürümü mevcut.İnceleyebilirsiniz.Ben de Sbilge arkadaşımız da bundan sipariş ettik bekliyoruz. .

http://www.aliexpress.com/product-gs/619925463-Yuandao-N101-2-10-1-tablet-pc-RK3066-dual-core-1-5GHz-Android-4-0-Dual-wholesalers.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: patka

Yuandao nun artı bir özelliğini de belirtmek gerekirse ekteki linkte N101 2.sürümü mevcut.İnceleyebilirsiniz.Ben de Sbilge arkadaşımız da bundan sipariş ettik bekliyoruz. .

http://www.aliexpress.com/product-gs/619925463-Yuandao-N101-2-10-1-tablet-pc-RK3066-dual-core-1-5GHz-Android-4-0-Dual-wholesalers.html

Donanımsal bi gelişme var mı?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.